Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karoolinecka_88

Fundamic Czy Ktoś z Was Stosował? Jakie Macie Opinie i Efekty Stosowania?

Polecane posty

Gość Karoolinecka_88

Osobiście stosowałam Fundamic i bez większych efektów w odchudzaniu (ogólnie jedynie poprawiło się moje samopoczucie, dzięki temu mogłam regularniej ćwiczyć). Jednak zależało mi na pozbyciu się sporej nadwagi, dlatego też chciałam stosować dobrą suplementację, jakiś termogenik i tak trafiłam na http://afrikanmango.pl i mimo, że byłam sceptycznie nastawiona to zdecydowałam się. I była to bardzo dobra decyzja, ponieważ mój apetyt się zmniejszył przez co pozbywanie się kolejnych kilogramów było prostsze a ja po kilku miesiącach straciłam 15 kg bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika_00
Stosuję tylko formułę stymulującą i koktajl białkowy o smaku truskawkowym. Przez 7 dni, odbyłam 3 treningi- tylko w te dni stosowałam obydwa produkty- kapsułki przed treningiem, a koktajl po. Dodatkowo zmieniłam sposób odżywiania: efekt? 2,5 kg w 7 dni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim,widzę że wiele z was też probuje różnych suplementów diety ,w tej chwili chodzi o tabletki i bialko fundamic,powiem wam że pomimo tego co piszą niektórzy że to nie działa ,ja sama tego stasuję i powiem wam że to seerio działa,w ciągu tygodnia zrzuciłam 6kg ćwicząc przez 5dni naprawde wkladajac dosc spory wysilek i duuuzo serca z chwila da sie osiagnac niesamowity efekt z fundamic'iem NAPRAWDE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam okazję spróbować smak koktajlu...nawet smaczny co prawda nie smakuje takdobrze jak koktajle białkowe scitec ale nie powoduje też odruchu wymiotnego:)) co do tabletek... nie da sie stwierdzić skuteczności bez analizy składu i przynajmniej kilkutygodniowych testów. Podsyłam znaleziony w sieci artykuł o tabletkach fundamic http://facetwaptece.pl/2017/02/fundamic-tabletki-opinie.html Warto przeczytać... jeden wniosek skład nie powala na kolana ale produkt ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innym temacie właśnie o tym leku natrafiłam na takie nagrania http://hipnosencja.pl/ - czy to działa - czy to skutecznie obniża apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipnoza to na zachodzie najlepszy i najpopularniejszy sposób na odchudzanie - zapytajcie ludzie z UK albo USA. I to bez efektu JOJO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipnoza świetnie działa to fakt - można chudnąć nawet 5KG/msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zamówiłem te nagrania i już ma na mailu - wszystko działa - biorę się za sesje oby efekty szybko przyzło bo już nie długo ma się ciepło robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzałam się z hipnozą rok temu i schudłam 10 KG - do tej pory przytyłam chyba tylko 1 KG a nie stosuje żadnej diety - tak więc to bardzo skuteczna metoda odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak działa taka hipnoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loopeki
Główny efekt hipnozy na odchudzanie to ograniczenie apetytu - u mnie tak było a sam efekt już po 3-4 dniach wystąpił i utrzymuje się do teraz czyli już 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie podobnie - apetyty o polowe mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W USA takie terapie z hipnoza przeprowadzane są w renomowanych klinikach i to jest bardzo popularne - ale w Polsce jak w Polsce ludzie zacofani uważają naukę za czarna magie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mieszkam w UK i tutaj odchudzałam się z hipnoza bo żadne tabletki na odchudzanie nie pomogły - z hipnoza schudłam 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i taka hinoza działa na pewno na każdego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety fundamic zawiera koszelinę - mam po tym wysypkę. No i to nie dla wegetarian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam koktajl białkowy oraz tabletki. Cóż mogę napisać... Koktajl fajnie zabija głód. Dobry sposób na posiłek potreningowy, aczkolwiek jego skład nie powala. Dużo w nim chemii... Z kolei tabletki działają dokładnie w taki sam sposób jak filiżanka mocnego espresso... Więc po co obciążać żołądek i wydawać kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście stosowałam Fundamic i bez większych efektów w odchudzaniu (ogólnie jedynie poprawiło się moje samopoczucie, dzięki temu mogłam regularniej ćwiczyć). Jednak zależało mi na pozbyciu się sporej nadwagi, dlatego też chciałam stosować dobrą suplementację. Przekopałam cały Internet w celu znalezienia czegoś skutecznego. Było naprawdę ciężko. Po drodze straciłam trochę kasy, ale w końcu trafiłam na coś, co pomogło mi schudnąć. Mam na myśli tabletki African Mango. Dzięki nim udało mi się zrzucić 15 kilogramów w niecałe trzy miesiące. W trakcie ich stosowania czułam się super. Zero osłabienia, nerwowości czy głodu. Serdecznie polecam wszystkim kobietkom, które chciałaby mieć trochę mniej ciałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Stosowałam koktajl i kolagen - czy jestem zadowolona? Koktajl zabija głód no i jest prosty w przygotowaniu, chociaż moim zdaniem trochę za słodki. Kolagen? Kolagen jak kolagen, działa tak samo jak każdy inny - wzmacnia stawy, kości no i skórę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×