Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafka84

drenafast ...stosowalyscie???

Polecane posty

czy ktoras z was stosowala ten plyn drenafast??? ja wlasnie zastanawiam sie nad kuppnem tego specyfiku bo calkiem ciekawie pisza o nim... a dla niewtajemniczonych wkljam inforrmacje o drenafascie... Drenafast to innowacyjna kompozycja związków roślinnych i minerałów, która umożliwia szybsze wydalanie nadmiaru płynów z organizmu oraz stymuluje przemiany tłuszczów i węglowodanów. Preparat ten ma również aktywne działanie detoksykacyjne oraz usprawnia procesy trawienia, stymulując efekt „płaskiego brzucha”. Preparat ten jest niezastąpionym likwidatorem nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wieloskładnikowy, naturalny preparat Drenafast wykorzystuje zjawisko synergizmu, aktywnie wspomagając odchudzanie. W swym składzie zawiera on m.in.: wyciąg z zielonej herbaty przyspieszający metabolizm tłuszczy i węglowodanów oraz ekstrakt z kopru włoskiego wspomagający pracę jelit i zapobiegający zaleganiu w nich pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czytałam o tym w gazecie i w necie.czy ktoś stosował już to cudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuje 2 dzien
dobry w smaku . efektów narazie nie widać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuje pierwszy dzień i szczerze powiedziawszy nie wiem jak dam rady to pić jeszcze przez 19 dni :( U mnie przynjamniej jest taki efekt ze nie mam ochoty juz nic jeść po nim, wypije szklanke i na pare godzin spokój. Chyba tylko w tym tkwi ta metoda na płaski brzuch , tylko pijesz bo nic innego nie dasz rady zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaguska84
dziewczyny piszcie nadal o tym specyfiku:) bo ciekawie sie zapowiada z tego co wyczytalam w gazetach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dzien
2 kg mniej . troche mniej chce sie mi jeść jak wypije szklanke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aro
własnie mam zamiar zakupic ten preparat ale wyczytalam ze najlepiej stosowac go razem z biocol 24 slim czy ktos stosuje te preparaty razem dzieki za odpoeiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuje 3 dzien i 1 kg mniej albo zle stoje na wdze :P al naprawde mimio brzoskiwniowego smaku odpycha mnie od tego i pije na siłe :)za specyfik zapłaciłam 50 zł łacznie z kosztami przesyłki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... głównie drenuje portfel, niestety. Żadne badania nie wykazały, żeby był skuteczniejszy niż placebo (czyli nic) Ale placebo też niezle działa na odchudzanie, bo tutaj niemal prawie wszystko jest w głowie :) happy_p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...upupup...
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcy120
U mnie również spowodował że nie chce mi się jeść przez co przez 9 dni schudłam 3 kg :-). Jestem ciekawa jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna2209
Witajcie, ja stosowałam go razem z biocol 24 ale nie schudłam a tak jak napisała wyżej koleżanka pomimo brzoskwiniowego smaku odrzucało mnie jak miałam sie tego napić, no ale czego sie nie robi żeby troszkę schudnąć. tego na pewno nie stosowała bym więcej kiedyś brałam activie termo shape(mogę źle pisać nazwę) i często chodziłam na basen i to mi pomogło i do tego bym mogła wrócić. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska23
Ja po 2 opakowaniach schudłam 5 kg, a smak ma dobry. Piłam kiedyś Turbo Slim ale tamto to było jak pomyje i nic nie dało. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaL
ja zaryzykuje i dam znac o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka111505
hej,,,ja tez zaryzykowalam,a co tam,.Stosuje od wczoraj..wiec jak beda jakies rezultaty to napisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśka1983
Dzisiaj mam zamiar kupić to "cudo" :) W sumie to nie potrzebuje dużych zmian w wadze, ale mi niestety wszystko idzie w brzuch i to jest mój główny problem :( Dlatgo mam nadzieje, ze to mi pomoże uzyskać obiecany efekt "płaskiego brzucha' :D Od dawna wiadomo, ze woda czyni cuda i powinno sie wypijać conajmnije 1-1,5 litra dziennie, ale niestety nigdy nie pottrafiłam wlać w siebie aż tyle :/ Ale teraz ze świadomość ile za tą "zwykła" wodę zapłaciłam bede zmuszona ją wypić zeby nie zmarnować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka111505
;(...no i jednak nie dziala..zostalo mi jeszcze 5 dni stosowania..ale efektow zadnych nie ma,waga stoi mi w miejscu....i tyle.Mam nadzieje ze przynajmniej moj organizm sie oczyscil z tych wszystkich toksyn..;).....bo tak to szkoda bylo to stosowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka33
witam, ja dziś pije ostatni dzień. Brzuch bardziej płaski ale co do kilogramów to nic ani kilograma nie zrzuciłam :( już nie wiem co mam kupić. rok temu brałam thermo speeda i chodziłam na basen i tez nic no 1 kilogram mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruth83
ja również stosowałam,i niestety BRAK EFEKTÓW!!Moczopędny, brak efektu płaskiego brzucha, nie udrażnia jelit (a czasem wręcz przeciwnie),jedyne co to mniej chce się jeść, jakby tłamsi uczucie głodu, głód czujesz ale równocześnie czujesz się pełna, a jak się nie je przez pół dnia to jest słabo.Moim zdaniem wyrzuciłam w błoto 38 złotych!!Znajomi którzy używali ten specyfik też wyrażają kiepskie komentarze!!!! Ktoś wcześniej napisał że ma nadzieje że ten specyfik chociaż oczyścił organizm z toksyn, ja mam nadzieje że w żaden sposób nie działa szkodliwie na organizm!! Ciekawe czy można zareklamować brak działania tego czegoś? Bo w końcu taki wspaniały, a komentaże w większości negatywne!!! Dowiem się czegoś i napisze! Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruth83
aha...i ten smak...paskudny, jakby pić brzoskwiniowe mydliny.przez pierwsze może 3 dni było w miarę ale później...fuuu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja55
Stosowałam drenafast podczas 20 dniowej kuracji schudłam 5kg ale piłam dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjbfbgjfbngh
ja stosuje go juz 7 dzien i nic. nie widze zadntych efektow oprocz tego ze basrdzo sie poce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam....dziś sobie zamówiłam ten rzekomo cudowny środek. Moim problemem jest brzuch-wystaje jak smok. Ważę 55 kg i właściwie nie chce schudnąć tylko zrzucic brzuchola:( Ryzyk fizyk-napiszę, jak to u mnie wygląda.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajka
jakie są skutki po odstawieniu tego cudownego płynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja55
Nie ma żadnych ubocznych skutków, (w składzie same zioła i minerały), ja po 20dniowej kuracji zrobiłam sobie przerwę i nic mi się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnnnnnnnnnka
Wypiłam 1 butelkę i dużo lepiej sie czuję najważniejsze,że brzuch mam troche mniejszy od jutra wracam do kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrin
Stosuję od 6 dni. Na wadze ubyło mi 3 kg. Od pierwszego dnia mam znacząco mniejszy apetyt. W ogóle przestałam podjadać - bez wyrzeczeń. Nic mnie nie kusi. Nie mam wstrętu do jedzenia tylko jakąs obojętnośc do przekasek. Rozpoczęta czekolada leży w lodówce 6 dzień i nic. W porze posiłków jestem głodna i jem to samo co wszyscy, ale szybciej sie najadam, a przedtem miałam żoładek z gumy. Nie mam ochoty na kawe ani herbatę. Smak preparatu mi odpowiada, tylko jest trochę za słodki. Spróbowała dodać cytrynę i kostki lodu - było super,ale nie wiem czy można, więc wróciłam do podstawowego składu. Cieszę się , że na mnie działa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×