Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaaaa90

dobry dietetyk- Poznań

Polecane posty

Witam:) mogę zaproponować własne usługi:) z moją ofertą możesz zapoznać się na stronie www.diety.poznan.pl, możesz także do mnie napisać na e-mail: monikach@diety.poznan.pl. To do niczego nie zobowiązuje, a masz możliwość dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracuję i jak ewentualnie wyglądałaby kuracja. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika009
Moja kumpela chodzi do dietetyczi Klaudi Mikołajczak, przyjmuje w przychodni na kórnickiej w poznaniu, a z tego co wiem również na ulicy głogowskiej. dokładne adresy możesz sprawdzić na stronie internetowej. Pozdrawiam. Werka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do poradni dietetycznej Mała kaloria na ul. Mogileńskiej i jestem zadowolona bo są efekty :) tu macie adres stronki www.poznandietetyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen
Ja polecam panią dr. Kosewską , kwestia-diety.pl. Byłam u niej w poradni na słowackiego, ale chyba jeszcze gdzieś przyjmuje.... Dieta prosta, smaczna, nie nudna. Pani doktor uwzglednila wszytkie moje prosby. Jestem na diecie dopiero 1,5 tyg i mam juz 2 kg mniej:) narazie jestem bardzo zadowolona, wiec polecam ją z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_kier
dietalia.com.pl dobra, szybka i najwazniejsze SKUTKUJE!!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niku
Ja ostatnio skorzystałam z promocji jaką otrzymałam na maila. Trochę się obawiałam ale zostałam miło zaskoczona. Dieta okazała się bardzo przystępna i smaczna. Pani Agnieszka bardzo sympatyczna i kontaktowa. Ceny również dość przystępne dla przeciętniej osoby. Cała moja rodzina już do niej poszła i wszyscy byli bardzo zadowoleni wiec polecam. Poradnia znajduje się na Grunwaldzie a strona int. www.studiodiety.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniapis24
hejka, super dietetykiem jest dr Anna Sędziak. Przyjmuje w Poznaniu na Pilotów i w Rokietnicy. Ma czas dla pacjenta, nie patrzy na zegarek, ma doświadczenie jest doktorem nauk farmaceutycznych wiec wie jakie produkty stosować a jakich nie w zestawach z lekami. jest super. Poza tym jako chyba jedyna w Poznaniu dba o badania lekarskie i kontroluje wyniki krwi. Babka wie co robi nr telefonu 696312437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niku
Ostatnio wybrała się moja ciotka do tej dietetyczki na grunwaldzie o której pisałam wcześniej i również była bardzo zadowolona. Aż jestem w szoku że można jeść tak smacznie i cieszyć się będąc na diecie. Teraz widziałam ma też promocję 25% na każdą dietę do końca lata więc chyba też wyślę mojego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniapis24
Ta z Pilotów daje 20% rabatu dla każdego nowego poleconego pacjenta. Nie zawiodłam sie na niej i chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijaneczka19
ja bylam u wielu dietetykow i jakos zaden mi nie pomogl, tylko mnie wkurzali, internet najlepszym dietetykiem, ja na forach+ strona figura mojanowafigura.pl dowiedzialam sie wiecej niz od 3 dietetykow łącznie a za darmoche przynjamniej, jak efekty? schudłam 8 kilo, jeszcze 4 przedemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko co z efektem jojo. byłem u dr Sędziak. popatrzcie na znany lekarz. przeżyłem jestem lżejszy a mój cholesterol jest "odchudzony" do wartości, którymi zadowala się mój lekarz. dzięki niej uniknąłem tabletek. Zachęcam. Tel: 696-312-437. podobno jest jeszcze drugi nr ale nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka23
www.sprawdzonydietetyk.pl Pani Dr Adamek - doskonały dietetyk z podejściem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona pacjentka
Hej dziewczyny! :) Polecam Panią Nataszę z Czasu Diety! Bardzo miła osoba, potrafi słuchać pacjenta, bierze pod uwagę wszystko co pacjent mówi i układa diety biorąc pod uwagę preferencje smakowe itd. Do tego fajne jest to, że przyjeżdża na wizyty do domu razem z analizatorem składu ciała, wizyta trwa godzinkę, dieta (na 2 tyg) jest po kilku dniach. Człowiek się od razu lepiej czuje, a przykre dolegliwości żołądkowe znikają :) Jeśli ktoś będzie zainteresowany to podaję stronkę www.czas-diety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, również byłam u Pani doktor Sędziak (jej numer to 696312437). Bardzo mi pomogła. Powiem szczerze, że zaczęło się wszystko od mojego synka, który miał (czas przeszły) nadwagę. Pani doktor zmobilizowała całą naszą rodzinę do zmiany trybu życia. Jestem super zadowolona. Przyjmuje na Marcelińskiej i na Pilotów. Naprawdę suuuuuuper POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnea
Pani Aleksandra Jakubek z poradni Nutrifit (www.nutrifit.pl) Wcześniej byłam u 3 innych dietetyków i wszędzie było tak samo - dieta monotonna, w miarę smaczna ale nudna i powodowała uczucie głodu. A tutaj - całkiem nowe podejście! Posiłki smaczne, sycące i nawet nie wiem kiedy spadło 15 kg!!! Bez efektu jojo. POLECAM, POLECAM i jeszcze raz POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie ile PAni Ania sedzik bierze za wizyte w ROkietnicy prosze o pomoc !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, szukam dietetyka w dobrej cenie (taniej niz w naturehouse!) i w centrum, mieszkam i pracuje na Jezycach i zalezy mi zeby to byly te okolice i zeby cena byla przystepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.kcaloria.pl Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dietetyk września dietetyk poznan www.dieta-system.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do Naturhouse na Głogowskiej, owszem tanio nie jest, ale to nie moje pierwsze odchudzanie i zawsze po 2-4 tygodniach rezygnowałam z diety bo mnie męczyła i wracałam do poprzedniej wagi, tu chodzę od 2 miesięcy i dzięki Pani dietetyk polubiłam i nauczyłam się zdrowej kuchni, jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korma
W Poznaniu powiem szczerze, że nie trafiłam jeszcze na dobrego dietetyka. Korzystam z konsultacji dietetycznych online u pani z Kalisza Anety Falczyńskiej. Opracowała dla mnie zbilansowaną dietę i jestem zadowolona z usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×