Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zajebnsf

DZIEWCZYNY SCHUDLAM 4 KILO I SŁYSZE NAOKOLO ZE JESTEM ANOREKTYCZKĄ !!MACIE TAK?

Polecane posty

ja wazylam 55 kg przy wzroscie 163.teraz waze 42 kg.wszyscy uwazaja ze jestem chora i powinnam wrocic do swojej poprzedniej wagi,a ja sie wlasnie taka czuje dobrze.zawsze chcialam byc szczuplutka i dopielam swego.powiekszylam sobie piersi bo gdy schudlam to po prostu mialam rozmiar 0.teraz jestem szczupla i mam rozmiar b,wszystko wyglada naturalnie.oczewiscie tylko dla mnie ,cala moja rodzina i znajomi non stop gadaja...przytyj,przytyj,a ja nie po to sie meczylam zdietami i ta cala reszta zeby zpowrotem wygladac jak pyza.ludzie albo sz zazdrosni albo mowia to zlosliwie albo po prostu nie rozumieja pewnych spraw.strasznie mnie to wkorza.mam 29 lat i wiem co robie.czemu mam sie podpozadkowac namowom innych.wiem doskonale co to jest anoreksja i napewno bede wiedziala gdy na nia zachoruje.narazie jedak nic na nia nie wskazuje bo jem,cwicze i zyje jak zylam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebnsf

wazylam 59 na wzrost 169 i bylam tłusta a teraz waze 55kilo i wymiary mam takie biust 95 talia 74 biodra 94 i slysze od kolezanek na studiach ze cholernie schudlam ..ze straszliwie wygladam i ze cierpie na anoreksje..nie rozumiem czemu tak mowią i zastanawiam sie czy to prawda ze tak zle wygladam ? czy 4 kilo moze być aż tak widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle ze masz dobre wymiary... ale wydaje mi sie ze też nie bylas aż tak gruba jak mowisz.. normalna poprostu. A kolezanki? może zazdroszczą? Ale przyjzyj sie sobie czy np. nie popsuła Ci sie cera, włosy... bo moze one tym mówią... moze trochę grubsza byłaś lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebnsf
no mialam wbiuscie 98 cm poprzednio w talii mialam 75 w biodrach 95 po 2 cm maks schudlam wszedzie wiec nie wiem czemu to aż tak widac bylam tusta a nie gruba ..taka tłustawa poprostu i galaretowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollalxx
nie wiem dla mnie to dziwne ja mam 174 /54 kg ale ludzie nie krytykuja mojego wygladu, raczej tylko podziwiaja . no i nigdy nie czulam sie nawet chuda a co dopiero zbyt chuda. czuje sie szczupla dodam, ze nie mam miesni i jestem drobnej budowy- nie rozumiem o co im chodzi. pewnie na reke byloby im zebys przytyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem to
kiepska prowokacja:/ ta idiotka nie raz zaklada takie durne topiki nie dajcie sie oszukac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważę 47 kg jedyne co ludzie mówią to: \"ale jesteś chuda\" a myśla pewnie: \"a niech Cię szlag trafi i tłuszcz zaleje\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wddewwedewe
a ja schudłam choc jestem w ciazy i sie tym bardzo martiwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollalxx
haris no wlasnie . tak tez mi sie wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Haris:-):-):-) Swięta racja Ja schudłam 10 kg z 58 na 48. Ci co są mi życzliwi mówią że wyglądam fajnie, a cała reszta cały czas buczy: PRZYTYJ!!!PRZYTYJ!!! PRZYTYJ!!! PRZYTYJ!!! Ludzie są fałszywi, nie warto ich słuchać, a w szcególności koleżanek, które same chciałyby schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebnsf
prowokacja ??z jakiej dupy strony>>?załosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA JE ROZUMIEM
4 KILO TO DUZO I ROZUMIEM TWE KOLEZANKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubelkaa
4 kilo schudnac to bardzo duzo wg mmnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja mam
tak samo tzn tez 169 cm wzrostu wazyłam 59 teraz waze 56kg i nikt nie widzi zadnej roznicy a wymiary mam mniejsze wiec na pewno nie jestes chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo wlasnie tak
ja schudlam 4 kg ale daze zeby jeszcze zrzucic przynajhmniej 2 . nie martw sie docinkami mozliwe ze to zazdrosc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OLLALXX
A JAKIE MASZ WYMIARKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHD
masz niedowage autorko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloondyynka
o Matko przecież Ty nawet szczupła nie jesteś , w talii 74 i niby anorektyczką! albo Cie nie lubią tak bardzo, albo zazdroszczą, zadbaj o cerę i włosy, niemożliwe jest to co mówią, nie możliwe że widać w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duze wymiary
schudnij w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh znam to, to jest taki \"trik\" u dziewczyn z takim wzrostem, też tak miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtr
ALE JAK TO NIE WIDAC? WEDŁUG MNIE 4 KILO ZAWSZE BEDZIE WIDAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee dajcie spokoj dziewczyny
to jest PROWOKACJA to niemozliwe zeby przy tej wadze miec wymiary jak ma 62 kg osobe ... szkoda pisac wogole olac ta panienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtr
ale jak to niemozliwe skoro ja mam tak samo jak autorka?? waze 55 kilo i mierze 172 cm a mam takie same wymiary a nawet wieksze moze laska ma leciutkie kosci i tak malo wazy dlatego albo za duzo tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO TAKIEGOOOO
jest chuda bo 4 kilo to duzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 kg nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGGGHGH
JAK MOZECIE PIEPRZYC ZE 4 KILO NIE WIDAĆ SKORO ONA MA 169 CM WZROSTU I WAZYLA I TAK MALO BO 59 NA TEN WZROST? TAKI SPADEK WAGI MOZE NIE BYC WIDAC U KOGOŚ MALEGO ALBO KOGOS KTO WAZYŁ 80 KILO ..LUDZIE NIE ZNACIE SIE I JUZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 kg nie widać
O rety, rety, jedyne 59 za 169 cm, toż to anoreksja :P Autorko, na forum diety nie znajdziesz poklasku, po to się tu odchudzamy, żeby wyglądać SZCZUPŁO a nie wmawiać sobie wychudzenie bo BMI jeszcze nie dochodzi 30 i wpieprzać czekoladę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjh
4 kilo to bardzo duzo i to widac zapewniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×