Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry blender???

Polecane posty

Gość gość

Postanowiłam przez jakiś czas stosować dietę warzywno - owocową, ale najpierw muszę kupić dobry blender, żeby mieć większe pole do popisu. Koleżanka poleca mi blender Ronica, mówi, że absolutnie jest warty swojej ceny. Czy któraś o nim słyszała i może polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam blender mając ograniczone fundusze. Okazał się rewelacyjny - Łucznik za ok 100 zł. Duży kielich, cichy sprawny, nie do zajechania, stabilny. Stosuję do miażdzenia zup, owoców, liści oraz ugotowanych warzyw i wszelkich koktajli. Ma 3 lata.Nie stosuje na surowych warzywach. Tania sokowirówka lucznik za 190 zł okazała się zaś niewypałem. Potwornie głośne urządzenie, straszy odgłosami i po 1,5 h coś słabnie mu silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na te tańsze to nawet nie patrzę, bo wiem, że wystarczy wrzucić do nich coś twardego i noże sobie z tym na pewno nie poradzą... Natomiast Ronica moja koleżanka używa już kilka lat i bardzo zachwala, dlatego chciałam poznać opinię innych, bo to jednak poważna inwestycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, czy ktoś mi pomoże? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Russel Hobs. Ja mam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam blender Ronica już od kilku lat i naprawdę świetnie się sprawdza, więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja gie
Ja mam Braun MultiQuick 7 i bardzo często robię zupy krem czy sosy na gładko, ale i do kruszenia lodu jest ok i koktajli, polecam bo jest uniwersalny ;) jak chcesz sobie poczytać co nieco o nim to podsyłam linka https://www2.braunhousehold.com/pl-pl/products/przygotowywanie-posilkow/blendery-reczne/multiquick-7/#produkty od kiedy mam blender nie wyobrażam sobie kuchni bez takiego sprzętu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×