Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grupa dla osób odchudzających się Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Badania pokazują, iż najlepsze rezultaty w procesie odchudzania uzyskują te osoby, które korzystają z pomocy współpracujących ze sobą specjalistów. Dlaczego? Wśród osób, które się odchudzają jest grupa, która nie ma z tym kłopotów. To osoby, które utyły parę kilogramów, bo za dużo jadły zimą, przestały ćwiczyć, lub zaczęły jeść więcej słodyczy. Wystarczy im powrót do dobrych przyzwyczajeń i odzyskują swoją wagę. Jest jednak druga grupa – grupa osób, które straciły kontrolę nad tym obszarem życia. Bardzo chcą schudnąć, ale nie potrafią tego zrobić pomimo wielu prób. Szybko tracą motywację i z powodu niepowodzeń rezygnują. Spotkanie z dietetykiem jest ważne bo wiedza o odżywianiu to pierwszy kluczowy krok do zmiany. Jednak często okazuje się niedostateczny aby wprowadzić te zmiany w życie. W tej sytuacji pomocny jest psycholog, który z osobą odchudzającą się pracuje nad zrozumieniem barier stojących na drodze do odzyskania kontroli nad jedzeniem. Pomoże przerwać pasmo niepowodzeń i umożliwi powrót do normalnego odżywiania. Dla tych wszystkich osób , które borykają się z problemem nadwagi, odchudzają się „całe życie”, czują się bezsilne i zagubione w ilości informacji o dietach i podjęły decyzję o rozpoczęciu procesu odzyskiwania kontroli nad jedzeniem proponujemy spotkania w grupie. Na zajęciach grupowych z psychodietetykiem oprócz wsparcia, dzielenia się doświadczeniami i wzmacniania motywacji będziemy uczyć się: - odróżniać zachcianki i ochotę od głodu i nauczymy się jak sobie z nimi poradzić - wytrzymywać kiedy jesteśmy głodni - wzmacniać własną skuteczność - wzmacniać poczucie własnej wartości - zdrowych sposobów radzenia sobie z emocjami i stresem - technik relaksu czyli dobrego oddychania oraz innych ćwiczeń pomocnych w odczuwaniu ciała Wykłady z dietetykiem pomogą: - nauczyć się zasad zdrowego żywienia - poznać zachowanie swojego organizmu w aspekcie żywienia oraz odpowiedzieć na pytania m.in: - dlaczego osoby szczupłe co chwile coś jedzą, a ja się ograniczam i nie chudnę? - dlaczego ważne jest pierwsze śniadanie i o której mam je jeść? - dlaczego picie wody jest tak ważne? - dlaczego mam zaparcia/wzdęcia? - skąd ta migrena? W ramach zajęć z dietetykiem przewidziane jest ułożenie indywidualnych jadłospisów dla każdego pacjenta na dwa tygodnie (z możliwością rozszerzenia programu o kolejne tygodnie) oraz przeprowadzanie pomiarów składu ciała raz w miesiącu. Do udziału w grupie wymagana jest konsultacja z psychodietetykiem. Koszt konsultacji to 100 zł. Całość programu obejmuje 24 cotygodniowe spotkania grupowe (18 spotkań z psychodietetykiem i 6 spotkań z dietetykiem) oraz jedną indywidualną konsultację z dietetykiem. Koszt pierwszego miesiąca: 490 zł, koszt każdego kolejnego miesiąca: 300 zł Liczebność grupy: 6-10 osób Zajęcia będą odbywały się w czwartki w godzinach: 19.00-21.00 Planowany start grupy: 3 października 2013 Prowadzenie: Anna Ramm - psycholog, psychodietetyk i Magdalena Iwaszkiewicz - dietetyk Zapisy: telefon 530-85-55-65, email: info@zrodloinspiracji.pl www.zrodloinspiracji.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was korzystał z pomocy psychodietetyka? jakie są wasze wrażenia? czy to pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezpłatne odchudzanie serdecznie zapraszamy panie w wieku 30-45 lat na wspólne odchudzanie, połączone z grupowymi warsztatami zdrowego odżywiania! miejsce: warszawa  ursynów  sggw  ul. nowoursynowska 166 czas: 5 spotkań po 1,5h odbędzie się w grudniu i styczniu w godzinach popołudniowych program: pomiary składu ciała indywidualne konsultacje dietetyczne wykłady warsztaty kulinarne zajęcia ruchowe warsztaty i konsultacje poprowadzi grupa dietetyczek ze szkoły głównej gospodarstwa wiejskiego. wszystkie zajęcia będą całkowicie bezpłatne. zainteresowane panie prosimy o przysyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną w terminie do 4 grudnia 2014 na adres: mojewyzwanieodchudzanie@gmail.com w zgłoszeniu prosimy o podanie swojego imienia, wieku, wzrostu i masy ciała. o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. w odpowiedzi przyślemy dokładne informacje odnośnie pierwszego spotkania. ilość miejsc ograniczona !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina765
Ja się odchudzam w Natur house na Puławskiej 1 i jestem bardzo zadowolona, więc jak ktoś szuka dobrego centrum dietetycznego, to tam jest naprawdę super dietetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamitamiyyy
Oooo, ja też odchudzam się z dietetykiem z Naturhouse na Mokotowie i jestem zachwycona efektami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Jolaaaa
Zgadzam się z dziewczynami :) Naturhouse Puławska 1 jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia97
Schudłam 10 kg dzięki niesamowitej pani dietetyk w Naturhouse na Puławskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malimas
Mi udało się już schudnąć prawie 6 kilo! A to dzięki pomocy wspaniałych osób z Naturhouse. Też chodzę do tego na Puławskiej i też śmiało mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha221
Ja oddałam się pod opiekę paniom z Naturhouse. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaJ
Ja chodzę do pani dietetyk od 3 miesięcy i muszę wam powiedzieć, że wiele mi to daje póki co. Na pewno jest motywacja, ale tez wreszcie nie muszę się zastanawiać, co kupić, co będzie dobre itd. Chodzę do pani Bugaj, tu jest jej strona: http://psychoterapia-kielczyk.pl/dietetyk-odchudzanie-zdrowa-dieta/ Pani ta przyjmuje na ulicy Gocławskiej w pracowni Psychorozowju Izabeli Kielczyk. Rezultaty już są, a będzie jeszcze lepiej, no i ma podobno nie być efektu jojo, na co bardzo liczę. Do tego nie czuję się jakbym się odchudzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka01
Byłam w centrum dietetycznym Naturhouse, tym punkcie na Puławskiej. Przemiła obsluga, będę tam teraz chodzić regularnie aż nie osiągnę wymarzonej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klonik2
Ja chodzę do Natur House na Śródmieściu i też nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela oj ela
Na Mokotowie widziałam punkt Natur House. Ktoś wie czy pracują tam kompetentni ludzie? Miałabym tam najbliżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszczuplałam
Oczywiście, że warto zajrzeć do naturhouse, bardzo dobrzy specjaliści tam pracują, pomogą Ci na pewno, wiem coś o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja68
gość potwierdzam. Alfa-Lek mogę polecić z czystym sumieniem każdemu - byłam tam już 5-6 razy i zawsze szybko i skutecznie. U dietetyka akurat nie byłam, nie muszę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaKaa
Bez robienia jakiś wpłat czy przelewów, otrzymałam dietę personalną! Cztery proste kroki, a dieta stworzona typowo pode mnie i już 10kg mniej w 2 miesiące ! http://zrzuc-kilogramy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionek21
Ktoś z was chodzi do Naturhouse? Jak dla mnie świetni dietetycy, fajnie by było porównać efekty. Ja jak na razie schudłam 3 kilo, ale zaczęłam niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortulla
Ja się zdecydowałam na Naturhouse i tego wyboru nie żałuję, właśnie na Puławskiej mają fantastyczny zespół ludzi, którzy pracują nad tym żeby innym żyło się lepiej. Wspaniała pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam panią mgr Paulinę Mikulską z mobilne poradnictwo dietetyczne http://www.mobilnepd.com/. Pani dietetyk przyjeżdza do mnie osobiście, współpracujemy już jakis czas, teraz jestem na stabilizacji swojej wymarzonej masy ciała, pani Paulina uczy mnie dobrych nawyków żywieniowych, widac, że lubi to co robi. Z czystym sumieniem moge ją polecic, zwlaszcza ze za tak dobre usługi bierze naprawde niewiele pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juwita
W Naturhouse z pewnością każdy się odchudzi. Jak mi się udało to każdemu się uda. Polecam zdecydowanie! Na Puławskiej mają bardzo dobrych dietetyków. Sama się przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummo
Poza dietą trzeba pamiętać o ćwiczeniach. Idealnym miejscem do tego jest fitness club - np. Saturn Fitness http://bielany.saturn-fitness.pl/ Tam otrzymacie pomoc profesjonalnego instruktora, który powie Wam co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_z
Skoro już tak wszyscy zachwalają różnych dietetyków to ja polecam Poradnię ACAI (www.acai.waw.pl). Nie układają diet, nie głodzą, nie każą jeść szpinaku, tylko wyjaśniają dlaczego się tyje i od czego. W zasadzie to można niemalże schudnąć nie ruszając się z kanapy. Po pierwszej wizycie waga się zatrzymała a po następnych powolutku ale systematycznie wszystko idzie w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem, że na nic zda się nawet najlepsza dieta jak się człowiek nie będzie ruszał! Ja przy wzroście 165 jeszcze 2 miesiące temu ważyłam 78kg i ciężko mi się było w ogóle zabrać za ćwiczenia, ale jak zaczęłam dietę i poszlam na elektrostymulację w Hifitstudio (mieszkam pod Warszawą), to teraz ważę już tylko 67 i zdecydowanie lepiej się czuję i nie zamierzam na tym poprzestać! Dziewczyny ćwiczcie koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Warszawke --- " W Zyciu Najwazniejsze Jest To By Miec Swoj CEL " --- --- Ja juz jeden Osiagnelam --> SCHUDLAM 104 KG --- --- Z tej oto OKAZJI nagralam Moj pierwszy - amatorski FILMIK , zapraszam do obejrzenia --- Moze komus da usmiech --- Lub zmotywuje do dzialania ... --- mins 104 KG to chyba cos ? --- https://www.youtube.com/watch?v=Mzim0NxnTeU ... Pozdrawiam ... Panna_De ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×