Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Susann

Figurena slim czy pomaga Wam w odchudzaniu?

Polecane posty

Gość Susann

Czytałam na wielu forach i przeglądałam mnóstwo artykułów na tematy związane z suplementacją w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania na odchudzanie. Już wiem dobra suplementacja może wspomóc cały proces odchudzania ale i tak ciężko znaleźć, szczególnie na forach spójna dyskusję na ten temat. Wiadomo tez że na każdego suplementacja działa różnie bo jest to zależne od naturalnych predyspozycji naszego organizmu, naszej pracy przy odchudzaniu, poziomu zaangażowania i wielu innych czynników. Czytałam wiele opinii na temat rożnych produktów, niektóre nawet na sobie spróbowałam z różnym efektem. Teraz podchodzę jeszcze raz do odchudzaniu bogatsza o wcześniejsze doświadczenia i wzięłam na celownik suplement figurena, więc proszę was o rzetelne opinie na temat tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia 86
Na dopiętej diecie z deficytem kalorycznym z suplementem Figurena odczuwam różnicę nie jestem taka głodna metabolizm wiele lepszy gospodarka hormonalna w normie.Wczoraj miałam badania bo chciałam zobaczyć jak odbiło się na moim organizmie 2 miesiące liczonej co do kalorii diety mój wniosek jest taki,że Figurena jest Spoko i mogę ją polecić osobą które chcą się odchudzić a jednocześnie cenią sobie dbanie o własne zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susann
dzięki za odpowiedź, każdy wasz komentarz jest dla mnie cenny, proszę o więcej waszych opinii i rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia 86
To ja się cieszę,że mogłam pomóc chociaż w taki sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja współlokatorka miała w swojej kuracji figurene schudła 7 kg w miesiąc i przestała stosować, jest zadowolona ze swojego wyniku i jakoś od kilku miesięcy nie widziałam żeby przytyła - joja nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw może pokrótce streszczę moją sytuacje. Jestem obecnie 5 miesięcy po drugim porodzie więc jak łatwo się domyśleć moje odchudzanie to próba powrotu do sytuacji sprzed ciąży. Na szczęście nie mam do zrzutu wielu kg, wyjściowo było to 8kg na dzień dzisiejszy 6kg. Od miesiąca wzięłam się ostrzej za siebie i tak codziennie rano piję czerwoną herbatę, pilnuje się w kwestii diety do tego 6 razy w tygodniu jeżdżę na rowerku treningowym po ok 20 minut i ze 3 razy w tyg robię ćwiczenia działające na brzuch plus oczywiście opieka nad dwójką dzieci, która też jakby nie patrzeć jest formą aktywności i cóż efekty niby są ale z trudem uzyskane 1.5 kg w ciągu miesiąca nie powala stąd pomysł na jakiś wspomagacz. Wcześniej tj ze 3 miesiące po porodzie stosowałam zieloną kawę - brak efektów, potem Bioslank- cóż, zazdroszczę dziewczynom, którym tworzył się w żołądku po ich spożyciu żel hamujący apetyt, u mnie nie niestety nic takiego się nie działo, następną pozycją były plastry Enimslim po których nie schudłam nawet 100gram ale przynajmniej jestem żywym przykładem tego, że firma jest uczciwa i wrazie niezadowalających efektów zwracają pieniądze. Teraz trafiłam na tabletki Figurena. Wczoraj minął tydzień jak je stosuje. Żadnych skutków ubocznych nie odczuwam. Nic mnie nie boli a w kwestii energii ani jej nie mam mniej ani więcej, dobrze hamują mi apetyt zwłaszcza wieczorem a to już na pewno daje jakieś przełożenie na moją wagę. Dodatkowo zauważyłam przyspieszanie metabolizmu - nie napiszę jak to zauważyłam ale myślę że wiecie o co chodzi :). Przez ten tydzień, który je stosuje schudłam 1,5 kg - czyli tyle co wcześniej przez miesiąc. Przepraszam za długi wywód jeśli ktoś jest zainteresowany odezwę się za jakiś czas i napiszę jak się Figurena spisuje dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susann
Widzę że watek zaczyna żyć, chyba założę sobie konto na kafeterii. Dzięki wszystkim za odpowiedzi i wiem że nam nie można ale w tłusty czwartek tradycyjnie choć małego jednego pączka trzeba zjeść, a więc smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ta Figurena Kosztuje wie ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
89,00 zł - jedno opakowanie ale jest też promocja 2+1 za 178,00 zł i na tą okazję się czaję. Kupić można na stronie: figurena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś kolejne gooowno do wyciągania pieniędzy z naiwnych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o kulturę w tym wątku, nie chciałbym żeby powstał kolejny wątek z rynsztoku. A to czy to jest produkt działający czy nie właśnie o tym dyskutujemy i jak na razie na kilu przykładach widać że dziewczynom pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram kultura w pierwszej kolejności, od tych chamskich wypowiedzi to już się nie chce człowiekowi zaglądać do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomaga ale nie mam zbytnio czasu na pisanie eseju bo lece na siłownie dawać czadu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od spamu i reklam takiego szajsu chce ci się zaglądać? bo ja właśnie tym rzygam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynieść ci miskę? może masz bulimie tylko o tym nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paletka 85
Figurena to suplement diety pomagający utrzymać dietę gdy jesteś na deficycie kalorycznym. Hamuje łaknienie przyśpiesza metabolizm i reguluje gospodarkę hormonalna w trakcie ciężkiego okresu gdy jesteśmy na redukcji tkanki tłuszczowej. Stosowałam przez 3 miesiące schudłam 15 kg mimo takiej utraty wagi i rygorystycznej diety zero problemów z okresem nic mi się nie opóźniało:). Po kuracji odchudzającej zrobiłam sobię badania i wyszło wszystko w normie więc mogę tylko polecić ten suplement diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolcia 001
Zdecydowałam się na 3 miesięczną kurację z tym Suplementem.Na wakacje trzeba jakoś wyglądać chłopaków podrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie że wątek się tak rozwinął, szczerze to się nie spodziewałam takiego odzewu. Słuchajcie za dwa dni miną 2 tygodnie odkąd odchudzam się z figurena i mam już 2,5 kg mniej na wadze. Jestem bardzo zadowolona z tego efektu a przede wszystkim z tego że cały czas kilogramy lecą w dół i nie mam zastoju. Do zobaczenia za tydzień - postanowiłam co tydzień pisać o swoich efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekstrakt z liści zielonej herbaty Ekstrakt z liści czerwonej herbaty Ekstrakt z nasion białej fasoli Ekstrakt z korzenia imbiru Ekstrakt z guarany 10% kofeiny Sproszkowany owoc pieprzu kajeńskiego Ekstrakt z plechy morszczynu pęcherzykowatego standaryzowany na zawartość jodu w tym skaldzie nie ma nic niebezpiecznego, więc bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda ok, kilkam zamów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolniczka100
Stosuję już od miesiąca w połączeniu z dietą ZM mam dobre rezultaty bo tygodniowo tracę 0,8 0,9 kg jestem z tego zadowolona bo to optymalna utrata wagi szybciej bym nie chciała chudnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też od niedawna jestem na ŻM i jest ciężko z głodem zastanawiam się na zakupem Figureny Slim ale nie mam na razie na to kasy ale skodo żrym mniej to za jakiś czas może uzbieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia 87
Ja stosuje figurenę juz od 2 miesięcy. Do diety i jestem zadowolona z działania tego suplementu super pomaga mi w utrzymaniu diety do tego podkręca mój metabolizm. Przez 2 miesiace udało mi się już zrzucić 8 kg nie jest to wiele ale ze spalaniem kilogramów lepiej nie przezsadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maksymalnie powinno się tracić 0,5 kg na tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasiulekk
Właśnie dzisiaj dostałam przesyłkę od producenta mam u siebie bardzo wiosenną pogodę czas odkopać buty do biegania i wziąć się konkretnie do roboty za siebie pozdrawiam wszystkich walczących z kilogramami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogoda dzisiaj cudna to fakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasiulekk
Pogoda dzisiaj wyśmienita na bieganie trzeba mocno zacząć sezon 5 km wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobają mi się te tabletki dobrze na mnie działają w trakcie mojej diety na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kupiłam figurena ale o bieganiu na razie nie myślę bo nie chce się rozchorować - pracodawca by mi nie wybaczył. Może zacznę jak się zrobi cieplej. Za to planuję zbilansowana dietę i deficyt kaloryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbinka
Z figureną zaczęłam odchudzanie 3 miesiące temu, za kilka dni kończę i mam bardzo pozytywne zdanie na jej temat. Na początku była nastawiona trochę sceptycznie do tego produktu ale pomimo to chciałam spróbować i przekonać się "na własnej skórze". Ciesze się że tak zdecydowałam i zastosowałam figurena razem ze zbilansowanym odżywianiem. Na dziś dzień udało się już zrzucić 17,5 kg a to nawet 2 kg więcej niż chciałam. Wcześniej marzyłam o normalnej posturze teraz mam ambicje na fajną szczupłą figurę jakiej nie powstydziły by się gwiazdy hoolywood. Mam tylko wielka nadzieję że uda mi się utrzymać wagę po kuracji i nie wrócę do starych nawyków. Może napiszcie w jaki sposób wychodzicie z kuracji i jak utrzymujecie wagę po odchudzaniu - będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×