Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rusanka

Do wakacji min. 25 kg mniej!

Polecane posty

Gość Rusanka

Witajcie. Zapraszam wszystkie kobietki młode i starsze które muszą zgubić sporą nadwagę. Obiecuję się nie poddawać i prowadzić ten wątek wytrwale przynajmniej do wakacji. :) Mam nadzieję że zbierzemy tu fajną ekipę i trochę się zaprzyjaźnimy. Parę słów o mnie. 170 cm, 35 lat, w szczęśliwym związku. Odchudzanie zaczęłam 26 stycznia z wagą 99 kg, dziś mam 95,7 kg. Moja waga docelowa to 65 kg, ale będę zadowolona z 75 kg. Schudłam już raz do 70 kg na Dukanie, ale niestety powróciłam do dawnych nawyków no i na wadze pojawiło się 99 kg. :( Nie marzę by hasać sobie w wakacje w bikini ;) ale chcę wyglądać po prostu normalnie, założyć koszulkę na ramiączkach, krótkie spodenki i nie wstydzić się. Do odchudzania mobilizują mnie także okresowe bóle w krzyżu, to że łatwo się męczę no i ogólny brak akceptacji swojego ciała. Zapraszam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodze w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusanka
To zapraszam. W niektórych wątkach widziałam tabelkę, myślę że tu też taką zrobimy. I będziemy ważyć się co tydzień i podawać swoje wyniki. Niech najpierw zbierze się parę osób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chętnie się dołączę... wczoraj zaczęłam dietkować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusanka
Witaj. Napisz więcej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 39l, podobnie jak Ty byłam na dukanie... schudłam 20 kg... Niestety sporo wróciło, nie zrobiłam 3 fazy... Wystartowałam z wagą76,6 , mam 165cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusanka
A ile masz teraz kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
76,6 kg to wczorajsza waga... jaką dietkę stosujesz? Gratuluję pierwszych spadków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusanka
Jaką dietkę? Dużo mniej jem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie to nie wiem co zrobić... z tym ograniczeniem to u mnie różnie bywa... dukan miał swoje plusy- ograniczał apetyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło mi jestem Anna 40lat 93kg. W ciągu 10lat przytulam 25kg nadoczynność tarczycy ,teraz TSH 0,65 mam szansę schudnac, mój plan to ograniczyć tłuszcze i węglowodany, mam kopa do odchudzania , mam rozwód w drodze i sprawa o podział majątku, i nowy partner na horyzoncie :-) chce poczuć się pewniej na nowej drodze życia z nowym partnerem :-) bardzo mi zależy chce poczuć się piękna mimo że i tak jestem :-) pragnę schudnąć 10kg :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusanka
Dukan w ogóle rewelacyjnie odchudza. Z mojego doświadczenia widzę, że nawet dieta owocowo-warzywna nie redukuje tak kilogramów jak dieta białkowa. Niestety ponoć jest niezdrowa, choć ja nie zauważyłam wtedy u siebie jakichś efektów ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J.w. Mam 168cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusanka
Witaj, Aniu. No to fakt, masz motywację do odchudzania. :) Szansa na nowy związek czyni cuda. :) Masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gościa:) nadaj sobie nick... Słyszałam ostatnio o ulepszonej wersji dukana, ale nie przetestowałam tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusanka
A, od dziś biorę Therm Line Fast. Ciekawe czy da rezultaty. agula - a jak Twoje życie uczuciowe? Masz kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po rozwodzie.... czekam na księcia:) ale chyba koń mu zdechł, bo tak jakoś go nie widać długo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusanka
O! No to też masz motywację do odchudzania. :) Jestem z Mazur :) Ja juz zbieram się spać, muszę dość wcześnie jutro wstać, ale pojawię się tu przed południem. Natomiast wieczorem idę na małą impreze do znajomych. Bedzie wódka, chipsy itd - mam nadzieję że nie odbije sie to za bardzo na mojej wadze. Ale - dla przykładu - wczoraj powstrzymałam się od pączków, nie zjadłam ani jednego. Czyli wierzę, że chipsom tez powiem 'nie' :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna, tak syn jeden dorosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Przed nami kolejny dzionek... Może jeszcze ktoś dołączy? Zapraszam, będzie nam raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja wcześniej pisałam w innym wątku w dietach, ale przeniosę się jednak tu :) x Najwięcej ważyłam 82 kg przy wzroście 169. Schudłam 10 kg w 3 miesiące i miałam 72 kg. Zrobiłam to w taki sposób, że zaczęłam częściej wychodzić na spacery i stosowałam zamienniki - ser chudy zamiast półtłustego, mleko chude zamiast tłustego itd ;) jak dobiłam do 72 kg to przystąpiłam do dokładniejszej kontroli tego, co jem, staram się zmieścić w 1500 kalorii dziennie. x Czasem mam taki dzień, że w ogóle mi się nie chce jeść i zjem tylko 1100 kcal, a czasem zjem troszkę więcej - do 1600, nie wiem, czy takie wahania kaloryczności poszczególnych dni mi nie zaszkodzą? Ale schudłam do 69. Za tydzień znowu się ważę i zobaczę, czy coś dalej chudnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) gratuluję spadku:)... ja też czekam, aby zobaczyć 6 z przodu, ale jeszcze troszkę sobie poczekam- cierpliwość podobno jest cnotą bogów;) Co do tych wahań dziennej kaloryczności to myślę, ze jest ok, bo chodzi o to ,aby np średnia tygodniowa była taka jaką założyliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, chetnie sie przyłącze. Dietkowac zaczęłam od wczoraj, Mam 35 lat, 173 cm wzrostu i przerazającą wagę 105,5 kg. Strasznie przytylam od jesieni, a spowodowane to jest lekami jakie zaczęłąm brac i jak ostatnio okazalo sie mam początki niedoczynnosci tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusanka
Cześć. Dopiero wróciłam. Dziś na wadze 95,0 kg, czyli na razie 4 kg w 1,5 tygodnia, ale wiadomo że na początku leca najszybciej. Zaraz zjem obiad (prosty, bo nie mam za wiele czasu, gotowane ze 2-3 ziemniaczki + duuużo surowych warzyw) i niedługo lecę do znajomych. chudnąca - witaj. To ciekawe, że udało Ci sie schudnąć stosując tylko zamienniki, bo w moim przypadku to nic nie dało. Od dawna nie słodzę, nie solę, nie jem pieczywa (tylko chrupkie Wasa), rzuciłam kawę, czarną herbatę (piję tylko zieloną), piję mleko 0,5% od wielu lat. A i tak tyłam. Sądzę że to dlatego, że uwielbiałam jeść na noc (chociaż wg niektórych dietetyków to nie zmienia postaci rzeczy, ponieważ liczy się wyłącznie dzienna ilośc kalorii, nieważne w jakich godzinach przyjętych) oraz to że mam ZERO ruchu. Praca siedząca (przy kompie), a sportu nie lubiłam nigdy mimo wielu prób. To smutne, ale ruszam się tylko do WC i do samochodu. :O axxk - witaj. W sumie mamy podobne parametry. :) Kurde, mi się zawsze wydawało że 100 kg to jest gigantyczna baba, 100 kg to taka liczba aż abstrakcyjna, nie sądziłam że kiedyś jej dosięgnę. A teraz sądzę że wcale nie wyglądam tak tragicznie. Owszem, widać że mam nadwagę, ale nie jestem tak wielką babą jak sądziłam że można być przy 100 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasik
Czesc dziewczyny! To i ja sie przylanczam! Zaczelam od dzis. Ja mam 61.5kg i chce dobic do 52kg bo taka wage mialam przed ciazami! Mam 36lat . Nie wiem jaka diete zastosowac ale chyba tak mz i moze do 1200kcal bo zamierzam cwiczyc. Mam nadzieje ze w 3miesiace zrzuce ta dyche! Piszmy swoje jadlospisy bedzie nam latwiej sie motywowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kasik:) Ile masz wzrostu, ze chcesz tak mało ważyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasik
Mam 164cm! ale waga to nie wszystko! Bardziej chyba na cm mi zalezy! Mam grube uda i wielkie biodra i brzych! To dla mnie wazniejsze. Musze cos z tym zrobic bo zawsze bylam szcxuplejsza i nie moge juz patrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od figury... jak tak patrze na siebie to gdybym zeszła do 52kg... to chyba kości i skóra na mnie by zostały;) Nasze ciałka po ciążach się zmieniają... Ile lat mają Twoje pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×