Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość

Tylko roszę nie pisać o wpadaniu włosów i innych dolegliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
Nie mogę znaleźć poprzedniego tematu zniknął po prostu. Ja 3 dni 5 kg poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamieniepogacy
A czemu nie pisać o skutkach ubocznych diety skoro są częścią diety? Ja sporo schudłam ale przy okazji przeszłam przez wypadanie włosów oraz okazało się że zrobiły mi się kamienie w woreczku żółciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są zasady? bo ja nowa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat został usunięty, bo były tam przepisy i pisanie o skutkach ubocznych. Gaca podał jako powód upublicznianie przepisów ale dobrze wiemy, że niewygodne posty usuwa nawet na forum gacy online. Bardzo dużo osób ma problemy zdrowotne, a przyczyną jest odwodnienie organizmu z powodu braku soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdonowej
*1000 kcal miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina121
Dorisska72, o to coś nowego, jak ja zaczynałam to było 3 tygodnie tłuszczówki na wstępie. Nie dałam rady i przystąpiłma do programu jak zmienił na tydzień karkówki. obowiązkowy. Tego forum nie znałam, pisałam na temacie Banocki "schudnij wygraj zdrowie". Widzę, że pan Konrad idzie na całość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina ja tłuszczówki tej co wszyscy piszą z karkówką na 4 posiłki to jeszcze nie miałam a jestem 8 tygodni na diecie:-) Wiem że ludzie narzekają ale ja byłam na różnych dietach i prawda jest taka że każda dieta ma jakieś minusy ale to my wybieramy czy chcemy być otyli czy mieć problem z np. z paznokciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam nadzieję, że pozostali nas znajdą. Co to się porobiło :o Tyle ciekawych informacji było na tamtym forum, tyle tematów. To się chyba nazywa wolność słowa. Co u Was? Piszcie, łatwiej nas znajdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie sprawdzalam łącza.... Jestem załamana bo zaczęłam własnie dietę ale nie skopiowałam poszczególnych tygodni, które były wklejone na tym starym forum. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka121
tamten temat wyskakiwał na wstępie po wsisanu w gogle "dieta gacy", a pod koniec ni był zbyt pochlebny dla autora diety X to co gość napisał o sekcie to cytat stąd: http://natemat.pl/124211,konrad-gaca-odchudza-7-tys-osob-jednoczesnie-zarabia-jak-trener-kim-kardasian X jeśli idzie o kasę, nie ma sentymentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłabym dozgonnie wdzięczna... bezznaczenia350@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka121
to jutro ci wyślę, jest tego trochę a muszę uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emilka121 bardzo Ci dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie gaca ma pewnie w nosie takie forum tylko większa reklama dla niego była i tak swoje zarabia, mi szkoda tamtego forum bo tam było wiele ciekawych informacji, które się przydawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie gaca ma pewnie w nosie takie forum tylko większa reklama dla niego była i tak swoje zarabia, mi szkoda tamtego forum bo tam było wiele ciekawych informacji, które się przydawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda dieta w jakiś sposób jest nie fajna bo to diety redukujące, jemy dużo mniej niż wcześniej i nasz organizm się buntuje ale myśle że każdy na tyle zna swój organizm że wie czy mu to pomaga czy szkodzi. Ja teraz jestem na witaminowym raju faktycznie jest dużo więcej jedzenia niż wcześniej i nawet to wszystko zaczyna mi smakować:-) z tym nierozbudzanie smaku to jednak prawda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
Ja myślę że nie ma w nosie. Gdyby tak było nie zamknąłby nas. Pisaliśmy dużo o negatywnych skutkach, o usuwaniu postów z jego forum. Niewygodni byliśmy. Kasa kasa i kasa. Guru. Na dziś tak to czuję. I gdyby zamknął ze względu na przepisy i gotowe diety do stosowania to rozumiem. A tam był wątek zdrowia pod znakiem zapytania. Włosy, kamienie itp. Ech. Kupę złości czuję dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia na diecie
I ja bardzo żałuje:(Od jutra zaczynam dietę na gapę tak liczyłam na wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
Wiecie no... co by tu powiedziec.... Dla Gacy liczy sie kasa, chce zarabiac na ludzkiej checi utraty wagi. I zeby utrzymac klientow daje taka diete wyniszczajaca, na ktorej nie da sie nie schudnac. Ale skoro sie na niej bezwarunkowo chudnie to cos za cos. Dieta wyniszcza organizm i przy dluzszym stosowaniu mozna sie nabawic konkretnych problemow zdrowotnych. A konsultanci Gacy uwazaja ze nic zlego sie nie dzieje i jak ci wypadaja wlosy to oskarzaja cie ze nie kupujesz witamin "ktore pan Gaca poleca". Schudnac mozna na wiele sposobow i nie musi byc to taka restryjna dieta. Pamietam ze na tamtym forum byla jakas afera ze ktos uzyl okreslenia "psychofanki Gacy". Moim zdaniem to okreslenie jest jak najbardziej sluszne, bo pomimo tego ze dziewczyny dzieliy sie swoimi problemami ze zdrowiem, reszta zagorzalych Gacowiczek mowila ze sie myla i ze to na pewno nie od diete. TAK TO BYLO OD DIETY... Mam nadzieje ze czesc z was przemysli za i przeciw i nie bedzie stosowac tak restrykcyjbych diet. Schudnac mozna na wiele sposobow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
A to prawda, masz rację, tylko, że czasami naprawdę trudno jest schudnąć. Dla niektórych to ostatnia szansa przed operacją bariatryczną np. To jedna strona medalu, a druga, że jeśli te osoby mają tyle silnej woli żeby się stosować do zaleceń to i miałyby ją, by stosować zbilansowaną dietę, gdzie nie ma konieczności kupowania supli i nic człowiekowi nie wypada. Z tym że chudnięcie nie jest tak spektakularne. Na gacy jak odstawisz sól i węglowodany a zaczynasz od tłuszczowki to bardzo spada, to motywuje, a tego że to głowinie woda, że organizm pozbywa się glikogenu już nikt nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ciesze się, że Was znalazłam bo mi bylo jakos dziwnie bez forum. Faktycznie podejrzana sprawa z zamknieciem naszego wątku, choć ja osobiście nie sądzę zeby GS za tym stało. Na FB są wątki gdzie krytyka jest na dużo wyższym poziomie. Ja na zbilansowanej diecie z instytutu żywności i żywienia schudłam 10 kg w 2 lata ... Jesteśmy dorośli, każdy powinien sobie przemyslec na czym mu najbardziej zależy. Jestem pewna, że dla pewnych osób ta dieta może nie być odpowiednia (albo nie powinny stosować jej zbyt długo). Ja widzę znacznie więcej korzyści niż negatywów - przede wszystkim obniżył mi się poziom cukru, czego nie bylam w stanie wczesniej osiągnać. Po prostu jest w normie :) a -20kg w 3,5 miesiaca - to na pewno nie jest wyłacznie odwodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno -poniewaz nie jestem "psychofanką", to postanowiłam, że jak zobaczę 7kę z przodu, to wracam do odrobiny soli (himalajskiej, bo zdrowsza, ale jednak). Pewnie potem spadek będzie wolniejszy, ale przemyslalam sprawę i omówiłam z lekarzem. Oczywiście konsultantowi tego nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yenni80 gratuluję spadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emilka121 dziękuję, doszło... uratowałaś mój zapał... uff, dziękuję raz jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia na diecie
Moja koleżanka na tej diecie też ładnie schudła.Nie widziałam jej parę lat i jak zobaczyłam taką odchudzoną to byłam w szoku a ona zawsze była gruba.Jest już 4 lata po i nadal jest laska.Ale jest zawsze to ale ona nadal praktycznie nie używa soli.Je bardzo regularnie 4 posiłki dziennie(wcale nie za wielkie).Wiem to bo zaczęłyśmy razem pracować.No i od gacowania cały czas chodzi na siłownie.Ja muszę schudnąć bo nogi mi się buntują no i wiele przypadłości puszystych mnie dopada.Od dzisiaj jestem na diecie :)Po pierwszym posiłku bez soli .Bałam się że będzie gorzej.Trzymajcie kciuki.A i odnośnie tamtego forum to mam takie same odczucia co wy .Szkoda że go nie ma tam było tyle przydatnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×