Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justka smutna**

Efekt JOJO

Polecane posty

pomimo iz pisze na innym topiku postanowilam otworzyc nowy temat.ostatnio sama borykam sie z tym problemem i powiem wam ze wszelkie informacje jakie do mnie docieraja sa bardzo sprzeczne.9 dni temu \"zakonczylam\" diete znacznie ograniczajaca ilosc spozytych kalorii.stracilam tyle kg ile chcialam.I tu pojawia sie problem JAK UNIKNAC EFEKTU JOJO??? Moje pytanie kieruje do wszytkich ktorzy maja doswiadczenie w wychodzeniu z diety. komu udalo sie uniknac jojo i w jaki sposob?? wiem ze nie ma mowy o powrocie do normalnego jedzenia takiego jak przed dieta ale czy sposob dodawania kalorii stopniowo jest dobry.dostalam zalecenie dodawania 150 kalorii tygodniowo poniewaz obecnie spozywam 600kcal.(zalecenie od dietetyka). Spotkalam sie tez z opinia ze nie ma mozliwosci utrzymania mojej obecnej wagi poniewaz te kg.napewno wroca(opinia dietetyka). czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sciemniaj że dietetyk
zalecił Ci dietę 600 kcal no chyba że to był dietetyk typu "znachor"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guerichia venusta
nie rozumiem czegos...dietetyk zaleca Ci 600 kcal ( tez uwazam ze to jakas glupota...) po czym ten sam Ci mowi ze to i tak wroci...co to za dietetyk? :/ mysle ze stopniowe dokładanie kalorii jest w porzadku...pewnie cos wroci ale mysle ze napewno nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zle napisalam lub wy zle zrozumieliscie dieta ktora stosowalam nie byla zalecona przez dietetyka,zwrocilam sie do niego dopiero teraz kiedy juz mam wymazona wage i chce ja utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaleceniem dietetyka bylo dodawanie 150kcal. tygodniowo ale zaden nie potrafi tak naprawde powiedziec czy jest mozliwosc utrzymania stalej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka...nie radze o nic tu pytac, bo co jedna to madzrzejsza...od wszystkich, od najlepszych dietetykow!!Hehehe juz sie tego nauczylam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia Ty si e
dziecko lecz na jadłowstręt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog dla Zuzi
potrzebny na gwałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy chyba nadal nie rozumiecie.ja nie prosze o wskazowki ile mam jesc kalorii dziennie.chce wiedziec czy komus udalo sie wyjsc z diety i nie przytyc,glownie chodzi mi o osoby po dietach typu:kapusciana,jajeczna,jogurtowa,14 dniowa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliniusiaaaaniusia
Więc tak, ja powoli kończe dietę 14-dniową. Aby nie mieć efektu jojo zamierzam na zawsze wyeliminować: ziemniaki, pieczywo( zarówno białe jak i RAZOWE, tylko waza!), słodycze,fast foody i jedzenie po 18-tej..w razie jakichś większych imprez itp gdzie np zdarzy się zjeśc ziemniaczka czy cos;)-rano jogging wzamian. Kilka moich koleżanek stosując się do tych zasad zachowało wywalczoną wagę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pauliniusiaaaaniusia dziekuje ci bardzo za odpwiedz chociaz ty zrozumialas o co mi chodzilo.a powiedz czy bedziesz liczyc kalorie i ile mniej wiecej bedziesz spozywac w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiam sie że wielu odp
nie uzyskasz, ponieważ wiekszość osób, która przechodzi na diety albo rezygnuje z nich po krótkim czasie, albo wraca do starych nawyków żywieniowych i jojo objawia sie w pełnej krasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaa22
Justka a jakie masz wymiary jezeli moge Cie zapytac:)Waze tyle samo co ty i ten sam wzrost i chce schudnac tak ze 3kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliniusiaaaaniusia
kalorii nie będę liczyła, tzn wiadmo bedę darowała sobie jakieś tłuste mięso z sosem czy coś podobnego, ale myślę ,ze jak na śniadanie coś w stylu płatki z mlekiem czy chlebek waza z wedlina,serem czy na co bede miala ochote pozniej obiad (bez ziemniakow) i w normalnej ilosci,,..a kolacja w ogole albo coś lekkiego, np jedna kromka chleba waza czy płatki to nie bedzie to "dawka"kalorii,która pójdzie w "tłuszczyk" tylko będzie wykorzystywana w ciągu dnia jako energia.myślę,że tak bedzie okej.. a jak już mówiłam w razie ogrooooooooooomnej ochoty na małą pizze odrazu na drugi dzień albo i w ten sam jogging,brzuszki.. i w ogóle jako zasade "postepowania po diecie" dolaczam sobie też więcej ruchu, więcej spacerów, tym bardziej,że lato;) i właśnie z uwagi na to,ze idą wakacje jutro wyjeżdżam i nie będę już miała jak tu zaglądać także zyczę sukcesów w odchudzaniu i utrzymaniu wagi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa lata temu schudłam na diecie 1000 11 kg. Nie miałam efektu jojo, ale też nie odżywiałam sie normalnie. Tzn. w dalszym ciągu unikałam słodyczy, tłustych i mącznych potraw. Oczywiście nie jedalam kolacji ,a od posiłków nie wstawałam całkiem najedzona. Po kilku miesiącach stopniowo rozluxnialam dyscypline, do tego zaczęła się zima i kilka kg wróciło. Było to jednak kilka kg, a nie, jak niektóre dziewczyny piszą, to co bylo przed dietą plus spory dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccinella w jakim czasie
schudłas te 11 kg? Masz gotowca tejze diety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjklnbvcx
hehe jak stosujesz taka drastyczna diete 600kcal to jasne ze bedzie jojo i wszystko wroci dobrze dietetyk ci powiedzial ,lepiej dluzej chudnac ale mniej drastycznie :) ale juz po fakcie teraz musisz bardzo uwazac na to co jesz pomalu dodawac kalorie i miec nadzieje zebedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podtrzymuje czy ktos jeszcze moze cos doradzic.narazie licze intensywnie kalorie i nie przekraczam 600kcal.od jutra jjem 100 wiecej i dodam te 100na sniadanko czy tak bedzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeeskowsa
Najwazniejsze własnie jest to aby odpowiednio dla siebie dobrać dietę. Tutaj macie bardzo pomocny poradnik własnie na temat odchudzania http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/739,schudnij-na-zawsze-zapisz-sie-na-bezplatne-porady-dietetyka- Warto go wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marski
Celem odchudzania nie jest sam ubytek wagi, lecz zmiana stylu życia, zobaczcie to - likemed.com/pl/oty%C5%82o%C5%9B%C4%87-i-nadwaga/jak-uniknac-efektu-jo-jo.html Musicie obserwować swoją dietę, rezygnować z tego co szkodliwe, jak również dbać o aktywność fizyczną. Powrót do starych przyzwyczajeń, to niestety powrót do otyłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu reklama wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze Wam bo ja dopiero zacznę. Kończe 3mc kuracji get Slim, wiec organizm mam juz wolny od toksyn, teraz czas na diete a kilogramy tez ładnie zaczeły mi uciekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×