Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chuda_inaczej

Dukan faza I

Polecane posty

Gość chuda_inaczej

Zapraszam wszystkich którzy tak jak ja są w pierwszej fazie diety Dukana. Liczę także na porady osób bardziej wtajemniczonych. Własnie przeżyłam pierwszy dzień na diecie i całkiem nieźle się trzymam. Napiszcie co jecie i ile dni jesteście w pierwszej fazie diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest ta głupia dieta
na ktorej pije sie cole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_inaczej
to jest ta głupia dieta - fałsz na której pije się colę - prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije się colę?? to, że można pić colę light ( w zasadzie na większości diet można ) nie znaczy, ze to jakiś obowiązek. ja od miesiąca jestem na dukanie i coli nie piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_inaczej
drugi dzień za mną:) dzisiaj zjadłam: 1,5 kostki twarogu 1 filet z dorsza 2 jajka jogurt naturalny z łyżką otrębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasek cytrynowy
moze do Ciebie dolacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_inaczej
startowałam z wagi 61. mój cel nie jest jakiś wielki chciałabym wazyc 56-57kg czyli 4-5kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_inaczej
waga rano pokazała 59.5 :) wiem ze to pewnie ubytek wody ale i tak bardzo się cieszę. zrobiłam test na stronie dukana i wyszło mi ze w pierwszej fazie powinnam być 2 dni, ja jednak zamierzam wytrzymać 5. za mną śniadanko: pół twarogu z łyżką jogurtu naturalnego i szczypiorkiem, szklanka mleka, 1 jajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzwzględna odchudzaczka
a możesz podać linka do strony na której obliczyłaś ten optymalny spadek wagi w pierwszej fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzwzględna odchudzaczka
i ilość dni tej fazy :) proszę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem na dukanie, od poniedziałku. Od wczoraj boli mnie głowa. Nie wiem, czy to od diety - słyszałam, że może boleć. Ja mam super wyniki. Pewnie to woda schodzi, ale zaczynałam z 73,4, wczoraj rano 72,8 a dziś 71,9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I faza nie koniecznie musi trwac od 5 dni ,moze trwac krocej :) Ja tez z wysokiej belki schodze bo z 75 :( ale ja dzis zaczelam druga faze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny? Ja wlasnie zjadlam pomidorka z tunczykiem :) pycha :D Co do wagi to mam zamiar wazyc sie co tydzien bo wedlug mnie wazenie sie codziennie to przesada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kwasek - ja się męczę w I fazie. Co Ty jadłaś? Ja ciągle na jogurcie naturalnym, rybach wędzonych i jajkach. Jutro ugotuję sobie kurczka (pierś). Co jeszcze można jeść? bo przyznam, że zaczynam mieć odruch wymiotny jak patrzę na nabiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też na dietce
stosuję ją już od 3 tygodni, schudłam 5 kilo, gdy zaczynałam ważyłam 62 kilo :-) robiłam też po kilka ćwiczonek dziennie na uda, pośladki (nic forsownego: po 25 wykroków, przysiady, "sikający piesek" 100 powtórzeń z agrafką na wewnętrzńa stronę ud), stosowałam kremy na celulit, łykałam suplementy, piłam zieloną i czerwoną herbatę.... w efekcie cellulit to wspomnienie wszystkim polecam, ale podstawa to reżim, ja jadłam wyłacznie produkty białkowe czyli gotowane ryby, mięso z kurczka, indyka, jaja, tuńczyk, chudy twaróg.....piłam też szklankę soku z marchwi i wielowarzywnego nigdy przedtem nie miałam takich efektów na diecie bo nie potrafiłam wytrwać dlużej niż tydzień i jedzenie węglowodanów sprawiało że ciągle byłam głodna teraz czasem robie sobie niskokaloryczny deserek z mleka i kakao: szklanka mleka 0% 3 łyżeczki kakao bez cukru 3 łyżeczki żelatyny 4 tabletki słodzika pół szkanki mleka zagotowuję w małym garnku, drugie pół schładzam w zamrażalce do zagotowanego mleka dodaję żelatynę, kakao, słodzik i miksuję, gdy się wszystko rozpuści dodaję resztę mleka (to schłodozne), mieszam, wstawiam do lodówki....maks po pół godzinie mam gotowy deserek, który zastępuje mi czekoladę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jak patrzylam na jogurt naturalny to tak mialam :D Szczerze to ja jadlam te jogurty owocowe 0,1% wybierajac je tak zeby mialy jak najmniej wegli. Wiesz ja jadlam tez duzo chudego miesa wolowego przysmazonego na patelce( tak jakby na grillu) bez zadnego tluszczu,suche to bylo no ale zawsze jakas odmiana tym bardziej ze mialam dosc kurczaka,jaj itp. Ile juz jestes na I fazie?Ja bylam 5 dni i koniec bo juz bez warzyw wytrzymac nie moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_inaczej
hej dziewczyny i jak tam u Was?? ja ważę już 58 kg. wczoraj jednak nie wytrzymałam i zrobiłam sobie dzien warzywno-białkowy, więc w sumie w pierwszej fazie byłam tylko 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj też nie wytrzymałam i zjdłam bułkę grahamkę z bieluchem (takim serkiem), bo tak bolała mnie głowa, że musiałam coś zjeść w pracy konkretnego. Mimo tego schudłam pół kilo. Dziś dalsza część 1 fazy, chce ją jeszcze w przyszłym tyg ciągnąć a potem przechodzę do fazy 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo dzien dobry :) Jak sie macie? U mnie dzis warzywka :D tylko ze mam problem bo jestem chora i rozna syropy itp musze pic a to to takie slodkie ..fuj Ciekawe czy u mnie waga spada jak u Was? Mala a Ty masz zamiar ile dni byc na I fazie? Chuda to ile schudlas? zrobmy sobie stopki to bedzie zawsze wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na I fzie chce być jeszcze przyszły tydzień, czyli 2 tygodnie. Potem zaczynam fazę 2 (pewnie zacznę ją w sobotę). Na szczęście mój mąż mnnie wspiera i też zaczął tą dietę, choć on trochę sobie pozwala na inne rzeczy jak mnie nie ma w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_inaczej
3kg mniej. w pon. wazyłam 61 teraz jest 58, ale w pierwsze fazie byłam tylko 3 dni.od wczoraj zaczełam fazę drugą, nie będę jednak zakładac nowego wątku. Zostanę tu do końca diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo zostajemy tutaj :D slicznie ci poszlo :) Ja jeszcze dlugo bede sie meczyc na duk... a dzis robie dzien grzechu przez ta moja chorobe juz pilam miod i postanowilam zjesc pizze :P jak juz grzeszyc to na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_inaczej
konczę dzisiaj 2 dzień fazy II zjadłam wsumie:2 pomidory,małą paprykę, kukurydzę z puszki, tuńczyka, kostkę twarogu i wypiłam kubek mleka do tego woda i odrobina coli co waga jutro pokaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzis 1 dzien na diecie dukana:) kiedys na niej schudlam juz 6 kg ale przestalam ja stosowac i jakos tak zleciało ale od dzis znow zaczynam i mam nadzieje ze doprowadze ja do konca.Mam nadzieje ze mnie przygarniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×