Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry, tani, rozsądny dietetyk

Polecane posty

Gość gość

Cześć kochane, od dłuższego czasu borykam się z nadwagą która zaczyna się przeobrażać w silną nadwagę, mam problemy z dobraniem odpowiednich ubrań. Korzystałam z porad SFD, ale niestety nic mi to nie dało, klient traktowany jak rzecz (byle następny) mam lekki uraz do takich dietetyków, polecicie dobrego sprawdzonego dietetyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, jak również wiele osób poleci Ci Ventermed, poszukaj kontaktu do nich, to jest e-centrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jancenty77
macie dziewczyny gdzieś namiary na tą firmę Ventermed ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaMasakrrra
mhmm... Wystarczy poszukać. ventermed@gmail.com lub tel. 731 090 008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pacz pani, a ja z SFD schudłam 15 kg, a potem jak się już nauczyłam co i jak to sama dalsze 10. Tylko tam trzeba się starać, ćwiczyć (poważnie, a nie jakieś skakanki czy brzuszki) i jeść mądrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na SFD raz pomogą, a raz nie, taka prawda. Tylko nie wiadomo jakie skutki są w przyszłości biorąc pod uwagę, że udzielają się tam osoby 15-17letnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thornysi
Trudno znaleźć dobrego dietetyka, na dodatek takiego, który zajmie się właśnie Twoim problemem. Mieszkam w Szczecinie, miałam ten sam problem. Znajoma wysłała mnie do Poradni Dietetycznej Slimer! Są tam mili, zajmą się Tobą i nie trudno się z nimi skontaktować. A strona jest tu slimer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Ja jestem negatywnie nastawiona do dietetyków i zdania nie zmienię i zawsze będę odradzać. Dobrego dietetyka któremu zależy na Tobie a nie na kasie to ze świecą szukać. Wybrałam inne rozwiązanie :) Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że tabletki zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co stawia ich w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerna40
Ja razem z siostrą korzystałam z usług dietetyk Anety Falczyńskiej w Kaliszu. Tutaj na stronie ma jest dobrze opisane czym się zajmuje szczuplabyc.net. Ceny są atrakcyjne. Ja akurat walczyłam z nadwagą i jest coraz lepiej. Efekty są widoczne z każdym tygodniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal8888
Oj, dużo się ostatnio w necie trenerów personalnych ogłasza...Różnie to z nimi bywa...wiem z doświadczenia :P Na razie to najlepsze doświadczenia mam z panem Łukaszem, który prowadzi portal www.trener-dietetyczny.pl . On podszedł do mnie bardzo indywidualnie, oszacował zapotrzebowanie energetyczne, przeanalizował dotychczasową dietę i ustalił nowy dopasowany do mnie plan. Kompleksowe i profesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, ja schudłam już 6 kg od początku listopada u dietetyka w Szczecinie (ale przyjmuje też online)- gabinet Optimum, pan nazywa się Tomasz Badura i jest przemiły :) www.dietaoptimum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina300
U mnie odchudzanie nie było takie proste bo mam cukrzyce. Odpowiednią dietę pode mnie ułożyła mi pani Monika http://mgorzynska.pl. Po trzech miesiącach uporałam się z kliogramami i nauczyłam odzywiać. Za dietę na 3 miesiące zapłaciłam koło 1000 zł więc myślę, że nie jest to wygórowana cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry dietetyk potrafi zdziałać cuda – taka jest prawda. Tylko trzeba czasem odwiedzić 3, 4 aby trafić na tego odpowiedniego. Ja właśnie też tak miałam, zanim trafiłam do http://www.ultramedic.com.pl/ - tam mi właśnie dietetyk powiedział, jak podejść odpowiednio do mojego problemu i zmienić swój styl życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Ja bym się wybrał do centrum dietetycznego Naturhouse Piastowska. Na Piastowską mam akurat blisko ;) Stosuję ich dietę, jestem w 2 tygodniu i jak dla mnie rewelacja. Nie czuję głodu, jem smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniczkaSZcz
Ja polecam panią Alicję z http://ekodeli.eu/dietetyk, rozsądna babka;) Nie byłam jakoś otyła, ale miałam trochę zbędnych kilogramów, które pozostały po ciąży i nie chciały mnie opuścić :P hehe :D teraz się z tego śmieje, bo na szczęście pozbyłam się zbędnego balastu. Jeszcze dodam, że jestem ze Szczecina, trzymam za was kciuki dziewczyny! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zapraszam do kontaktu i skorzystanie z oferty dietomat.pl Przygotujemy zdrową i bezpieczną dietę redukcyjną lub specjalistyczną. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia7676
Hej dziewczynki :) A ja wrzucam kontakt do mojej dietetyk, z którą odchudzałam się jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona. Z tym, że swój gabinet otworzyła na ursynowie w warszawie więc pewnie nie każda z Was będzie miała możliwość zajrzeć tam osobiście. Miła atmosfera, różne rabaty teraz będą z tego co się orientuje bo centrum działa od sierpnia. No i nie zdzierają z ludzi kasy tylko podejście bardzo indywidualne. Mają swój kanał na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=XBHs94A8FEU zobaczcie sobie wpiszcie na fejsie: Centrum Żywienia i Dietetyki Jabłuszko i sobie przejrzyjcie stronę. Jest też coś takiego jak dieta online, moja znajoma nie miała czasu przyjśc osobiście i w ten sposob schudla 12 kg w 2 miesiace :) :) POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturhouse w Krakowie przy ul. Kazimierza Wielkiego. Profesjonalne dietetyczki, a kompleksowe odchudzanie w dobrej cenie. Przynajmniej dla mnie. Inni to Cię ze skóry obedrą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik991
Z własnego doświadczenia mogę polecić dietetyka tutaj http://www.mediconcept.pl/. Dostosował dietę do mojego organizmu i trybu życia. Jestem bardzo zadowolona, teraz jem zdrowiej i czuje się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violek1
Fajnego dietetyka dostaniesz na Puławskiej w NaturHouse. Rewelacja jak dla mnie, bardzo dobra dieta i smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EleonoraRi
Polecam Panią z http://xn--dietetykpruszkw-8rb.pl/ :) Ja nie byłam zadowolona ze swojej wagi, miałam problemy z objadaniem się i miłością do niezdrowego jedzenia. Okazało się, że problemy te można rozwiązać. Pani Elżbieta wysłuchała, doradziła. Obecnie czuję się lepiej fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna894
Ja chodziłam do NaturHause ale jakoś nie byłam zadowolona,miałam straszne bóle żołądka od tych suplementów;/ I tak zaczęłam szukać jakiejś alternatywy i znalazłam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i tak udało mi się w końcu schudnąć,bez bóli brzucha ;) schudłam w 3 miesiące 24kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruka
Zdecydowanie NaturHouse. Nie są drodzy ale bardzo skuteczni. Ja byłam w centrum na Puławskiej i zdecydowanie mogę polecić.! Parę kilo w miesiąc to dla mnie był efekt wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykup sobie catering dietetyczny i jedz tylko to, co oni Ci przygotują. Gwarantuje, że schudniesz. Ja jestem z Warszawy i wykupiłam sobie taką dietę u nich: http://eatfit24.pl/ . Jestem na diecie już drugi miesiąc a schudłam do tej pory 7 kg. Dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi jest taki Gabinet Skosztuj Zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloka
W każdym mieście jest NaturHouse ;) Oni mają dobrych dietetyków. Mają swój plan według którego zatrudniają właściwe osoby. Ja akurat byłam w Warszawie na Puławskiej i tam mają podejście do pacjenta bardzo indywidualne, a nie jest drogo jak na tak fajne i realne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzzzy
Często niestety cena idzie w parze z jakością, ale można jeszcze znaleźć dobrego specjalistę, który nie zedrze z nas ostatniego grosza za 10 min konsultacji. Ja mojego dietetyka znalazłam na takiej sportowej wyszukiwarce trenujto.pl Polecam bo wybór mają spory, nie tylko dietetyków, ale wszystkieeego co związane ze zdrowym trybem życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falika22
Ja mogę polecić NaturHouse na Puławskiej. Dla mnie najlepszy. W miesiąc pozbyłam się 3 kilo. W dwa już wyszło koło 6/7. Bardzo sprawna dieta, ale nie zapominaj, że dieta to nie wszystko, a podstawa dobrego i zdrowego odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×