Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosława92

Efekty Diety Dukana

Polecane posty

Gość gosława92

Chciałabym, abyście napisali mi tutaj ile kilogramów i w jakim czasie udało Wam się schudnąć podczas stosowania diety Dukana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamarchewkapiwazgrzewka
Ja w 50 dni tej dietki zrzuciłam 7 kg. Ogólnie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły_króliczek
20 DNI - 5 KILOGRAMÓW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosława, bierz sie za diete, a nie pytaj ile kto schudl-co ci to da / ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosława92
Dużo mi to, bo się dowiem czy warto stosować tą akurat dietę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zauwazyłas ze
kazdy chudnie inaczej ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosława92
No i co z tego? Jejku tak mówicie jakbym zrobiła coś złego pytając kto ile schudł? Może mnie to motywuje, że ktoś w przeciągu 4 miesięcy schudł 15 kg? Bo mi w takim samym czasie wystarczy, że schudnę 8... Ale oczywiście najlepiej zjeb*ć kogoś, bo to, że ja potrzebuję danej inf.jest czymś złym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamarchewkapiwazgrzewka
Czepiają się na pewno ci, którzy na diecie wytrzymują po 2 dni i dalej tyją i tyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesjaaa
Ja byla na tej diecie przez bity miesiac ,przestrzegalam wszystkich wskazowek i nawet kilograma nie ubylo:(do tego czulam sie kiepsko ,bylo mi slabo caly czas,meczylo mnie zatwardzenie i mialam okropny oddech jednym slowem dieta zupelnie nie dla mnie.natomiast kumpela ktora odchudzala sie ze mna schudla 8,5kg.teraz jestem na tzn. Diecie warzywnej i schudlam 10 kg w 1.5mc.wniosek ze trudno stwierdzic z tym spadkiem wagi bo kazdy organizm reaguje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddzzdzzefff
no jaks trudno uwierzyc ze jak ktos przestrzega dirty to nie chudnie napewno zarlas za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moja mam odchudzała się z koleżanką. Przez 1 tydzień schudła 5 kg, a przez 2 m-ce 17 kg. Teraz już nie jest na diecie,ale nawyki żywienioe jej zostały i schudła jeszcze 4 kg. Ale muszę Wam powiedzieć,że mamuśka je sporo, tyle,że chudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesjaaa
No dirty tez nie bylam preferuje jednak czystosc:)nie,nie zarlam duzo,nie wchodze tu zeby pisac glupoty ,jadlam tyle co trzeba i tylko to co mozna.poprostu moj organizm nie przyjal tych skladnikow odzywczych przykladem na to jest to ze schudlam na diecie bogatej w warzywa a wlasnie ubogiej w mieso,a porcje jem i jadlam takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowałam tę diętę
8 tygodni, schudłam 9 kg. Musiałam przerwać , bo miałam problemy zdrowotne. lekarka stwierdziła, że wszystkiemu winna dieta. Żal mi było zrezygnować, ale cóż, zdrowie najważniejsze. Nie zrobiłam trzeciej fazy, ale staram się jeden dzień w tygodniu jeść tylko białko /czyli czwarta faza/, spadło jeszcze 3 kg w ciągu ok. miesiąca. Obecnie od 3 miesięcy nie jestem na diecie a o dziwo waga się utrzymuje /tzn. czasami wahnie w górę kilogram lub dwa, zwykle przed okresem, ale wraca do normy/. A teraz znowu wróciły problemy zdrowotne takie jak wtedy, porobiłam badania i okazało się, że to nie wina diety a alergia na lek który zażywałam. Żałuję, że zrezygnowałam z diety i nie przeszłam prawidłowo trzeciej fazy. Boję się, że kg wrócą, ale jeśli trzeba będzie zacznę dietę od nowa. Ja jednak polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam, miałam
4 miesiące 25 kg. Zaparłam się. Za szybko, bo skóra zwiotczała. Warto było, przeszłąm wszystkie fazy. Od półtora roku jestem chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowałam tę diętę
napisz mi, czy stosujesz co tydzień dzień białkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowałam tego dukana i powiem szczerze ze nie wiele mi pomógł.. ale 3kg uszły.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszka2000
hej dziewczyny ,ja na diecie jestem od 12 dni ,jak narazie 4 kg mniej ,jestem prze szczesliwa bo dobrze mi idzie ,trzymam za was kciuki ,i badzcie wytrwale ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszka2000
do agnieszki 1458 , absolutnie zgadzam sie z twoja wypowiedzia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanowska
bylam 14 dni schudlam 4kg, ale potem musialam przerwac diete i wszystko wrocilo, ale obzeralam sie to fakt! noooo badz co badz od dzis znowu zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbafb
przeciez tu nie ma nikogo, dolacz do innego topiku duakna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się dwa lata temu udało zgubić jakieś 8 kilogramów, ale nie polecam. jakkolwiek waga ładnie i szybko zlatuje, tak problemy z cerą tego nie zrekompensują. ciągłe zapalenia pęcherza też do przyjemnych nie należą, a muszę zaznaczyć, że wypijałam nawet 3 litry wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppodelska
Mysle ze czasami kiedy nie mamy już pomysłów jaka diete dla siebie dobrać warto jest skorzystać z takich własnie porad http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/739,schudnij-na-zawsze-zapisz-sie-na-bezplatne-porady-dietetyka-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew ryczacej gesi
pani dr med. Ewia Dąbrowska zaczęła leczyć ludzi warzywami , owocami i postem Na podstawie piśmiennictwa wiadomo, że: a)duże spożycie cukru i tłuszczu, a więc białej mąki, słodyczy, mięsa, może doprowadzić do nie-wrażliwości naszych komórek na insulinę i do powstania tzw. zespołu X, w skład którego wchodzi: otyłość, choroba wieńcowa, nadciśnienie, cukrzyca i wysoki poziom cholesterolu; b)spożywanie nie naturalnych biologicznie olejów, to znaczy przetworzonych przemysłowo, a także tłuszczów zwierzęcych, cukru, alkoholu - może doprowadzić do blokady ważnego enzy-mu: delta 6- desaturazy i zahamowania produkcji szeregu prostaglandyn m.in. przeciwmiażdży-cowych i przeciwzapalnych c)spożycie pokarmu niezrównoważonego i niedoborowego, jakim jest biała mąka czy cukier, może spowodować zubożenie organizmu w szereg witamin z grupy B, E oraz pierwiastki: wapń i chrom, które są niezbędne do przyswojenia cukru przez organizm. Te wszystkie brakujące ele-menty są w zewnętrznej warstwie ziarna, którą człowiek odrzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew ryczacej gesi
Pamiętam 39-letniego pacjenta, który cierpiał na cukrzycę, otyłość, nadciśnienie oraz skazę mo-czanową. Został skierowany z Poradni Cukrzycowej do mnie na konsultację, gdyż dawka insuliny, którą otrzymywał, przekroczyła 100 j., a poziom cukru był nadal wysoki. Poziom trójglicerydów we krwi był rekordowo wysoki i wynosił 1315 mg% (norma ok. 100 mg%), poziom cholesterolu przekraczał 400 mg%. Pacjent ten miał silne bóle stawów, nie mógł nawet przekręcić kluczyka od samochodu ani utrzymać łyżki. Na ciele były liczne guzki dnawe. Miał też miażdżycę zarostową kończyn. Z trudem wchodził na pierwsze piętro. Przebył zaleconą przeze mnie 7-tygodniową dietę warzywno-owocową, tracąc na wadze 19 kg (103 - 84 kg, wzrost 176 cm). Już po 17 dniach diety postnej ustąpiły bóle stawowe i krwawienia z dziąseł. Po guzkach podskórnych nie było śladu. Po dalszych 2 tygodniach można było odstawić insulinę, zęby przestały się chwiać, ciśnienie znormali-zowało się, ukrwienie kończyn uległo poprawie. Zaczął wchodzić na czwarte piętro bez zatrzymy-wania się. Obecnie mijają 3 lata jak nie przyjmuje żadnych leków, przestrzega zdrowego żywienia i czuje się dobrze. We krwi ma prawidłowy poziom cholesterolu i trójglicerydów. Na przykładzie tego pacjenta widzimy jak została przywrócona wrażliwość jego komórek na insulinę. Wraz z ustąpieniem otyłości wyleczył się z cukrzycy, nadciśnienia, zaburzeń lipidowych. Nastąpiła także wyraźna poprawa zmian miażdżycowych naczyń kończyn dolnych. To leczenie jest znacznie prostsze, aniżeli stosowanie do końca życia leków usuwających jedynie objawy chorobo-we. to z książki Dabrowska.Ewa.-.Cialo.i.ducha.ratowac.zywieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obym tylko ja taki miała ;) bo zaczynam własnei kurs tańca brzucha ;) http://www.taniec-brzucha.waw.pl/ i mam nadzieje ze tez uda mi sie sprowadzić go do takiego stanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moraa1
Ja ogólnie schudłam 8 kilo w dwa miesiące, ale dodatkowo ćwiczyłam i stosowałam taki suplement wspomagający odchudzanie http://nutrina.pl/28,slimette.html . Teraz jestem ze swojej sylwetki bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama musze spróbowac, bo przez urlop troszkę mi sie przytyło i nie wyglada to jednak za dobrze. Trzeba coś z tym zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×