Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trzmielka

DO ZRZUCENIA 50! kg. Szukam towarzyszek na długoterminowe, rozsądne odchudzanko.

Polecane posty

Gość Trzmielka

Kilka danych o mnie: 178 cm 120 kg 34 lata kobieta :) Czuję, że dobiegłam do punktu, który jeśli przekroczę to już będzie równia pochyła ku osobie, która niedługo nie wstanie nawet z łóżka. Wyniki mam tragiczne, trójglicerydy, cholesterol, cukier- wszystko podwyższone. Biorę się za siebie i zaczynam dietę + ćwiczenia. Dieta to będzie southbeach, ćwiczenia póki co lekkie, takie żeby nie obciążać stawów- a więc spacery, około godziny dziennie. Będzie mi bardzo miło, jeśli znajdzie się tu ktoś z podobnym balastem do zrzucenia, kto razem ze mną podejmie wyzwanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, skąd wy bierzecie te wymyślne diety:) Nie lepiej zastosować MZ i jeść w zasadzie wszystko i zdrowo chudnąć. Przecież takie diety to problem logistyczny; trzeba robić dodatkowe zakupy, przygotowywać oddzielne posiłki, ( jeśli jest rodzina), po co? A wystarczy jeść mniej, odtłuścić dania, odstawić słodycze, napoje gazowane i inne śmieci i waga sama spada. Oczywiście ruszać się trzeba obowiązkowo. Ja schudłam tym sposobem 12 kg i co najważniejsze nadal chudnę i nie przytyłam od ponad roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzmielka
Dieta South Beach właśnie na tym polega, że je się chude mięso, chude sery, jajka,ryby, warzywa, orzechy, nasiona, oliwę z oliwek. Tak więc nie jest szczególnie wymyślna, tylko jest wypisane co można jeść a czego nie, co ułatwia planowanie jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc ja kiedyś wazylam jakies 106kg, dokładnie nie wiem, to był najwyższy wynik jaki waga pokazala, a jestem od ciebie nizsza (173cm). potem dużo schudłam do około 67-68kg. trzymałam wage dość długo ale potem wyjechałam do anglii i po 3 latach waga pokazala 98kg;( rok temu wzielam się za siebie i teraz jest około 78-80kg. chce jeszcze jakies 10kg schudnąć bo mój narzeczony namawia mnie na dzidzie. mam 30 lat. nie mam pomysłu na diete niestety, jedyne co mi się udaje to ćwiczenia, silownia, basen średnio 3-4 razy w tyg, pracuje 40godz/tydz plus 10 godz dojazdow, praca stresujaca co niestety nie sprzyja odchudzaniu. chętnie do ciebie dolacze:) napisz cos więcej o sobie, odchudzalas się wcześniej? masz dzieci? pozdrawiam i mam nadzieje ze topik przetrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nie znam się aż tak na dietach. Wiem natomiast, że człowiek jest istota słabą i jak przez długi czas czegoś nie dostaje, to w końcu rzuca się na to. Trochę żyje na tym świecie i nie znam nikogo, kto był na jakieś mono, czy głodowej diecie i nie dostał jojo. Trzymają się tylko ci, co zmienili nawyki żywieniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ze mój facet jest anglikiem i je dużo smieciowego jedzenia, jest z tych średnich no i jest wysoki, dobrze zbudowany. często niestety jemy razem i nie jest to dietetyczne jedzenie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roza49
Witaj Trzmieka, ja mam podobny problem a nawet większy bo mam problemy zdrowotne ale się nie poddaje i też zamierzam stracić jak najwięcej niepotrzebnego zapasu, wiec chętnie do ciebie dołączę . wzrost 158, waga 123kg wiek 49 lat , mimo różnic myślę że się dogadamy, planujesz odchudzanie na diecie plaz południowych to twoja decyzja ja wypróbowałam już chyba wszystkie diety i uważam ze najlepsza , najskuteczniejsza i najmniej szkodliwa jest dieta rozdzielna , sama piszesz że ochudzanie musi potrwać długo zgadzam sie z Tobą więc dlatego nie można wykluczać żadnej grupy jedzenia a dieta rozdzielna pozwala jeść wszystko tylko nie łączyc białek z weglowodanami w ubiegłym roku jedząc do syta chudłam 10kg w 2 miesiące i teraz tak zaczynam od jutra. Chętnie napisze co będe jadła pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzmielka
Witam dziewczyny :) Fajnie, że się odezwałyście. Ja mam dzisiaj czwarty dzień diety. Zaraz czeka mnie spacer. Nie mam dzieci, ale planuję ciążę za około rok i to też motywuje mnie do zrzucenia wagi. Mój facet wspiera mnie w odchudzaniu, sam chce zrzucić, ale tylko z 5 kg co przy moich 50 nadprogramowych kilogramach jest niczym. Ogólnie postanowiliśmy przejść na zdrowy tryb życia, więcej ruchu, a fast foody, pizze i słodycze zastąpić zdrowym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roza49
Witam w piątkowy poranek, mam za sobą 8km na rowerku i śniadanie 2 kromki ciemnego chleba z masłem sałata lodową i papryką czerwoną na II śniad. grejpfrut czerwony, obiad ryba i surówka, podwieczorek sałat jarzynowa z majonezem, kolacja udko gotowane z zielonym ogórkiem. no i jeszcze spacer około 40 min.Trzmielka napisz co Ty jesz w ciągu całego dnia jak się czujesz po tych 4 dniach, pozdrawiam dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masło do chleba zastąp jakimś twarożkiem kanapkowym i będzie ok, albo jakieś jajko. Skoro tak intensywnie ćwiczyć powinnaś jeść więcej białka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienkakaka
czesc dziewczyny ja 80 kg 164 musze schudnac 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam 30 kg w rok dzięki diecie Dukana, bieganiu oraz preparatowi Activlab Firestarter z http://swiatsupli.pl/ . Jeszcze do tego piłam ocet i czerwoną herbatę. W końcu ładnie wyglądam i nie wstydzę się siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja octu nie piję ale też się siebie nie wstydzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dukan + ocet - takie rady szkodzą zdrowiu, powinny być zakazabne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że 120 kg przez 34 lata można uzbierać tylko w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tak duzej ilości kilogramow, musisz koniecznie zadbac o zbilansowana diete, krotkotrwala glodowka nic to nie pomoze. Mogę Ci polecic catering dietetyczny http://www.salmix.pl/, jeśli codziennie będziesz dostawala gotowe posilki o obniżonej wartości kalorycznej latwiej będzie ci wyrwac w postanowieniu. Trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadza sie trzeba ograniczyc porcje to wazne.i nie jemy czego chcemy i kiedy chcemy tylko rozsadnie...cwiczenia koniecznie bo to tez duzo daje,wiem bo sama tez zaczelam cwiczyc i samopoczucie duzo lepsze,ale jeszcze suplement diety ja osobiscie proponuje....poczytajcie sobie o www.actislim.pl...ja skorzystalam i jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANIMIRKA289
Ja również ważyłam 120kg 168cm ale na szczęście mam już to za sobą i teraz ważę 72kg ;) czuję się lekka,piękna no i uśmiecham się ciągle;) Ale nie osiągnęłabym tego gdyby nie African Mango http://szczupla-kobieta.pl jadłam regularnie i chodziłam na spacerki wieczorne i wystarczyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×