Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudy_kocur

Drugie śniadanie i lunch w pracy

Polecane posty

Oczywiście posiłki dietetyczne. Bo mam dobrych parę kilo do zrzucenia. Co zwykle jecie w pracy na drugie śniadanie lub lunch? Ja dziś siedzę w biurze więc zalałam sobie płatki owsiane górskie odrobiną gorącej wody z czajnika a następnie chudym mlekiem. Walory smakowe delikatnie mówiąc wybitne nie były. Ale brzuch pełny. Najbardziej interesuje mnie co jecie gdy załatwiacie różne firmowe sprawy poza biurem - np. całodzienne spotkanie z klientem lub sprawy urzędowe i nie ma jak przygotować sobie coś na ciepło a nawet nie bardzo jest jak wyjąć sobie pojemnik z sałatką przygotowaną w domu. Co małego, szybkiego i nieśmierdzącego można zjeść tak żeby po całym dniu pracy nie wrócić tak wygłodniałym że czyści się lodówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam orzechy w takiej sytuacji- kilka sztuk brazylijskich wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to jest ciekawe rozwiązanie. Mam specyficzną pracę bo jestem prawnikiem i zdarza się, że cały dzień latam między rozprawami. Więc poszukuję pomysłów na szybkie, dyskretne a przede wszystkim dietetyczne drugie śniadanie lub lunch, które mogę zjeść na korytarzu w sądzie w 5 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moim zdaniem Tobie zamiast tych wszystkich diet potrzebny jest po prostu porządny, spokojny obiad o stałej porze. Ja jeżeli nie zjem normalnego posiłku o w miarę stałej godzinie a cały dzień latam, to wieczorem jestem głodna jak wilk. Znam masę kobiet które przytyły od przegładzania się w ciągu dnia. Czasami lepiej więcej niż mniej. Przecież dużo ruchu masz, więc spalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa, no i jeżeli miałaś kiedyś rozmiar 38 to otyłość nie może być u Ciebie naturalna, nabyłaś ją jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 lata temu nosiłam ubrania w rozmiarze 38 a nawet 36. Wtedy ważyłam około 60-65 kg przy wzroście 171cm, teraz myślę, że ważę ciut ponad 100kg. W ciąży przytyłam ponad 30kg i już prawie 3 lata walczę z otyłością. Co schudnę to znów tyję. I oprócz klasycznego łakomstwa trochę winny jest tryb pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy na lunch wyskakuje do Antich Caffe, maja switne kanapaki i pyszna kawe. Miejsce przytulne i klimatycne, ktore przyciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz_Wesoły
Ja lubie e rybe , bo jestem kompletnym rybozerca :p Maja owoce morza i ryby, fajny wystroj i szybko podaja, wiec nie mam problemu ze spoznianiem sie po przerwie. Kolo ronda ONZ A wy co polecacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusia891
Ja do pracy robię sobie obiadek do pudełeczka a owoc zabieram również na II śniadanie na obiad wracam do domku więc zjadam go z mężem i dziećmi;) do tego przyjmuję suplementacje Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl który bardzo wspomaga mnie w tej mojej walce z nadwagą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Rozumiem Cię doskonale, też miałam z tym mega problem, jak zjeść tak aby się najeść, a jednocześnie nie mieć wyrzutów sumienia z powodu tego, że zjadło się coś niekoniecznie zdrowego ;) Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie każde węglowodany są złe, a niektóre naprawdę sycą na długie godziny. Polecam musli na mleku (najlepiej oczywiście jak najchudszym). Możesz sama sobie zmieszać co tam lubisz, ale wydaje mi się, że lepszą alternatywą jest zamówienie gotowych mieszanek na jakiejś fajnej stronce, ostatnio trafiłam przypadkowo na stronę: mojemusli.pl, właśnie zaraz mam zamiar robić tam zamówienie, jak przyjdzie to pochwalę się czy jestem zadowolona, ale wygląda na solidną firmę ;) a kto w dzisiejszych czasach ma czas na komponowanie jakiś własnych mieszanek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam szef zamawia świeże owoce do biura co jest świetnym dopełnieniem lunchu. Bardzo lubię taki klimat, wszystko smaczniusieńskie no i zdrowe przede wszystkim. Podoba mi się to bardzo. A zamawia je tutaj http://fruittogo.pl/. Polecam, bo naprawdę smakowicie to wszystk ojest dostarczane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to mamy fajnie, bo szef zamawia nam świeżą porcję owoców, więc jest w czym wybierać http://fruittogo.pl/. Często kupuję sobie do tego np. maślankę albo jogurt i mieszam, wychodzi fajne drugie śniadanie, lekkie i zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście mam zawsze w pracy lunch, ponieważ zamawiam sobie catering dietetyczny warszawski dzień by gessler. Dania mam dostarczone bezpośrednio do pracy, bo tak się z nimi umówiłam. Dzięki temu nie przejmuję się co ze sobą zabiorę i czy będę głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malumka

ja mam taki patent, że kupuję sobie ciasteczka albo chrupki z Holle - z tej firmy dla niemowlaków. te porcje są małe, po 25g jesli dobrze pamiętam i sa w sam raz na szybką przekąskę.. one są ekologiczne, bo to firma dziecięca więc mają zero cukru, soli itd i naprawdę zaspokajają głód na jakiś czas. wiadomo, na cały dzień sie tym nie najesz, ale przynajmniej nie masz wyrzutów sumienia że wsunęłas jakąś niezdrową przekąskę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej jem owsiankę. Nieco jednak bogatszą niż przedstawiłaś. Gotuje płatki owsiane (górskie) na wodzie. Do ugotowanej owsianki daję garść orzechów (najczęśiej nerkowca), banana, masło orzechowe oraz miód. Wszystko pakuję ze sobą i mam śniadanie, które starcza na dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×