Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paula077

Dr Anna MAJKA dietetyczka ktos zna?

Polecane posty

Witam, Jestem umowiona w nastepnym tyg do dr. Majki na wizyte. Dostalam namiar od znajomej ktora naprawde duzo schudla jak rowniez kilka koleaznek mojej mamy. Wizyta kosztuje 100 zl raz na msc przez 3 msc a pozniej raz na 2 msc*****ata wizyta gratis. Mam jednak watpliwosc poniewaz ona dajde diety na ok 1900 kcla, kaze jesc duzo pieczywa i 6 konkretnych sporych posilkow. Troche mnie to przeraza poniewaz ja pare razy odchudzalam sie na diecie 1000 i mniej kcla i absolutnie nie wolno bylo jest chleba ani zadnych macznych produktow. fakt schudlam w msc o 7 kg ale za kazdym razem mialam efekt jojo dlatego teraz postanowilam odchudzic sie z glowa. dodam ze waze 75 kg i chcialabym zrzucic 15 kg. ktos moze odchudzal sie w dr Anna majka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nikt nie zna tej lekarki?? Mam wizyte 20.11 i ciekawa jestem jaki mo pojdzie. podzielcie sie doswiadczeniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaKrk901
Moja mama do niej chodziła pare lat temu bo była "dużą kobietą". :P Już nie chodzi, odżywia sie wg zaleceń (tzn juz nie tak stricte, np ciastka na weselach zjada, pije sporadycznie alkohol) i juz ma normalna wage :) No ale ona ma silna wole i faktycznie sluchala Pani doktor to schudła. Dlatego ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×