Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i tak mnie nie znasz

Duże śniadanie?

Polecane posty

Gość i tak mnie nie znasz

Czy to dobrze jeść duże śniadania? Dzisiaj np. zjadłam jajecznice z 3 jajek i 3 kromki chleba (dodam że jestem dziewczyną w nastoletnim wieku, a nie facetem), ale czy to nie za dużo jak na dziewczyne? Wcześniej jadłam jajecznice z 2 jajek i do tego 2 kromki chleba, a teraz sobie zwiększyłam ;p Fakt że takie śniadanie bardzo długo trzyma, ale zastanawiam się czy lepiej jeść takie śniadania czy nie jeść go wcale? Tak żeby schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co oprócz tej jajecznicy jesz? opisz swoje menu dzienne z podaniem godzin. a ile ważysz i masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak mnie nie znasz
Mam 170 cm i waże 75 kg (może dość sporo ale wszyscy mówią mi że mam super figure ;) ) no ale mimo wszystko chciałabym tak z dyche z wagi zjechać nawet dla lepszego samopoczucia. No to oprócz tej jajecznicy zjem jeszcze dzisiaj obiad i kolacje (normalne porcje, a kolacje może nawet wcale nie zjem) no i pewnie wpadnie trochę słodyczy miedzy posiłkami bo nie wyobrażam sobie życia bez nich. No i kawa bo od niej też jestem uzależniona;) Jak dla mnie to jest okej tylko może bez tych słodyczy których chyba nigdy się nie wyrzekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak mnie nie znasz
W sumie to właśnie pije sobie kawę i zjadłam sobie dwa ciastka z milki (zamiast drugiego śniadania) , a jeszcze godziny zapomniałam podać, ale z godzinami to jest naprawdę u mnie bardzo różnie, jem wtedy gdy jestem głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×