Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cherry.

DREAM - BE SLIM ! DLA WSZYSTKICH KTORZY MARZA O BOSKIEJ FIGURZE !

Polecane posty

Gość Cherry.

Ten topik zakladam z mysla o wszystkich ktorzy chca bosko wygladac i czuc sie dobrze w swojej skorze. Nie wazne czy stosujesz diete south beach, kopenhaska czy 500kcal tutaj mozemy dzielic sie swoimi doswiadczeniami i polecac swoje ulubione diety. Chce wkoncu schudnac i spelnic marzenia o super figurce :) zapraszam ! ja jestem na diecie 600 kcal plus cwiczenia :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz sie bosko czuje
w swoim ciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry.
fajnie im nas wiecej tym lepiej :) jakie macie cele? ja 3 kg minimum do swiat a potem zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi juz nic nie pomoze
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry.
aj tam nie mow tak :) Kazdy moze schudnac - wszystko zalezy od tego ile ma checi i czy znalazl odpowiednia diete dla siebie CHCIEC TO MOC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie:) Cherry ma racje jak sie chce to sie zawsze uda. Ja chce tak zrzucic do 50kg i utrzymac ta wage juz bardzo dlugo, przez kilka lat az nie zajede w ciaze:) Mam plan zeby nie jesc po 18. juz od tygodnia mi sie udaje to i widze pierwsze efekty.Rowniez ograniczylam spozywanie fast-foodow i slodyczy ale nie ograniczam ich do 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile macie wzrostu i ile wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
170 i 53kg i figure gruszki:( gora cudowna szczupla a dol koszmarny. Cwiczeniami probuje ja wyszczuplic ale male efekty sa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry.
masz identyczny cel jak ja prawie taka sama wage tylko ja jestem ciut wyzsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry.
tez mam figure gruszki :( gora chuda dol juz gorzej :/ ale nie poddam sie poki nie osiagne celu !!! uda sie nam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sienie poddam. Osiagne cel i juz! za miesiac studniowka na ktorej chce wygladac wspaniale.Cherry moze wymienimy sie zdjeciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry.
a ja proponuje zebysmy sie na poczatek wymienily numerami gg ;) Bedzie nam latwiej -mozemy sie wspierac :D napisz do mnie - 3088651 ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche okrutnej prawdy
mi humor poprawia tylko trening z cięzarami... widze i czuję moje miesnie a tak to staram sie jest chudy nabiał chude mięso warzywa owoce do minimum slodycze i zdrowe węglowodany... nie wiem ile kalorii jem dziennie nie wiem ile waże teraz ate biodra mają 2 cm mniej:-) do be perfekt----->aby zgubic nadmiar tłuszczu w biodrach i udach trzeba jest produkty bogate w białko i duzo błonnika ograniczyc wszelki tłuszcz dieta to nie wszystko trzeba tez duuuzo cwiczyć( o tym jest w grudniowym numerze "Super Linia") najtrudniej zgubic tam zbedne kg dlatego przy odchudzaniu wazna jest systematyczność gdy najpierw stracisz w biuscie potem talia biodrai na końcu beda chudnąc uda niestety. mam ten sam problem.. od miesiaca mam lekka dietę i trening na siłowni plus cardio i straciłam dopiero 1 kilo i tylko 2 cm w biodrach musisz byc cierpliwa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×