Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam 165ważę 57kgi czuję się

gruba ja

Polecane posty

Gość mam 165ważę 57kgi czuję się

gruba:( ile jeszcze muszę zrzucić żeby móc założyć mini???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 kg masz zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165ważę 57kgi czuję się
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam identyczna
wage przy tym wzroscie co ty i tez czuje sie ze jest mnie za duzo :( chcialabym 50kg wazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165ważę 57kgi czuję się
do ilu powinnam zejśc żeby być szczupła? Moje 2 przyjaciółki zawsze lekko mi dokuczają w żartach, że ponad kolano nie powinnam nóg pokazywać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGNERA
To nie kwestia wagi tyIko cm, bo to rożnie bywa ja mam prawie ten sam wzrost i wagę i nogi mam super :-) podaj Iepiej wymiary one Iepiej zobrazują sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie podaj
ile masz w udzie, kolanie, łydce? Wg mnie koło 50 kg powinnaś być laską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165ważę 57kgi czuję się
podaję: biust 94cm pod biustem 70 talia(nie pas) 66cm biodra(najgrubsze miejsce) 95cm udo(najgrubsze miejsce) 55cm :(:(:( no i co wy na to? faktycznie jestem przytłustawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes kobieca
szczupla..ale jesli sie zle z tym czujesz zrcuc z 4 kg i bedzie cacus:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGNERA
ja mam w biodrach 88 w udzie 52 i jest ok poćwicz trochę i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165ważę 57kgi czuję się
ale jak zrzucę te 4 kilo to będę już szczupła? Najbardziej zależy mi na nogach, bo to zawsze był mój największy kompleks... A moj mąż chciałby żebym na wspólne wyjścia założyła mini od czasu do czasu a ja mini nie noszę o czasów liceum:(:(:( nie chcę go zawodzić i ciągle odmawiać,więc doradźcie jak zmniejszyć obwód w udzie i co najważniejsze - do ilu centymetrów żeby mieć zgrabną nogę? pzdr i dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGNERA
ja mam zgrabną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGNERA
a jak?? ćwiczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też miałam cc
moim zdaniem nie jesteś za gruba...boże dziewczyny przestańcie robić z siebie anorektyczki...myślicie że jak jesteście chude to ładnie wyglądacie?...to się mylicie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGNERA
oczywiście że nie jest gruba, aIe nie o to pytaIa jeśIi chce mieć zgrabniejsze nogi to czemu nie??? wcaIe nie musi robić z siebie anorektyczki tyIko ćwiczeniami wysmukIić ciaIo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie tak koło 53 w udzie
będzie spoko, zależy od budowy - jeśli masz mięśnie to i więcej będzie wyglądać ładnie, jeśli tłuszczyk to niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165ważę 57kgi czuję się
dokładnie, mnie się podobają i te dziewczyny szczuplejsze i te okrąklejsze, ale nie lubię masywnych ud przy mini i to moje główne zmartwienie. Mojemu mężowi jest przykro bo kupił mi mnisukienkę na mikołajki (drogą i śliczną) a ja nie chcę jej założyć na wyjścia bo po prostu mam potężne udo :(:(:( po domu ok,jak wychodzimy tylko w 2 ok,ale jak mam iśc na dużą imoprezę w mini (30osób) to nie:( ćwiczyć ćwiczyć, to robię od miesięcy,więc teraz myślałam o ogólnym schidnięciu paru kilo to nogi też zejdą... tylko nie wiem do ilu powinnam zejść więc pytam dziewczyny ile powinnam ważyć przy tym wzroście żeby być zgrabną... pzdr i dziękuję jeszcze raz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165ważę 57kgi czuję się
wg mnie... tłuszczyk niestety mimo ćwiczeń (mam w domu masażer+przyrząd do ćwiczeń właśnie na uda) ale to niewiele daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop glupocie
tlusta locha z ciebie, idz sie lecz :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGNERA
nijkt Ci nie powie iIe kg bo to kwestia indywiduaIna widzisz - ja mam tyIe samo kg a uda i biodra szczupiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllvirrra
ja mam 176 cm waże 65 i mam takie wymiary : biust: 90 talia: 65 biodra:95 w najgrubszym miejscu udo w najrubszym miejcu : 56 więc niewiem...jestem wyższa od ciebie i troszkę drobniejsza ale uwierz mi, ze ja uwazam sie za taka fest babę, dążę do wagi 57. powinnaś ważyc ok 50 kilo moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeejaaaa. wiesz co ja schudlam w natur house prawie 5 kg. fajne to centrum odzywiania, bo mowia jak jesc, ja dalej chudne :D jedzac przy tym niemal ze normalnie!!! ;) zapomnialabym, tam wlasnie powoedza ci ile pwoinnas wazyc i przy okazji czy masz za duzo kg. i ile wody zatzrymanej w organizmie!!! pozdrawiam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż ma to samo
Ubzdurało mu się żebym nosiła obcisłe dżinsy albo obcisłe sukienki ale przy moich szerokich biodrach kiepsko to wygląda.. Noś po domu, może mu wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165ważę 57kgi czuję się
obcisłe sukienki ok,ale rozszerzane na dole - i będziesz super wyglądać...a obisłe dzinsy - też rozszerzane,ale na tyłku obcisłe ... byle nie rurki sprawdzone:) widzisz minispódniczka już nic optycznie nie koryguje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż ma to samo
Mini może być rozszerzana to tak bardzo wtedy nie widać... Ale przy bardzo krótkiej nic nie pomoże :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165ważę 57kgi czuję się
czyli trzeba odstawić kolację . wciągać tuńczyka zamiast schabowego:) do dzieła więc! 7 kilo w dół jak dla mnie poproszę święty mikołaju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllvirrra
wiesz co ja też się zawzięłam, zeby wazyc na sylwestra 60 kilo, ale ja to juz desperados na maxa...3 dzien biorę adipex, schudłam 2, 5 kg, a ten sposób wiem, ze zdążę, bal wyszedł mi przypadkiem, nieczego nie planowałam, a tu takie coś! trzeba chudnąć, nie zachęcam nikogo do trucia się, no ale ja w żaden inny sposób nie schudne, mam małą niedoczynność tarczycy, ale hormony w normie,... może jak bardzo Ci zależy, to moze spróbuj......ja się dobrze po tym czuję. ale znam takich co tragicznie, zamierzam pobrac do końca grudnia i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczusia 82
hejka Dziob czy możesz coś więcej napisać o tym Natur House jestem bardzo zainteresowana miałam zamiar tam się wybrać mieszkam w Łodzi i słyszałam że jest gdzieś na Pojeziersjiej przy Tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, autorko topiku jesteś szczupła :) nie przejmuj się tym, co gadają inni, masz czym oddychać, masz pupkę, jak kobieta!! A jeśli źle się czujesz , zrezygnuj ze słodyczy, pij dużo wody mineralnej i jedz 5 mniejszych posiłków dziennie, w czym ostatni - przed 19!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×