Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadiecie

głodówka od lutego

Polecane posty

Gość nadiecie

pierwszy dzień!!!oczyszczający muszę schudnąć 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie dołączam od jutra także robie głodówke dzisiaj też już nic nie jem chciałabym wytrzymać conajmniej 10 dni a najlepiej 2 tygodnie zeby sie oczyscic z toksyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)) fajnie ze zaczynacie glodowke, ja jestem juz w 3 dniu, chociaz jem cos, ale to tylko marchew albo jablka, albo surówka z selera:)) i pije wode oczywscie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiecie
no tak dzień zbliża sie ku końcowi i ciężko bo by coś sie zjadło;/ale 2 tyg zleci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade tylko musimy sie wspierać :)) ja chce przede wsyzstkim oczyscic miec ładniejsza cere i czuc sie lekko i witalnie napewno bedzie dobrze i przywitamy wiosne jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiecie
drugi dzień!! oj ciężko, siedzę w domu i zjadłabym coś;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj:) jak wam idzie?? ja dzis sie najadlam, choc nie powinnam, zjadlam 2 jablka i 4 chaberki z serkiem wiejskim light... ale to przez to za dzis mialam exam:P ps. czwarty dzien dzis mam, ale ani jeden bez zadnego niejedzenia.. w kazdym dniu cos jem, przynajmniej jablko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj nic nie jadlam :), ale dzis juz cos skubie :), tzn postanowilam jesc malo, ale moze niekoniecznie glodowac przez 2 tygodnie ;). Jeden dzien w tygodniu w zupelnosci mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie calkiem dobry pomysl, np byc na ostrej diecie, ale jeden dzien w tygodniu nic kompetnie nie jesc. nie pomyslalam o takim rozwiazaniu:)):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się biorą takie idiotki
Za kilka dni pojedziecie do szpitala na sygnale i będziecie narzekać na służbę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie za siebie wziac, bo od lata kiedy wazylam 52kg troche mi przybylo, tak na zime ;), tluszczyk sie zebral. Poza tym jednidniowa glodowka raz w tygodniu nie jest szkodliwa. Odchudzalam sie tak 3 lata temu, do tej pory trzymam wage, w granicach 55kg i jestem zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w takim wypadku nie wiem czy glodowka to najlepszy sposob. Ja 3 lata temu wazylam ok. 65kg, zrzucilam ponad 10kg w mniej wjecej pol roku, wiem, ze to dlugo, ale rezultat trwa o wiele dluzej. Jem wlasciwie to co chce, waga wacha mi sie o kilka kg, tak pomiedzy 56, a 52 kg, w zaleznosci od pory roku ;), w lecie jest zwykle troche mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiem, ze juz raz mi to pomoglo, ponad rok temu na glodowce schudlam 20 kg ! niestety ostatio mi sie znow przytylo.. " to jest poczatek z mojego topiku (bo tez mam swoj zalozony) wiec zeby sie nie powtarzac wkleilam kawalek swojej wypowiedzi. przytylo mi sie tylko i wylacznie dlatego, ze facet zaczal mnie rozpieszczac, tu czekoladka, tu pizza... przytylam dopiero po 8 miesiacach jakos... wiec jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylek88
Dołączam się do Was, bo właśnie od dziś zaczęłam swoją głodówką. Najbardziej liczę na poprawę stanu cery, bo teraz jest dużo za dużo wstrętów na niej;) Planuję wytrzymać poszcząć 10 dni, ale czytałam, że post powinien trwać minimum dwa tygodnie, żeby prawidłowo oczyścić organizm. Zna się tu ktoś na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze pytam basiuczekk, ale ile Ci zajelo dobicie znowu do ok 90kg wagi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie powinnismy pytac jak najwiecej:) wiec swoja wage utrzymywalam tez dosc dlugo, a jak zaczelam tyc to nawet nie wiedzialam kiedy. szczerze mowiac nie zwracalam na to uwagi... ale powiem Wam cos dziwnego.... przed moją pierwsza glodowka wazylam tyle samo co teraz, ale wczesniej wygladalam jak balooon, teraz wygladam bardziej kobieco. chodzi mi o to , ze po tej glodowce jakos inaczej mi sie cialo uformowalo, i chociaz waze tyle samo co przed glodowka to wygladam duzo lepiej i wierzcie mi, nie widac po mnie ze tyle waze. wiec jak pytam znajomych na ile kg wygladam, mowia ze ok 75:P mam nadzieje ze to wlasnie zasluga glodoweczki. ps. dodam ze 20 kg schudlam w 3 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ta glodowke robicie o samej wodzie? bo to jest prawdziwa glodowka, inne napoje sie nie zaliczaja do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczek ale to nie jest glodowka przeciez jesli jesz na niej jablko, marchewke, zoladek to trawi,mylisz pojecia bo to jest glodowanie a nie prawdziwa glodowka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale narazie jestem na poziomie jedzenia tylko owocow i warzyw, wiem, ze za kilka dni przejde tylko na samą wode. gdzies moze w .... srode:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiecie
mysle ze dopiero głodówka na wodzie od poniedziałku:( tak ciężko zacząć;/ mam doła i nic mnie chyba nie motywuje:(szkoda że zmarnuje ten wekend:( może woda od poniedziałku dzis zupa z chlebem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylek88
Widzę, że nikt mi na pytanie nie odpowie, szkoda. W każdym razie dziś nie zjadłam nic. Ogólnie głowa mnie bolała tylko..ale strasznie nerwowa się zrobiłam:P To pewnie z braku głównej przyjemności jaką jest jedzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głocha
Marylek88 oczyszczanie organizmu zaczyna sie po 10 dniu :) tak gdzies czytalam, więc najlepiej te 14 jak wytrzymasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiecie
no cóż od dziś będzie mój pierwszy dzień................poległam wczoraj i to strasznie;/;/;/;/;/;/ ale od dizs!!!!! druga butelka wody otwarta, ćwiczę... i narazie mam pozytywne nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiecie
udało sie ide spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubbbb
Życzę Wam udanego jojo ;) abyście były wyjątkiem i aby nie przybyło przynajmiej 2 razy więcej, tylko trochę miej :O:O ludzie to jednak debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiecie
śmieszne ze tak piszesz.... dla mnie głodówka to już mus, bo mecze się na jednej diecie, na drugiej, do tego sport i zero efektów:( a myślisz ze np. schudnę tyle co ludzie piszą ze np. w 21 dni schudli 15kg, ----------mogę o tym zapomnieć. To już moja trzecia głodówka dwa razy po 14 dni efekt 3 kg to sobie pomyśl jak jestem na diecie to ile chudnę…….. np. 13-stka 1 kg Z poważaniem Debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiecie
ale jestem głodna le muszę wtrwac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiecie
trzeci dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×