Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grubolinaa

Dukan 2016

Polecane posty

Gość Goga27
Raz przerabialam diete dukana, ale nic mi nie dała. Nie wiem po co się tak męczyć, skoro efekty są bardzo krótkotrwałe. duzo lepszą i zdrowszą metodą odchudzania są regularne ćwiczenia i picie fajnych ziółek na poprawę metabolizmu (ja preferuje mojito slim). to wystarczy, nie ttzeba żadnych diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaklep sobie kolejkę do lekarzy;) ni i jojo też murowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy mniej żreć i ruszyć tyłek. A po tej diecie za rok bedziesz jescze grubsza. Poczytaj trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policz sobie dziewczyno swoją podstawową przemianę materii i znajdź zdrową zbilansowana dietę na tym poziomie kaloryczności, zacznij więcej chodzić piechota i schudniesz na stałe. Ta dieta bardzo szkodzi na nerki. A na dodatek to głodówka, po której nawet po sałacie będziesz tyła, bo tak działa ludzki organizm. Ale zrobisz, co zechcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iness201512
Absolutnie popieram przedmówczynie. Dieta Dukana to strata czasu i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufozol
Jak nie bylaś nigdy na tej diece to spróbuj i sama wyciagnij wnioski ;) ja mam 30 kg mniej po tej diecie i trzymam fason już pare lat sekret polega na scislym przestrzeganiu zasad Dukana i wyobraźni kulinarnej zeby nie popasc w monotonie ;) powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo osób jest na diecie dukana i sobie chwala jestesmy na forum kafeteria start 2marca. 2014.to wpadajcie i dolaczajcie sie fajne dziewczyny sai doradza co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niezbyt przyjemne wspomnienia z ta dieta Odkad pamietam nienawidziłam swojego ciała. Przeszłam na ta dietę 2/3 lata temu. Chudłam, to trzeba przyznać, ale tak sie w to wkręciłam ze nawet kropli tłuszczu nie mogłam mieć w jedzeniu, z czasem jadłam mniej i mniej aż w końcu potrafiłam jesc jeden serek wiejski dziennie. Podobało mi sie to, czułam kontrole, a tak naprawdę niezłe mi sie poprzewracało w głowie... Nie byłam jeszcze wtedy pełnoletnia wiec mama zabierając mnie do Hiszpanii na wakacje, kontrolowała wszystko co jem i pilnowała żebym nie oszukiwała z jedzeniem. Zrobiło mi sie raz przykro jak posadziła mnie o zwymiotowanie kolacji na sile. Tak oczywiscie nie było ( w sensie, ze wgl nie wymiotowałam) ale wiadomo zaczela sie martwić. Przez wakacje przytyłam, właściwie momentalnie i nie było ani śladu po schudnięciu. Zrozumiałam, ze tymczasowe diety nie sa dobrym rozwiązaniem. Przeszłam na zdrowy tryb życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inne zdanie na temat diety białkowej, a ja 3lat temu na tej właśnie diecie schudlam 47 kg do dzisiaj przestrzegam zasad diety czyli 1 dzień proteinki pozatym jem wszystko, jem nie obzeram się i moja waga stoi w miejscu czasem 1 lub 2 kg po świętach ale po dniu białkowym wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Ja również stosowałam dietę dukana. Dla mnie rewelacja. Nie byłam głodna czego bałam sie najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na diecie dukana 4 lata temu schudłam 10 kg w miesiąc i nie miałam żadnego jojo:) zanim się za nią zabierzesz, przeczytaj książkę Dukana - nie mogę schudnąć- znajdziesz ją w necie -to podstawa, jeśli nie chcesz popełniać błędów, które mogą zaszkodzić, uczynić dietę daremną lub sprawić, że kg wrócą. Pilnuj wody, odpowiedniej ilości spożywanych produktów i warzyw w odp. fazie. Urozmaicaj dania, korzystaj z przepisów, rób bułeczki z otrębów np. z opiekacza i chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem na diecie już albo dopiero 2 miesiące. Nigdy nie stosowałam jej w 100 procentach i każdy weekend był totalnym odstępstwem i jedzeniem wszystkiego na co miałam chęć..w tygodniu biegalam ale nie ponad siły żeby zwyczajnie nie zniszczyć organizmu. Da się. Waga wyjściowa 67, aktualna 59. Wyniki krwi w normie, brak wypadania włosów i obciążonych nerek, zero problemów zdrowotnych. Dziewczyny przestrzegam przed długim i rygorystycznym stosowaniem tej diety. Pracuje w szpitalach i przy aktualnym okresie przedwakacyjnym bardzo dużo młodych ludzi ląduje na oddziałach z powodu chęci zrzucenia kilogramów w bezmyślny i zbyt gwałtowny sposób...a potem już szereg komplikacji i leczenia zamiast spędzania czasu na urlopie w milszych okolicznościach. Tak jak wspomniałam diecie Dukana nie mówię nie i twierdzę, że jeżeli wszystko jest z umiarem i z pewnymi odstępstwami to efekty są bardzo zadawalajace. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 10
Witam ja jestem ponad dwa miesiace na diecie dukana i schudlam 16 kg do wagi docelowej jeszcze 7 kg jestem bardzo z niej zadowolona probowalam juz roznych diet od kopenhadzkiej po tabletki przerozne i preparaty tazke chodzilam na silownie ,fitness ale w zaden sposob nie moglam schudnac bo lubie jesc na tej diecie mozna jesc dozwolone produkty to jest super jak brakuje mi slodkosci robie sobie serek naturalny z slodzikiem albo pieke serniczka jak brakuje mi chleba pieke chleb moze nie jest to za zdrowa dieta ale ja czuje sie super wyniki mam dobre nie biore zadnych witamin chociaz mozna brac a jak przejde na 3 faze to juz malutkie ilosci owocow mozna chleb ciemny.Z efektem jojo to wiadomo ze jak sie zaczniemy obrzerac to przytyjemy trzeba sie ograniczac ja zamierzam zaczac cwiczyc i powiedzialam sobie ze nie wroce do starych przyzwyczajen zywieniowych.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kiedys na Dukanie. Schudłam 8 kilo, było super. Tyle że 2 lata później nadrobiłam juz 12 kg:O. Chyba cos poszło nie tak z ostatnia faza diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo79
ja również stosowałam Dukana w ubiegłym roku. W 2 miesiące 10kg mniej. Niestety nie wyglądałam "zdrowo" ziemista i wysuszona cera. Znajomi mówili, że zbyt mocno schudłam (figura gruszki-biust prawie zniknął). Dlatego nie przejęłam się zbytnio zasadami III i IV fazy. Efekt w rok później +12kg... I znowu nierówna walka z kilogramami. Próbowałam tzw zrównoważonej diety, zdrowego trybu życia, ale kg spadają bardzo wolno, a nawet prawie wcale. Nie mam cierpliwości czekać na efekty. Kiedyś byłam szczupłą, wysportowaną osobą. Po latach siedzącego trybu życia waga 73kg przy wzroście 166 i d... jak szafa. No i ten cellulit. Strach się rozebrać na plaży...Wracam na Dukana, ale tym razem z zastosowaniem się do III i IV fazy. Pytanie: czy ktoś z Was stosował rytm 1P do 2PW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Dziewczyny-ja jestem dopiero 4 dzień (dzisiaj rozpoczęłam II fazę) . Faza uderzeniowa zbytnio we mnie nie uderzyła,ponieważ dzisiaj na wadze było tylko -1,5 kg :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemurka1986
witam,ja wystartowalam z dietą dukana od 1.09.2016 .Dziś mija 3 dzień czuję się super ,a wrecz nakrecona na maxa na tą dietę .Byłam juz na niej 3 lata temu i schudłam 15 kg .Waga długo się trzymała może troszkę przybrałam bo nie dokonczyłam diety pominełam faze 3 i 4 ale nie było tragedii,pozniej zaszłam w ciąży i szczerze mówiąc nie robiłam prawie nic prócz zarcia;/ no i dobiłam do 82 kg przy 160 cm po porodzie zeszlo ze mnie 5kg ,reszta nadbagazu została na moje wlasne zyczenie. Teraz waże 72 kg i chce schudnąc 17 kg tym razem nie dam d..y i doprowadze dietę do konca .Wszystkim zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałam różne diety i zawsze rozbijało się o to ,że mi się nie chciało gotować specjalnych posiłków, ćwiczyć itd Znalazłam coś zupełnie nowego BEZ DIETY , BEZ ĆWICZEŃ :))) Dopiero zaczęłam, ale już widzę efekty. Ponieważ mam możliwość ważenia się na Tanicie widzę ,że ubywa tylko tkanki tłuszczowej :) Polecam :)) Tu jest więcej info , to darmowy webinar https://kmteam.pl/?r=IXOmv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsgo
lemurka1986 i jak na diecie? Dałaś radę? Ja dzisiaj zaczynam :) Kilka lat temu w 3miesiące na tej diecie schudłam 18 kg...Z 85 kg na 67 :)Dla mnie był to ogromny postęp :). Później tak jak Ty, ciąża itp :) na dzień dzisiejszy ważę 70kg, więc jakby nie było, bez efektu jo-jo :) Ale moim celem jest 60 kg więc dyszka do stracenia :) Jeżeli zamierzacie stosować tą dietę, trzeba naprawdę uważać, przede wszystkim przestrzegać zasad, pić dużo wody, zwłaszcza podczas posiłków. Wypijanie odpowiedniej ilości wody działa moczopędnie i tym samym pomaga wydalać uboczne produkty przemiany materii. Niedobór wody podczas odchudzania może skutkować zatruciem organizmu przez szkodliwe związki. Mała ilość wypijanych płynów może również zatrzymać utratę wagi. A także łatwiej załatwić nerki...Woda płucze, i nie pozwala osadzać się białku na nerach ;) Taak dieta jest, może być niebezpieczna, jak każda inna, dlatego trzeba podejść do niej z głową, nie zjadać kilku serków dziennie (aaa starczy mi :P), tylko solidnie się do tego przygotować, nie zapominać o róźnorodności, dozwolonych produktów jest całe mnóstwo :) Dziwią mnie wypowiedzi co niektórych ludzi... Pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madik
Dieta Dunkana nie jest dobra. Pozbywacie się obu źródeł energii dla organizmu i zbytnio naruszacie równowagę składników w organizmie. Radzę przestawić się na dietę niskowęglowodanową. Tutaj macie dobry research na temat tego jaką dietę wybrać: http://mozgi.pl/jaka-diete-wybrac-zeby-schudnac-8380

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magisa
Witam stosowalam pol roku ta diete schudlam 23 kg czulam sie przy niej swietnie badania tez bardzo dobre przy ostatnich dwoch miesiacach zaczelam cwiczyc nie przeszlam 3 i 4 fazy poniewaz nie moglam wyjechalam za granice ale teraz mija juz prawie rok niema efektu jojo ograniczam jedzenie ale tez czesto pozwalam sobie na cos dobrego probowalam wiele diet w zadnej tak dlugo nie wytrzymalam naprawde dieta dukana superowa spraws ktora dieta nie jest szkodliwa kazda inaczej na nas wplywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miko87
Czy prawdą jest, że najwięcej chudnie się w I fazie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo79
Pewnie dobra dla organizmu nie jest. Natomiast jej skuteczność kusi i uzależnia. Od sierpnia schudłam założone 10kg w 2m. Sporo zgubiłam z bioder i ud, co przy figurze gruszki jest trudne bardzo. Największy problem mam z fazą 3... Potrzeba naprawdę wytrwałości. Ta faza jest ponoć najważniejsza, by uniknąć jojo. W Fazie I chudnie się najszybciej, nie oznacza to że najwięcej. Zależy ile masz do zrzucenia. Ja w fazie I schudłam 2,5kg w 5 dni. W fazie II po ok. 1kg - 1,5kg w tygodniu. Robiłam 3 dniowe dni białkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×