Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdjatkaaaa

fajne zdjecia dla motywacji! wrzucajcie!!!

Polecane posty

Gość zdjatkaaaa

wlasnie szukam fajnych fotek, ale nie moge znalezc nic ciekawego:( moze macie fajne i podzielicie sie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotki z was
:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.W.
No ciekawe, ja tylko pokazałem jak mozna sie zmienic . Chociaz sama aż to bardzo mi sie nie podoba, chodzi o moje zdjecie, a reszta, to szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moje ideałyyyyy
Tak, idiotki, a ty hipokrytka, piekne chude ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.W.
dlaczego od razu hipokryta? CZekam na wyjaśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moje idealyyy
A dlaczego od razu idiotka ? Tez czekam na wyjasnienie ! Hipokrytka, uwazam ze jest nieszczera, pierwsz zdjecia sa przestroga ale te nizej maja boskie chude sylwetki i wiekszy % kobiet chcialby tak wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówkaa
Ta ostatnia ma nogi jakby jej pies z budą przez nie przeleciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hopsa........
wole ważyc te swoje 78 kg , duże piersi i zgrabne nogi niż wyglądać jak te anorektyczki............. Co Ty w nich widzisz pięknego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moje idealyyyy
Co widze ? Zgrabne, piekne cialo, bez cellulitu, obszernych ud, duzego tylka i wielkich piersi, to widze Nie wierze ci w te 78 kg, ze wolisz je niz np ta ostatnia sylwetka ktora zapodalam, nigdy w to nie uwierze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moje idealyyyy
W ubraniu na pewno wygladasz dobrze ale w bielliznie ? Tylko szczuplutkie cialko ladnie wyglada w bielziznie, niestety Te walki na ciele, cellulit, oponka, dla mnie to dramat, przepraszam ale tak to widze, Sama wazylam wiecej i czulam sie strasznie, poprostu nienaiwdze u siebie obfitych ksztaltow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hopsa........
a jednak...... Napewno mi nie wierzysz bo niby dlaczego masz to robić. Naprwde nie chciałabym tak wyglądać jak te dziewczyny , a celulitu takze nie mam. Moze akurat tobie sie takie podobają i uwielbiasz takie dziewczyny Twoja sprawa ale sama widze jak faceci reagują na mój widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moje idealyyyy
Jesli przy 78 kg masz boskie cialo to tylko moge ci pogratulowac i pozazdroscic Ja odkad schudlam akceptuje siebie, jesli chodzi o plec przeciwna to mam bardzo duze powodzenie, troche mnie to razi, wczesniej tak nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moje idealyyyy
Ale ja nie odchudzam sie dla faceta, choc chce sie podobac, kazda z nas chce, wierze ci ze nie chce byc chuda, ale nie wierze ze wolisz swoje 78 kg od np 60, ze nie chcesz schudnac, faceci wola szczuple kobiety, nie oszukujmy sie, nie mowie ze szkieletory, bo to nieprawda Ale jesli dziewczyna wazy 50-55 kg/ 165 cm to ebdzie sie bardziej podobac od takiej ktora ma 65-75 kg/165 cm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hopsa........
moja figura jest bardzo podobna do tej na zdjeci i nie wydaje mi sie abym brzydko wyglądała w bieliźnie. A wrecz przeciwnie mam co do ładnego i sexownego stanika włożyć a takie chuderlaki nawet nie muszą ich zakładać........... http://www.samanta.pl/strona.php?parent=27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hopsa........
koniec linku konczy sie na 27, nie wiem dlaczego ale wskakuje coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hopsa........
a co załozenia sie czy faceci wola szczupłe dziewczyny to oki zakład stoi tylko czy bedziesz potrafił/a mi udowodnić ze faktycznie tak jest.????????????? Żaden facet nie przyzna sie ze woli dziewczyny które mają duży biust i są lekko zaokrąglone tu i ówdzie. a wiesz dlaczego???? Bo sie wstydzą. Bo teraz każdy musi mieć dziewczyne jak z obrazka bo trzeba sie pokazac kolegom i znajomym............. sama coś dobrze o tym wiem , nie jestem święta ale mam kilku takich własnie znajomych którzy mają szczupłe żony, dziewczyny a spotykają sie z " swoimi ideałami" czyli z dziewczynami "pulchniejszymi". Nie ma szans aby to udowodnic no chyba ze pobiegamy zkartkami po miescie i zapytamy 100 panów w wieku od 30 do 35 ( piszę w swoim przedziale wiekowym a mam 27lat) jakie kobiety lubią albo pokażmy im zdjecia zobaczymy co wybiorą????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moje idealyyyy
Jestem pewna ze na kosci nie poleca Ale jak im dasz do wyboru 50-55 kg kobiete a 60-70 to wierz mi ze wybior ta szczupla Moje idealy waze nie wiecej jak 40-45 kg, wiec odpada Szczuple wola, czyli z biustem, zaokraglonym, zgrabnym tyleczkiem ale nie przy kosci, taka prawda Wiesz, moja kuzynka ma meza, wazy 65 kg/165 cm, kiedys uslyszalam taka uwage- ze jak to cos moze byc zgrabne, paskudne to bylo !!! A co tu mowic o 78 kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moje idealyyyy
Kobieta szczupla , nie chuda, nie gruba, poprostu szczupla, jedrna, zgrabna, gruba osoba traci forme i nie przypomina ani gruszki ani pietruszki, wiec trzeba sie odchudzac z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moje idealyyyy
A za chuda, bez biusto wyglada jak babo chlop ale te babo chlopy maja wieksze powodzenie od babo sloni, niestety, przykre to ale to widac wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moje idealyyyy
A mozecie wklejac swoje ideały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×