Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Forskolina korzeń pokrzywy indyjskiej

Polecane posty

Gość gość

czy ktoś z was o tym słyszał? moze stosował? czy warto kupic takie kapsułki, gdzie je najlepiej i najbezpieczniej kupic zwłaszcza ze produkt jest ciezko dostepny? dzielcie sie opina, bede wdzieczna za kazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym się chętnie czegoś o tym dowiedziała. Wiem że bielenda ma balsam do ciała z forskoliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi55
Czy ktoś stosował forskolinę i z jakim skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja stosuje od miesiąca i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi55
Jak zwykle reklamodawcy innych suplementów są pierwsi i niezawodni , a ja prosiłam o opinie ludzi którzy ten preparat stosowali. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja zakupiłam jedno duże opakowanie i nie ma żadnego efektu. Odżywiam się zdrowo w granicach mojego zapotrzebowania kalorycznego lub trochę poniżej. Lekko ćwiczę. efektów brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata temu stosowałam takie kupione na Amazonie .Oryginalne i w odpowiedniej dawce i schudłam 8 kg w trzy miesiące . W lutym kupiłam w naszym sklepie internetowym i jakoś szczególnie dużych efektów nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniami
Dziala czy nie dziala bo zastanawiam sie nad kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiam, bo jednak trochę to kosztuje.. Na prawdę warto stosować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam w aptece za 29.99 pokrzywa indyjska forskolin. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie !, forskolina nie działa ! zażywałam przez miesiąc ( nie obżerałam się, wręcz przeciwnie) waga się zmieniła i owszem ,ale na + 3 kg :( , nie wiem czy zwróciliście uwagę , na króciutką adnotację ,że może wpłynąć na" delikatną" rozbudowę tkanki mięśniowej - czyli krótko mówiąc preparat dla kulturystów zamienia tłuszcz na przyrost tk. mięśniowej ,czyli jest nas więcej ,zmienia się tylko sylwetka, ale na pewno nie odchudza !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_anka
Forskolina nie pomogła mi w utracie wagi. Od miesiąca stosuję dietę Sandruni, staram się więcej ruszać, dużo jeżdże na rowerze, ograniczyłam słodycze, i takim sposobem udało mi się już pozbyć 7 kg. Warto poczytać o tej diecie na tej stronie https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robco
Tu masz wyniki badań i inne przydatne informacje: http://zgubbrzuch.pl/forskolina.php Ogólnie te badania dają niejasne wyniki, zresztą to jak je przeprowadzali, to samo o tym świadczy. Poczytaj to się dowiesz dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich borykających się z nadwagą i otyłością. Od czasu kiedy urodziłam pierwsze dziecko walczę z kaloriami, a było to 30 lat temu. Od tamtej pory miałam juz nadwagę, niedowagę, otyłość. Ostatnie trzy lata otyłość. Uwierzcie drogie Panie/Panowie że próbowałam chyba wszystkiego, włącznie z gimnastyką i dietą, a także róznych suplementów i leków. Suplementy nie działały w ogóle, z leków: Zelixa- brałam trzy miesiące bo wycofali, więc za krótko i był efekt jojo, ale to był jedyny skuteczny lek, który przepisał mi lekarz. Lek został wycofany bo podobno szkodliwy. Ja w to nie wierzę, dlaczego? A no dlatego że po wycofaniu leków działających, firmy farmaceutyczne których to w większości politycy sa właścicielami, wprowadzały przeróżne gów...a, takie które tylko uszczuplały kieszeń takich jak my. Oczywiście super reklamy, wywiady itp... itp... bo wiadomo jak działają na ludzi media. Forskolin to kolejna ściema. Kupiłam, dwie butelki, ale za kilka dni miałam rozmowę z dietetykiem z tej firmy, i to tylko i wyłacznie dzięki rozmowie z tą przemiła Panią, wiedziałam gdzie popełniam błąd i co zrobić. Zaczęłam odżywiac się zdrowiej i jadłam częściej a mniej i wcale niezrezygnowałam ze słodyczy, ograniczyłam tylko sporo, a do moich wypieków , zaczęłam używac cukier brzozwy i mąkę żytnią. Od stycznia do maja schudłam, 12 kg. Wcześniej miałam bardzo zły nawyk jedzenia przed TV późnym wieczorem. Całkowicie i bezpowrotnie zrezygnowałam z tego nawyku. Było to dla mnie nie lada poświęcenie, właściwie to jak tortury. Przez pierwsze trzy tygodnie chciało mi się płakać, ale już byłam tak zmęczona tym moim ciężarem że powiedziałam STOP, nie żresz na noc. Najprawdopodobniej to właśnie dzięki zmianie tego paskudnego przyzwyczajenia udało mi się. I nie mam już odwrotu, żeby nie być otyłym, muszę już do końca życia trzymać się tych zasad. NIE WIERZCIE W ZADNE SUPLEMENTY !!! Czytajcie i dokształacajcie się jak zdrowo się odzywiac i ruch, trzeba się ruszac , chodzic nie koniecznie katowac sie na siłowni. Nie wszyscy mogą ćwiczyć, niektórym nie pozwala juz na to wiek i choroby kręgosłupa. Życzę powodzenia i wytrwałośći wszystkim tym którzy spróbują walczyć ze złymi nawykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsara
Działa jak CUD nawet piersi ujędrnia!!!!! hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam przez miesiąc i nic, a wręcz przeciwnie: waga jakby rosła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściema i tyle. Byle tylko kasę od nas wyciągnąć za złudzenia i marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silva27
Ja kupiłam ze względu na tarczycę a nie na odchudzanie. Co do odchudzającego działania nie wypowiem się na swoim przykładzie, bo moim zdaniem suplement ten nie ma wpływu na odchudzanie, ale wyniki tarczycy się poprawiły i raczej kupię kolejne opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra4455
Forskoline używałam ale spadku wagi nie zauważyłam Schudłam dopiero jak przeszłam na dietę Karolci. Zmieniłam swoje odżywianie na zdrowsze. Nie jem już tłusto. Więcej się ruszam i w efekcie schudłam 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i słyszałam i brałam forskolinę w formie tabletek (forskolin optima sie nazywaly) raz na kilka miesięcy robie sobie kwartalną akcje "odchudzanie" i wtedy te tabletki idą w ruch, bo szybko działają i do tego bardzo skóra mi się po nich poprawia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjadłam 3 opakowania i żadnego efektu - nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakols929
Ja stosowałam African Mango http://afrikanmango.pl dzięki niemu zrzuciłam ładną sumę kilogramów;) bo aż 20kg w 4 miesiące, ale nie tylko suplement bo również dieta i ćwiczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury ,bzdury,bzdury,kolejni naciągacze.Napisali ,że jak nie podziała to zwrócą pieniądze,stosowałam miesiąc za 250zl pomogło-ale obtłuścić wątrobę,że nawet brzucha nie mogę wciągnąć...O zwrocie kasy nie macie co marzyć.Zadzwonił do mnie miły pan,zapytał o opinię jak skrytykowałam więcej nie zadzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje doświadczenia z forskolina wyglądają inaczej, może dlatego, że innego producenta produkt zamówiłam. Do niedwana myślałam że nigdy nie zdecyduję się na jakieś cudowne tabletki odchudzające po tym jak zawiodłam się na młodym jęczmieniu- zero efektów. Jeszcze raz spróbowałam po namowie koleżanki żeby taniej wyszło bez kosztów przesyłki zamówiłyśmy Forsloninę najmocniejszą dawkę jaką znalazłyśmy w internecie na stronie http://www.sklep-vitality.pl przesyłka przyszła na następny dzień. Po 2 tygodniach ja schudłam 4 kg koleżanka 3kg. Do tej pory stosując kolejne opakowanie udało mi się schudnąć 11 kg a koleżance 9 kg więc jesteśmy zadowolone że pieniądze nie poszły w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam forskolinę i nie daje to żadnych efektów odchudzających, działa to jedynie trochę termogenicznie, szybciej się po tym poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×