Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kulicka

Gdzie chodzicie jeść na mieście?

Polecane posty

Gość Kulicka

Tak jak w temacie. Jeśli o mnie chodzi to zazwyczaj chodzę sobie w przerwie w pracy do sevi kebab, by coś wszamać. Hmm.. po pracy w zasadzie też... Generalnie to chyba jestem kebabiarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banio29
Oooo nie nie nie lubię kebaba;) ogólnie wole dania bez mięsa ale na diecie trzeba jeść mięso bo ma dużo właściwości energetycznych ale ja bardziej preferuję restauracje dietetyczne tam najadam się i wiem że jem zdrowo a nie jakiś fast food ;) dużo się ruszam bo chodzę na aqa aerobik i biegam ale do tego wszystkiego dorzuciłam sobie suplementacje African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki temu nie czuję ciągłego uczucia głodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam kebsa lubię zjeść. Sevi jest dobry pod tym względem, że mają tam mięsko z prawdziwą baraniną. Zastanawiam się teraz jak często tam chodzę... myślę, że około 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promosh
Jeśli o mnie chodzi to pierogi i piwko w SETKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Polskie jedzenie to Święta Racja- ostatnio przeze mnie odkryta na ulicy Odrzańskiej we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerfyf
A jeśli jesteś miłośnikiem kuchni greckiej to bez wątpienia warto zajść do Greco, które mieści się na rynku we Wrocławiu (jeśli już o tym mieście mówimy) albo gdzieś przy placu grunwaldzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żrłoak
Jeśli chodzi o kuchnię grecką we Wrocku to ja dużo bardziej wolę bistro Grexit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym Grexit podają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żrłoak
souvlaki np. Albo taki dobry ser smażony z dodatkiem miodu i sezamu, ale nie pamiętam jak się to nazywa. Pycha to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaania
Ja najczęściej zachodzę do Świętej Racji przy rynku. Polecam ich bajgiel z kurczakiem w curry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaAntos
Ja chodzę do Domu Kresowego!!Mają bardzo duży wybór dań w super cenach a jedzonko jest na prawdę mega smaczne!Zawsze mi się cięzko zdecydować co wybrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×