Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oliwkachce

Głodówka!

Polecane posty

Koniec z obżarstwem! jeszcze w sierpniu ważyłam 45kg... A dziś już październik i jest 56kg przy wzroście 154cm... Ale taka już moja natura, wszystko we mnie wchodzi, a jak się denerwuje to jem :/. No i od jutra głodówka, będzie trwała tak długo aż nie osiągnę 48kg! Będę z niej wychodziła z głową ;)! Ktoś ze mną :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko - znowu .....? Poszukaj - kilka dni temu jedna dziewczyna też zaczynała głodówkę - taka była pewna siebie w powodzenie, ale jakoś nie widzę dalszych wspisów. Pisałąm tam o tym, ze głodówka to kiepsa metoda na schudnięcie (wiem z doświadczenia_) - nie chce mi się znowu powtarzać dlaczego tak uważam, poszukaj. I czywiście jak wiadomo było już setki podobnych tematów na kafe i jakoś nikt nie wytrzymał zbyt długo, pomimo iscie dalekosieznych planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa95r
moge sie przylączyć do ciebie? ja od teraz od 17:30 juz nic nie jem, aż do soboty do 16:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askara2
Ile to juz było tematów o głodówkach... odpowiedź jest zawsze tylko jedna - nie warto. pamiętaj, że po głodówce tylko przytyjesz, nie schudniesz długotrwale. jak chcesz dobre i trwałe efekty to zacznij ćwiczyć, pic dobre suplementy (mojito slim) i dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na zdrowej zdrowej diecie po ponad miesiącu schudłam 7kg ;) Efekt-przytyłam kolejne 10kg ;) Więc jestem zdania, że głodówka pomoże mi przynajmniej znowu schudnąć tylko tym razem wyjdę z glową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z głodówki nawet jak dobrze wychodzisz to i tak utyjesz!!!!!! bo taki jest jej mechanizm. Jak zaczniesz jeść (nawet badzo mało) to z powrotem wypełniają się jelita, a organizm zaczyna magazynowac i waga po prostu rośnie. Nic na to nie poradzisz. A dlaczego wcześniej przytyłaś? bo nie potrafiłaś poskromić apetytu? Po głodówce tym bardziej go nie poskromisz, bo po głodówce organizm ciągle chce jeść, wiecej i wiecej, czujesz potworny głód i ssanie w zołądku jak powrócisz do jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamrożka
głodówka to nie dieta!! nie da się tak schudnąć, tzn da się ale w ekspresowym tempie wrócisz do dawnej wagi i to najprawdopodobniej z nawiązką.. sama próbowałam i zupełnie się to u mnie nie sprawdziło... schudłam z efektami na długo dopiero kiedy zaczęłam stosować tabletki z dużą zawartością zielonej kawy IQGREEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po glodowce (2 dni + 1 dzień) schudłam do wagi sprzed 30% życia. Nie jem już słodkiego i na wadze jeszcze mniej, aż się zastanawiam czy raka nie mam hehe. Ale zastąpienie słodyczy rodzynkami daje radę. Waga od 1,5 mies leci w dol., energii więcej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytyłam, bo wróciłam do dawnych przyzwyczajeń nie obżerałam sie, więc po każdej diecie jest efekt, dam radę :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade! ja wierze w Ciebie!! nie sluchaj tych sfrustrowanych pesymistek, same nie moga schudnac wiec musza swoj jad wywalac na inne bardziej ambitne kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadamy jak zakończysz głodówkę ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dasz rady :-) Ale sama musisz się o tym przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka212121
Hej! Ja od dzis zaczynam glodowke, ale tylko 4 dniowa, chcialabym zeby spadly mi ze 3-4 kg a pozniej od razu przechodze na kopenhaska, docelowo chcialabym schudnac 12 kg, takze zobacze ile bede wazyc po tej glodowce i kopenhaskiej i wtedy postanowie co dalej ;) jestem juz zdesperowana, cale zycie wazylam jakos 56-57 kg, w rok utylam do 63 kg a ostatnio to przeszlam sama siebie, w jakies 3 tyg przytylam 5 kg obzerajac sie na maxa, az mi wstyd, dzis rano stanelam na wage a tam 68 kg :o w zyciu tyle nie wazylam, chce znow byc laska, mam 168 wzrostu i najlepiej sie czuje wazac 55-56 kg takze jestem zdesperowana zeby to osiagnac i to szybko bo dluzej nie wytrzymam z taka waga jak obecnie.. Trzymam za Ciebie i za siebie kciuki, bede dawala znac jak mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głodówka to żadne rozwiązanie. Lepiej jest dobrze zbilansować swoją dietę, albo przejść na wyzwanie vege - wtedy jemy warzywa i owoce, co też fajnie oczyszcza organizm. info o tym tutaj - http://luxusportal.pl/pl/media-o-nas/prezentacje/vege Latwo można zrzucić zdrowo kilka kg, ja już jestem miesiąc i mam 5 kg w dół także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dobre tabletki odchudzające to skuteczne tabletki.Skład jest bardzo ważny.Moim faworytem sa tabletki Foreverslim.Dobrze dobrany skład tych tabletek w 100% naturalny sprawdza się świetnie podczas procesu odchudzania.A 13 kg mniej uważam za bardzo duży sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Jola189
Ja nie jestem za głodówką.Próbowałam nie polecam później po kuracji chce się tak jeść że efekt jojo;/ ehh aż szkoda mówić. Ja jestem bardzo zadowolona z regularnych posiłków plus suplemntacji African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki temu wszystkiemu schudłam już 16kg w 2 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×