Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 23445666

Gruba jestem i tyle. mimo że jem 1500 kcal nie chudnę

Polecane posty

Gość 23445666

To okropneee.... ;( jem 1500 kcal, zdrowo sie odżywiam a tu nic! nawet czasem przytyje zamisat schudnąć! ;( ;( ;( jestem załamana! najchętniej nie wychodzilabym z domu ;( żadne ciuchy na mnie NIE PASUJĄ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokis47
mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23445666
i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qMkuju
e tam, zwolnił ci sie metabolizm. jedyny plus tego to to że wolniej sie zestarzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23445666
wiem, ale co z tego? skoro jestem gruba i tak wygląda na to ze mam figure 80-letniej babci! ;( jestem największym grubasem, tak się czuje. czuje sie fatalnie! FATALNIE! :( ;( ;( :9 :9:( chyba przestane w ogole jescc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokis47
nie kazdemu odchudzanie idzie szybko,nawet mimo ze jedza malo.moja kolezanka poprostu ciagle obrzera sie i slodyczami tez a chuda jak patyk jest,wogole nie tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_halo
Moze doloz cwiczenia? Nie kazdy na takiej diecie bedzie chudnac. Moze to jest akurat tyle le powinnas jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23445666
chodzę na basen i tak tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
zmniejsz kalorie do 1000 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borsuk_morski
A pozniej do 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokłądnieee
wiesz, bo ograniczając jedzenie nie schudnie się. trzeba ćwiczyć/jeździć na rowerze/pływać, i to nie raz w tygodniu, tylko najlepiej codziennie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna rosa
Co za głupoty gadacie, że ograniczając jedzneie nie chudnie się. TYLKO ograniczając jedzenie mozna schudnąć - ruch to dodatek. Schudłam 20 kg tylko na dietach bez ruchu natomiast kiedys jak chodziłam na aerobik , czy siłownię ale jadłam normalnie albo duzo to wręćz tyłam. Tylko dieta. 1500 kal to za duzo aby chudnąć - jedz 1000 to na pewno schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40
Może masz niedoczynność tarczycy bo tyc to nie powinnaś przy 1500 ale żeby schudnąć to trzeba jeść 800-1200 kal. Polecam diete proteinową - wejdź na wątek francuska dieta proteinowa. Waga spada bardzo szybko na początku. Dodam że jest to cały proces polegający tez na utrzymaniu wagi do końca zycia. Nie liczy sie kalorii, mozna jeść ile sie ch ce ale tylko białka na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile wazysz
naprawde jestes gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolola
eehh... ja jem 600 - 800 kcal + godzina cwiczen codziennie i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
masz wolna przemianę tez tak mam na dietach tyje!!!! mało jem jedynie minimum kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś był taki program na lifestyle ze babka jadła zdrowo a tyła , juz nie pamiętam dlaczego tak się działo ale chodziło o psychike głównie :( i że źle komponowała posiłki... w każdym bądź razie dopiero lekaż jej pomógł , może idź do dietetyka i on ci ułóży odpowiedni jadłospis :) pozdrawiam i życzę sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojojoj
1500kcl? to bardzo dużo zmniejsz ilość kalorii i poćwicz. Dla mnie 1500kcl to obżarstwo gdybym tyle jadła wyglądałabym jak beka, ale mam słabą przemianę materii. To zleży od organizmu ja jem około 400kcldużo ćwiczę i chudnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna rosa -> "TYLKO ograniczając jedzenie mozna schudnąć - ruch to dodatek. Schudłam 20 kg tylko na dietach bez ruchu natomiast kiedys jak chodziłam na aerobik , czy siłownię ale jadłam normalnie albo duzo to wręćz tyłam. Tylko dieta. 1500 kal to za duzo aby chudnąć - jedz 1000 to na pewno schudniesz" Chudniesz kiedy kcal jest mniej dostarczanych niz wykorzystanych, czy to na drodze sportu, czy diety. 1500 kcal to nie jest duzo, zwlaszcza, jesli dodac sport. Poza tym chudniecie nie polega tylko na utracie wagi - w zyciu nie uwierze, ze osoba jedzaca normalnie i cwiczaca obrasta tluszczem - chyba, ze Ty tyciem nazywasz nabieranie masy miesniowej. Autorko - ile wazysz, przy jakim wzroscie, co jesz i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasja8977
bylam na 1200, schudłam 3 kg ale potem stało sie cos strasznego; mialam grype żołądkową, ciągłe wzdęcia itd. kiedy stanełam na wage po chorobie, po ktorej niby powinnam schudnąć, zobaczyłam ze wróciły mi 2 kg! to jest nienormalne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 373827665732
Piszesz, że chodzisz na basen, więc tkanka tłuszczowa zamienia Ci się w mięśnie. Może ważysz tyle samo, ale wyglądasz szczuplej. Może pójdziesz do dietetyka, coś Ci podpowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23445666
juz nie chodzę na basen, bo karnet mi sie skonczyl. za to odkryłam, ze jak jem zastępuje węglowodany białkami to chudne... nie dużo, ale zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 373827665732
Małymi kroczkaki do celu. Lepiej chudnąć wolno i utrzymać na długo ładną figuę niż później dostać efekt jojo. A co do ćwiczenia, codziennie można sobie zrobić trochę brzuszków, przysiadów i różnych ćwiczeń. Chociażby w czasie oglądania telewizji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23445666
juz dawno bym schudla, tylko nie wiem jak utrzymac wage. stosowałam juz metoda dodawania 100 kcal co miesiąc - efekt jojo, stopniowe zwiększanie kalorii przy sniadaniu - efekt jojo... :/ co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużniemogę
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasja8977
ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
...już nie wierzę, że schudnę wróciłam z wakacji, mało jadłam, 2 posiłki , sałatka i coś, piłm wodę, zero słodyczy morze, spacery, kąpiele, wycieczki 2 tyg. staję na wadze , a tu 3 kg więcej! i jakaś taka opuchnięta jestem może hormony mi sfiksowały? z dnia na dzień w nic sie nie mieszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama12345
może masz haszimoto jak ja? tyje się wtedy nawet nic nie jedząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annazs
Jak ktoś ćwiczy to normalne, że wzrasta masa, bo mięśnie się rozwijają. Natomiast jeśli nie wiesz dlaczego nie chudniesz to mogę pomóc proponując bezpłatną oceną wellness. Możeszsię wiele się dowiedzieć np jaki jest Twój wskaźnik proteinowy, metabolizm spoczynkowy i co zrobić żeby wreszcie zacząć chudnąć. pozdrawiam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
haszimoto? nie wiem.. ja ostatnio puchnę przez te upały u mnie raczej miesni nie rozwijam 2 lata prawie nic nie jadłam, tylko rower i tylko 5 kg schudłam teraz nie jadam obiadów i słodyczy jedynie warzywa, soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×