Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiamalinowska

Green Barley Slim próbował ktoś?

Polecane posty

Cześć! Ostatnio na rynku pojawił się nowy wspomagacz o nazwie Green Barley Slim. Ponoć zawiera naturalny ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia, chrom, biotynę i cynk. Dołącza do produktu jest specjalna dieta i program treningowy co jest jak dla mnie dobrym podejściem bo wiadomo, że same tabletki nigdy nie działają a dieta i ćwiczenia to podstawa. Podobno Jęczmień wspomaga odchudzanie dzięki wysokiej zawartości błonnika i dzięki substancji o nazwie chlorofil...próbował już ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniE3ka
Tak, zażywam go od 3 tygodni, kupiłam 1 opakowanie na próbę i właśnie zamówiłam kolejne 3 kolejne żeby zdążyły dojść do piątku ;) Po 3 tygodniach 6 kg mniej! Jestem prze szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zażywam, od miesiąca :) Strasznie dużo osób polecało mi zielony jęczmień bo ma dużo błonnika. I razem z dietą i ćwiczeniami działa super. 4 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściema, ten forskolin to chyba na żywca wymyślony owoc. Nikt o nim nie słyszał a to co czytałam na temat tej firmy to nic pozytywnego nie było. Uważajcie żeby się nie dać na to naciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika45
zażywam go od 3 tygodni i zdecydowanie polecam tym, którzy naprawdę chcą schudnąć. Ćwiczenia, dieta i witaminy to klucz do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sciema 2 opakowania poszły a efektów brak nawer na + to tak jakbym jakieś witaminy brała 0 efektu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zdecydowanie pomógł! Stosowałam diete i ćwiczenia tak jak zaleca producent, no i ten suplement i miałam wrażenie, że bardzo poprawił mi się metabolizm i miałam dużo więcej energii. 3 miesiące i 11 kg mniej :) A wcześniej waga potrafiła mi uparcie stać w miejscu mimo zdrowego odżywania i ćwiczeń także widocznie coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam i działa super :) Wcześniej miałam spore problemy ze schudnięciem mimo ćwiczeń i diety, zielony jęczmień poprawił mój metabolizm dzięki czemu waga wreszcie ruszyła z miejsca. Stosuję 3 miesiące i póki co 9 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego suplementu z tytułu wątku w ogóle nie kojarzę, ale biorę inne tabletki z zielonym jęczmieniem. Nazywają się Młody Jęczmień Premium i są produkowane przez Olimp Labs. Przynoszą bardzo fajne efekty w odchudzaniu, oczywiście w połączeniu z dieta i wysiłkiem fizycznym, ale na pewno polepszają metabolizm i spalanie kalorii, a do tego dają energetycznego kopa do ćwiczeń. Mnie udało się zrzucić 4 kg w miesiąc, co wcześniej, w moim wieku, było bardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Kiedyś stosowałam , ale wróciłam do młodego jęczmienia premium. Moim zdaniem daje lepsze efekty i jest zdrowszy (bogatszy w witaminy). Stosując zielony jęczmień uzyskałam też dużo lepsze efekty na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośka
Co do zdrowych wspomagaczy odchudzania (bo przy suplementach najważniejsze jest pamiętanie o diecie i ćwiczeniach) to polecam młody jęczmień (testowałam premium, ten o którym tak często słyszałam i czytałam na forach..) ;] Najważniejsze dla mnie jest to, że jako wspomagacz sprawdza się znakomicie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci prawde
Biznes tabletkowy działa w Polsce mniej więcej tak. Jest sobie kilka firm, które produkują suplementy na zamówienie. Możecie poszukać w Google pod hasłem "producent suplementów". Polki biznesmen zleca wyprodukowanie suplementu i nazywa go np. Super Hiper Bajer Green Tea Full Natural Power. Skład jest dokładnie taki sam jak we wszystkich innych preparatach danego typu, ponieważ produkuje je zaledwie kilka firm. Następnie próbuje się opchnąć jeleniom 30 tabletek za 99.99zł. Ten sam producent może mieć ten sam produkt pod inną nazwą i niższą ceną, aby opchnąć badziewie mniej zamożnym. Jak wygląda marketing? Duże spółki mogą sobie pozwolić na reklamę w telewizji + wynajęcie szeptaczy internetowych. Te mniejsze tylko na to drugie. Czym są szeptacze internetowe? W skrócie jest to grupa osób, które mają za zadanie pisanie pozytywnych opinii o danym produkcie. Można ich wynająć, tworzone są specjalne serwisy, które ich skupiają. Znajdziecie ich na blogach, forach internetowych itp. Często są to użytkownicy z długim stażem. Polecam poszukać w Google pod hasłem "marketing szeptany". Istnieje jeszcze jedna ciekawa strona tego biznesu, czyli programy partnerskie. Właściciel produktu dzieli się zyskiem z osobą, która napędza jeleni, prowizja w okolicach 25%. Dlatego w internecie jest mnóstwo pseudo-blogów z pozytywnymi opiniami o suplementach na odchudzanie, porost włosów, oczyszczanie organizmu itp. Polecam poszukanie w Google pod hasłem "program partnerski suplementy diety". Na stronie organizatorów znajdziecie produkty, które nie jeden raz znaleźliście już w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci prawde
"Skład jest dokładnie taki sam jak we wszystkich innych preparatach danego typu, ponieważ produkuje je zaledwie kilka firm. " Tzn. procentowo może się różnić. Chodzi o składnik główny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci prawde
wytłumaczenie zwrotów: jeleń - pochopnie podejmujący decyzje klient badziewie - produkt bez którego można się obyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cek281
Ja uważam,że najlepszym suplementem wspomagającym odchudzanie jest African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki mojej determinacji i jego działaniu (zmniejszył moje łaknienie,przyśpieszył metabolizm) udało mi się osiągnąć mój cel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje Iqacai od miesiąca i widzę pierwsze efekty - 4 kg mniej na wadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w suplement Slimunox - w moim przypadku udało mi się zrzucić 6 kg w 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie.Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka2017
U mnie przyniósł rewelacyjne efekty, schudłam 4 Kg w miesiąć. Produkt zamawiałam z 20% rabatem tutaj http://nplink.net/sDCcInUU Polecam sprawdzić czy promocja jeszcze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, same stosowanie sumplementow diety nie sprawi ze, schudniemy to nie realne ! Jesli chcecie wspomóc swoja diete naturalnym sposobem polecam Slimunox :) Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo się nic nie zrobi :) ja natomiast mogę polecić african mango, aktualnie go stosuję i jestem w połowie trzymiesięcznej kuracji. Chodzę na siłownie, diety nie prowadzę ale staram sie nie jadać słodyczy ani fast food, waga pokazuje - 5 kg a to cudeńko wynalazłam tu może ktoś będzie potrzebował http://www.jaw.pl/2017/09/ekstrakt-z-pestek-afrykanskiego-mango-czy-warto-po-nie-siegac-przy-odchudzaniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepsza dieta to dieta personalna, 2 miesiace temu zamówiłam sobie dietę dobraną do mnie za smsa z tej stronki https://dieta-personalna.pl/f76a6673 ,efekt schudłam jakies 12kg wiec najlpsza to dieta indywidualna podajesz wzrost,wage, co chcesz osiagnac i zamawiasz, dieta masz po 5minutach dobrana dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11:15 też go miałam, mi się udało przy pierwszym opakowaniu :) choć nie wiele miałam do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak próbowałam, pod dwóhc miesiącach kuracji jestem -9kg, wiec chyba całkiem ok. Zamawiałem z rabatatem na tej stronie http://nplink.net/mUXuBsuK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagamra3LL
Korzystam od dwóch miesięcy i schudłam już 12 kg więc mi pomogło bardzo ale zakupiłam z oficjalnej strony http://nplink.net/Jhfxq1v4 a nie z niepewnego źródła. Pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skusiłam się na ten amlan forte od producenta vital progres, zobaczymy czy i mi pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrzuciałm 5 kg w styczniu, zamawiałam na stronie http://nplink.net/mUXuBsuK - chyba najtansza oferta w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×