Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klusia102

exante diet posilki w saszetkach jak cambridge

Polecane posty

Gość klusia102

Czy moze ktos stosowal ta diete ? Sa to posilki w saszetkach 3 lub 4 na dzien zupelnie jak w diecie Cambridge z ta tylko roznica ze Cambridge trzeba zamawiac przez konsultanta po wypelnieniu ankiety natomiast ta diete mozna kupic on line bez zadnych problemow. Aaa zapomnialam napisacz e mieszkam w Anglii i tu mozna ja kupic ( nie wiem jak w Polsce ) Nie znalazlam zadnych inf w polskim jezyku na temat tej diety ani zadnych opinii dlatego zalozylam temat. Jezeli ktokolwiek cos wie to bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja stosowałam i ciągle stosuję w ograniczonym wymiarze. Działą, jest wdzięczne w użyciu, ma naturalny (w miarę) skład - moja przyjaciółka lekarka powiedziała, że jest bezpieczne. Mam 40+ i wydawało mi się, że już nie schudnę. A tu 12 mniej bez jakiegoś większego poświęcenia i trochę dyscypliny. Moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaa
Ja zaczęłam od poniedziałku i jak dlamnie duzo smaczniejsza i tańsza od cambridge i łatwiej dostępna tu w Uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 35 lat i po drugim dziecku przytyłam trochę... Na exante w dwa miesiące schudłam 23kg. To jedyna dieta jaka kiedykolwiek stosowałam. Przez pierwsze 3 dni męczysz sie do póki nie wpadasz w ketosis- cos w rodzaju "samozjadania" organizm czerpie energię z siebie samego. Pózniej już nie czujesz głodu. W pierwszy tydzień na djecie schudłam 7kg, byłam w szoku i to chyba mnie zmotywowało. Myk polega na tym ze trzeba dużo pic im więcej pijesz tym więcej chudniesz. Masz do wyboru kilka poziomów ale z racji tego ze nie nawidze ćwiczyć wybrałam ten najbardziej rygorystyczny. Co do samej diety, to nie oczekujmy ze to Dania Magdy Gesler, tak naprawdę same paskudztwo, które z każdym kęsem rosło w gardle, wiec zostałam przy samych koktajlach bo szybko wypiłam i po krzyku. Polecam tylko tym co sie potrafią zawziąć bo działa. Czy jest efekt jo jo, no pewnie ze tak, jak po każdej djecie która odstawiamy. Ja po roku od odstawienia diety przytyłam 9kg i teraz znów na djecie. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam!!! Ja przez miesiac schudlam 6 kg na exante diet ..rano szejk potem obiad i znowu szejk i -6 kg bez zadnego wysilku...sa poorostu pyszne...Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka z pracy mi poleciła. Trochę sceptyczna jestem bo po pierwsze nigdy wcześniej o tej diecienie słyszałam a próbowałam już wszystkiego - skoro działa i to tak ekspresowo to dlaczego nie trafiłam na to wcześniej. Po drugie koleżanka która poleciła tez jest „pączusiem”, a twierdzi ze na tej diecie schudła 7 kg (ja nie widzę po niej tak szczerze). Po trzecie wreszcie nie wiem jak to działa i nie znam składu. Ale i tak pewnie spróbuje tych szejków i zobaczę bo nie mam nic do stracenia (poza kilogramami) a meridii już nie mozna nigdzie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×