Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misio84

Dziewczyny! Co sądzicie o grubych facetach?

Polecane posty

Gość misio84

Czy przeszkadza wam nadmiar tłuszczyku na brzuchu lub udach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala drobna
ja jestem chuda i nie chcialabym miec grubego faceta , jeszcze by mnie zmiażdżył ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie jakbym miala wybierac, to bym wybrala za chudego niz za grubego :-0 Moglabym miec takiego grubaska za kolegé, pewnie ze tak! :D Nawet mam. Tolerujé ich, lubié, nie mam nic przeciwko. Ale nie czulabym na pewno pociágu do grubego faceta, wrécz przeciwnie... p.s. Na udach mi mniej przeszkadza niz na brzuchu, twarzy i dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahahaha
a ty co myslisz o grubych dziewczynach , przeszkadza ci troche tłuszczyku na brzuchu ?? Jeśli nie to znajdz sobie taką i wszystko będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio84
A czy 95 kilogramów przy wzroście 180 cm to dla was dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała drobna
to zależy od budowy , ale to jeszcze nie tak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie twoje 95 kg przy 180 cm to jest ok lubię takich dobrze zbudowanych facetów w typie drwali, chudziny wcale mnie nie biorą, jest tylko jeden minus jesteś śzczupleśszy ode mnie i niższy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wole jak facet jest dobrze zbudowany; nie otyly ale jak jest -ze tak powiem- ciezszy. Wole takiego niz chudego. Misio 84 - ty sie chyba jeszcze miescisz w tej granicy - chociaz to tez zalezy od budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są aseksualni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio84
Mam też taki problem, że lubię szczupłe kobiety. Ostatnio poznałem jedną, ale ona chciała mnie zaciągną na zajęcia fitness bo ona jest instruktorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio84
Nie bo się wstydzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh Misiu! Przeciez Ty tam nie podskakiwalbys w rytm muzyki tylko trenowal muskulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio84
Ona niestety powiedziała, że zmusi mnie do jakichś okropnych cwiczen na brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole zdecydowanie grubych
niz chudych. Na facecie trzeba móc sie oprzec i nie przewrócic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... na takiej specjalnej laweczce lub tez innych urzadzeniach... Hey, nie masz sie czego obawiac - wiesz ilu tam jest facetow? Nie jestes jedynym ktory ma problem z brzuchem, wierz mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak sie ustosunkowac do takiej wagi, o jakiej piszesz, bo nie umiem sobie wyobrazic faceta co tyle wazy. Nie mam porownania. Znaczy mam - z moim mezem chociazby, ale on ma 170cm. Nie wiem ile powinien wazyc facet i nie wiem ile wazy taki, co mi sie podoba. :-0 Mysle, ze nie o liczby tu chodzi, tylko o proporcje, wyglad - ogólne wrazenie, jak sie na faceta patrzy. :) W kazdym razie - zwisajácy znad paska od spodni brzuch jest..... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio84
Mnie się niestety robi spora oponka podczas skłonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marna prowokacja
a ja lubie takich facvetów- dodatkowo musi być wysoki- Jestem malutka i fajnie czuć się taka przy takich wielkim facecie:) ehhhh Misio pozdro 4 you:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marna prowokacja
Misio przestań bo się zaczerwienie;) Ja mam 155 i dla mnie każdy facet jest wielki;) A jeśli dodatkowo nie jest szczupły to ...uhhh:) Czuję się bezpiecznie przy takich facetach:) Więc Misio żadnych kompleksów, oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marna prowokacja
oczywiście mam 155cm wzrostu a nie kg wagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdjdjddj
heeeej?? faceci wpedzaja nas na tym forum w kompleksy, obrażaja grubsze dziewczyny, wiec dlaczego nie mamy byc takie same?? dosc sie nasluchalysmy faceci z nadwaga sa obrzydliwi nie powinni wychodzic z domu i podrywac ładnych dziewczyn:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie puszytych kolesi
Takie misie sa spoko lubie ko niec ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marna prowokacja
Ja nie stosuje diety aby się odchudzić- interesuje mnie dieetyka i jestem wegetarianka i dlatego często tu zaglądam:) Do wyśmiewaczów; Przestańcie już sie oceniać nawzajem tylko pod względem waszej wagi- swoimi wypowiedziami niektórzy sami sobie wydają nienajlepsze oceny:o Każdego ciało jest jego własnością i może wyglądać i jeść to jak chce i ile chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marna prowokacja
Spam- takie laski podrywasz- bo leczysz swoją niską samoocene kobietami:o żałosne- naprawde smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marna prowokacja
"a ja mam nadwagę lekką i podrwyam same śliczne i mądre więc się wypchaj sianem albo tłuszczem " - myślisz Spam że to jest madra wypowiedz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marna prowokacja
ok, przyznaje tu tobie racje ze takie myślenie niektórych jest żenujące:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×