Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malule

GLODOWKA szansa na lepsze zycie...

Polecane posty

Gość malule

malule dziś [11:51] Witam! Jutro zaczynam 16- dniową głodówkę. Czy jest ktoś chętny zacząć ze mną? Zawsze razem raźniej Zapraszam zwolenników tego typu oczyszczania Mam za sobą już 2 głodówki. Jedną 14- dniową i drugą 15-dniową. Czas na trzecią. Tym razem 16 dni, żeby być jeszcze lepszą Kto się decyduje? Bardzo chętnie podzielę się swoimi zarówno poprzednimi, jak i obecnymi doświadczeniami i opiszę przebieg mojej głodówki dla chętnych, którzy zrobią ją ze mną, jak i tych, którzy się nad nią zastanawiają, by mogli sami stwierdzić czy chcą ją przeprowadzać i czy naprawdę warto. Dodam, że bardzo interesuję się zdrowym trybem życia, oczyszczaniem organizmu, dietetyką. Zgłębiam też filozofię odżywiania dr Gersona, która jest "lekarstwem na raka". Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie efekty poprzednich głodówek? Też nad tym się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malule
Efekty bardzo dobre. Czułam się znakomicie, pełna energii, lekka i nie ukrywam dużo schudłam, a na tym też mi zależy. Niestety jestem dość leniwa i ciężko jest mi się zabrać za odchudzanie. Zwykle zbieram się z tym i zbieram, aż w końcu jak już mam nóż na gardle i fatalnie się już naprawdę czuję, to dopiero wtedy potrafię się zmotywować. A że lubię szybkie efekty i jestem niecierpliwa, to głodówka jest dla mnie najlepszą formą zarówno na odchudzanie, jak i oczyszczenie organizmu. A co najważniejsze po takim "wyrzeczeniu" człowiek naprawdę dostaje skrzydeł i czuje, że może góry przenosić :) No i naprawdę przez długi czas nie chce się tego zmarnować, ma się ochotę raczej tylko na zdrowe, niskokaloryczne rzeczy co jeszcze bardziej zwiększa motywację do "pracy nad sobą" i zachowaniem zdrowego trybu życia i odżywiania. Dla mnie naprawdę warto, ale tylko w przypadku, kiedy chce się zmienić swoje życie i sposób myślenia o odżywianiu. U mnie tak było po tych głodówkach. Oczywiście po jakimś czasie znowu wróciłam do złych nawyków, bo niestety dzisiejsze czasy nie sprzyjają wbrew pozorom zdrowemu stylowi życia. Za dużo jest pokus i zalewa nas fala niezdrowych rzeczy. Ale za każdym razem mam nadzieję, że może po "tej" głodówce, która zmienia punkt widzenia zostanie mi to już na stałe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malule
Jutro mój wielki dzień ;) Może jednak ktoś się dołączy. Będzie mi raźniej. I tak zbyt długo czekałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na głodówce głównie chudnie sie z wody i mięśni a nie tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malule
Przez pierwsze dni- zgodzę się, ale potem organizm przedstawia się na odżywianie wewnętrzne i spala się także tłuszcz, z którego czerpie potrzebne mu kalorie. Trzeba w miarę możliwości na głodówce nie leżeć do góry brzuchem, tylko ruszać się, chociażby codzienne spacery. Wbrew pozorom ma się naprawdę wiele energi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malule
START! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2345
A ile chcesz schudnac? Mogę się dołączyć ale ja nie chce glodzenia się, tylko male ilości jedzenia, bez kolacji. Wazę około 58 kg, a chce ważyć tak z 53-54 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malule
Witam gościu 2345 :) No ja niestety jestem w podbramkowej sytuacji, ponieważ w połowie lipca mam wesele (nie swoje ;) ale bardzo chcę fajnie wyglądać. A że przez tą zimę przybyło mi trochę kilogramów, to chcę schudnąć 9 kilo, dlatego tylko głodówka mnie ratuje. Poza tym, chcę zacząć po niej zmienić zupełnie swój sposób odżywiania i zacząć naprawdę zdrowy styl życia. Ważę 62 kilo, a chcę 53. A Ty jasne, masz mniej i pewnie nie masz ograniczonego czasu ;) Bardzo chętnie, możemy razem dodawać sobie otuchy. Chcieć, to móc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziecie kiedyś bardzo żałować tych głupich głodówek. Rozpierniczacie sobie metabolizm totalnie, później będziecie tyć od liścia sałaty i tak będziecie kręcić się w kółko Większość grubasów tutaj zaczynało od głupich głodowych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć? to zobacz tutaj - slimed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głodzenie się to najgorsza rzecz jaką można zrobić.Lepiej jeść mniej i częściej. W ogóle to jeśli ktoś poważnie myśli o zrzuceniu na stałe bez efektu jojo to warto pomyśleć nad profesjonalnie ułożoną dietą ,ja korzystałam z tej http://dieta-lux.pl/44535 i sporo schudłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×