Odpowiedz na ten temat

Francuska dieta proteinowa

• francuska d 2008.05.16 [18:08]
    Ktoś stosował?Jakie wyniki? Dzis na oneci był artykuł/reklama książki "Nie mogę schudnąć" .Oczywiście książke zamowiłam;/;/;/ Czy dobrze zrobiłam okaże sie jak przyjdzie,poczytam i ewentualnie zastosuje usmiech.gif No ale kosztowała grosze więc jakby co mala strata,Jestem ciekawa czy ktos z was cos o niej słyszał?
  • Zobacz także: Czym się różni dieta oxy od diety Dukana

• miyagimen 2008.05.19 [21:02]
    ja też kupiłem książkę i stosuje ale dopiero 3 dzień na razie mi sie podoba ale jest trochę kosztowna ,jak na razie 3 dni fazy uderzeniowej = 3kg. mniej
  • francuska d 2008.05.23 [00:45]
    Ja od poniedziałku ją zastosuje,na razie czytam książke,podoba mi sie usmiech.gif
  • Też 2008.05.25 [07:32]
    Też kupiłam książkę i od jutra postanowiłam stosować tą dietę.Może będziemy pisać swoje spostrzeżenia?
  • miyagimen 2008.05.25 [21:07]
    dzisiaj 8 dzień ,pierwsze 5 dni 4 kg do dołu potem faza z warzywami 1 i 2 do góry i znowu jeden w dół za dwa dni znowu proteiny w sumie jestem zadowolony
  • francuska d 2008.05.25 [23:18]
    ja od jutra zaczynam,dzis troche sobie pozwolilam,nawet zjadlam cos slodkiego i ogolnie ulubione ale zakazane rzeczy,zeby w trakcie diety nie kusilo usmiech.gif wiec na jutro mam przyszykowane : jajka,wedzonego lososia,halibuta(jeszcze surowy oczko.gif zastanawaim sie czy go upiec czy ugotowac na parze) ,kefir,maslanke(skoro jogurt mozna to to chyba tez? pechowiec.gif no i powinno do ktorej tam godziny wystarczyc oczko.gif
  • francuska d 2008.05.25 [23:24]
    zaczernilam sieusmiech.gif planuje pierwszy etap do konca maja usmiech.gif (dieta dzieli sie na 4)to do jutra usmiech.gif

• francuska d 2008.05.26 [11:45]
    je sie tyle ile sie chce i kiedy sie chce(to jest najlepsze w tej diecie)nie mozna czuc glodu,a dozwolone sa chude miesa (wieprzowina zabroniona)chudy nabiał(jajka mozna),chude wedliny,ryby (wszelakie,tluste tez)drob bez skory,no i nie mozna kaczek i gesi, nie wolno uzywac tluszczu nawet oliwy z oliwek,malo solic i bardzo duzo piż,nawet podczas jedzenia,
    mozna raz dziennie zjesc placek: 1 ł yzka otrębów przennych,2 otrębow owsianych,jajko i lyzka serka hogenizowanego(bez cukru),smaruje sie patelnie oliwa i sie piecze.Ja ide wlasnie na sniadanie: wędzony losoś i jajka(z sosem z jogurtu i musztardyusmiech.gif )

• ok ale czy możesz podac 2008.05.26 [12:23]
    kilka przykładow sniadan,obiadow i kolacji bo ja nie mam ksiązki a nie chce popełnic błedu.A co z kawą? mozna taką z mleczkiem? Proszę wpisz potrawy i jakies przykladowe jadłospisy
  • francuska d 2008.05.26 [12:39]
    wyzej napisalam,na razei nie moge zeskanowac smutas.gif w kazdym razie mozna jesc do woli,i nie jest tak ze musi byc sniadanie obiad i kolacja,no chyba ze z przyzwyczajenia(jak u mnie) wiec mozna jesc tylko pokarmy z osmiu grup :
    1.chude miesa oprocz przerosnietych tluszczem kawalkow wolowiny,wieprzowiny w ogole nie mozna,
    2.Ryby (wszysko dozwolone)
    3.Owoce morza
    4.Jajka
    5.Podroby tylko : wątroba cieleca,wolowa,drobiowa i ozor
    6.chude wedliny(mozna wieprzowe tez ale tylko light)
    7.chudy nabial(twarożki bez cukru,jogurty,serki homogenizowane bez cukru ,(ogilnie wszystko bez cukru)chude mleko jako dodatek (np.wlasnie do kawy)
    8.koniecznie co najmniej poltora litra plynow dziennie.
    Je sie tyle i kiedy sie chce,nie wolno uzywac jakiegokolwiek tluszczu i trzeba ograniczac sol,czyli dania przyrządzamy w piekarniku albo gotujemy na parze,np rybe zawijamy w folie,posypujemy przyprawami i pieczemy,albo na snaidanie omlet z cebulka(cebulke jako przyprawe wmalych ilosciach mozna(wszystko zalezy od wyobrazni,wazne zeby uzywac tylko te skladniki ktore mozna jesc,mozna to dowolnie mieszac.
    herabta i kawa dozwolone jak najbardziejusmiech.gif nawet cole light mozna pic usmiech.gif przyprawiac mozna czym sie w zasadzie chce pechowiec.gif cet,ziola,czosnek cytryna,cebula,nawet odrobina korniszonow,mozna nieco musztardy,
    jedzcie tak czesto jak chcecie,nigdy nie omijajcie posilku(czyli nie dopuszczajcie do uczucia glodu bo moze zniweczyc diete i rzucicie sie na węglowodany)mozna pic w trakcie jedzenia,trzeba zawszew miec pod reka cos z dozwolonych produktow(tzn w lodowceoczko.gif ) no i na snaidanie mozna zjesc placka na ktorego przepis podalam wyzej(zawiera otreby i zapowbiega zaparciom pechowiec.gif ) na razie tyle,jak macie pytania to postaram sie na nie odpowiedziec usmiech.gif
  • zdesperowanaaaaa 2008.05.26 [12:41]
    To jest po prostu dieta South Beach
    Rozumiem że warzywa można.
  • francuska d 2008.05.26 [12:42]
    placek sie robi tak : mieszasz lyzke otrębów pszennych z dwiema lyzkami otrębów owsianych,do tego jedno jajko(lub jak ktos ma klopoty z cholesterolem to samo bialko) i dodajesz łyzke serka homo (ale bez cukru ma byc) smarujesz patelnie(najlepiej teflonowa)oliwa no i tą mase formujesz na kształt placka i smazysz(a raczej pieczesz) i takie cos mozna jesc raz dziennie,wlasnie na sniadanie.
  • a tak po prawdzie 2008.05.26 [12:45]
    a co w drugiej fazie? tzn o ile zmienia się sposób żywienia
    jak mniemam dodaje się warzywa?
    pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź usmiech.gif
    jedynie ludzie o zdrowych zmysłach wariują ...
  • francuska d 2008.05.26 [12:45]
    to nie jest south beach ,i warzywa sa zabronione,przynajmniej w pierwszej fazie ktora moze trwac od 3 do 10 dni(ale najlepiej by bylo jakby trwala 5 oczko.gif )
  • francuska d 2008.05.26 [12:47]
    tak,dochodza warzywa,ale tylko niektore,i jest tak : 5 dni tych produktow z pierwszej fazy plus dozwolone warzywa i piec dni znowu samych protein,i tak az do uzyskania wymarzonej wagi usmiech.gif
  • francuska d 2008.05.26 [12:55]
    ja na razie spadam lapka.gif
  • francusko podaj produkty 2008.05.26 [13:09]
    dozwolone w I fazie i jakis przykładowy jadlospis I fazy
  • do autorki.. 2008.05.26 [13:11]
    kurde nie zrozumiem:5 dni jakie produkty a nastepne 5 jakie proteiny i juz bez warzyw ? hmm ,wyjasnij prosze
  • francuska d 2008.05.26 [13:24]
    5 dni -produkty kotre wymienilam wyzej(to są wlasnie proteiny,inaczej mowiac białka) potem 5 dni z tymi właśnie produktami ale trzeba dolączyc warzywa : cukinia,ogorek,kapusta,rzodkiewka,salata itp. potem znowu 5 dni bez warzyw,czyli tylko te produkty ktore wymienilam w postach wyzej,po pieciu dniach znowu trzeba doloczyc warzywa,i tak w kolko,az do uzysakania wymarzoenj wagi.
  • francuska d 2008.05.26 [14:03]
    ja wlasnie po peelingu kawowym usmiech.gif tak aby wspomoc efekt diety i zeby skora nie ucierpiala po szybkim chudnieciuusmiech.gif

• był zajebisty program 2008.05.26 [14:12]
    na TVN Style Zdrowie na obcasach, mówili o prawidłowej diecie w zależności od typu sylwetki, inna dieta dla TUBY, inna dla X, jeszcze inna dla JABŁKA i GRUSZKI

mówię serio, bo typ sylwetki zależy od hormonów a te warunkują metabolizm, więc inne produkty spożywcze sa zalecane dla każdego typu sylwetki, pierwszy raz usłyszałam coś kompetentnego o diecie i w moim przypadku się w stu procentach zgadza, tak jak mówili w programie mam nadmiar estrogenu i to moze powodowac przerost endometrium itp....

te wszystkie diety cud z czasopism to mozńa od razu dośmieci wywalic, poszukajcie na stronce tvn może będzie o tych dietach dla typu sylwetki, ja ten program widziałam bodajże w sobotę, moz epowtórza odcinek
  • francuska d 2008.05.26 [14:51]
    nie wprowadzam,w ksiazce jest napisane ze optymalnie jest 5 dni,ja zalozylam ten topic pod siebie i pisze jak ja stosuje,moze przedluze do konca maja,wtedy o tym napisze.zreszta wszystkie najistotniejsze wskazania diety podalam.
  • aha francusko 2008.05.26 [15:19]
    wiesz jakby Ci nie sprawiło kłopotu to wpisuj kazdego dnia swoje menu a ja bede sie na nim wzorowac,oki ? dzieki
  • do nie wprowadzaj w błąd 2008.05.26 [15:21]
    mozesz podac konkrety diety,jakies przykladowe menu,dozwolone produkty i wytyczne jak długo ciągnącI fazę i takie tam detale i szczegoliki ? bede wdzieczna
  • czyli kawy ze smietanką nie mo 2008.05.26 [15:28]
    zna tylko z chudym mlekiem ? a ten proteinowy placek w I fazie wskazany na diecie ?

Francuzko,dołaczam do Ciebie oczko.gif ale licze na pomoc bo ksiązki nie posiadam,buuu
  • francuska d 2008.05.26 [15:35]
    no lepiej z chudym mlekiemusmiech.gif
    postaram sie wpisywac co jem,zeby bylo latwiej usmiech.gif
  • francuzko a 2008.05.26 [16:15]
    ile tych plackow proteinowych mozna zjesc na sniadanie ? Tak w ogole co dzis jadłas ?usmiech.gif
  • masza18 2008.05.26 [16:34]
    przyłaczam się usmiech.gif

• masza18 2008.05.26 [18:07]
    czyli pierwsze dni mam jechac na samych proteinach,tak>? a tych placków to ile jednorazowo mozna zjesc ?

• najlepiej 2008.05.26 [18:20]
    polecam kupno książki autor Dr Pierre Dukan \"Nie potrafię schudnąć\"
    Książka jest niedroga, koszt niewielki.Świetnie napisana, warto ją mieć i przeczytać.

• heh może autorka 2008.05.26 [19:30]
    zrobi skana najwazniejszych zasad z ksiązki albo ktos inny nam pomozesmutas.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...