Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kluseczzka

Herbapol - krople odchudzające używał ktoś?

Polecane posty

Gość kluseczzka

Herbapol - krople odchudzające używał ktoś? warto kupic ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja cały czas stosuję od 15.01. N amnie działają, usuwająz organizmu toksyny, ptrzyspieszają materię i zmniejszają łaknienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva30
ja je mam ino mało używam, muszę się wziąsc sama za siebie. Myślę że efekt będzie za jakiś czas stosowania +dieta oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczzka
no a ja sie zastanwiam juz tle probowalam cla i biocla z zielona herbata i cidrex i nic aaaaaa najlepiej to chyba bez specyfikow ale trzeba miec silna wole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczzka
oj duzo waze 85 a moj cel 60 kg marzenie 55 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melca
kluseczko................ja waze 73 kg i chce przynajmniej dojsc do wagi 68 a nie potrafie. jestes odwazna i zycze ci wytrwania i osiagniecia tej wagi.choc od tygodnia cwicze,waga stoi w miejscu .w zamian za tluszczyk tworza mi sie miesnie.tak tez mozna.chce zgubic brzuszek, wlasciwie to juz oponke..........ale kochanego ciala nigdy dosyc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8686
Witam:) Ja ropelek używam od trzech dni i póki co ubytku wagi nie ma ( nie można się tego po tak krótkim czasie spodziewać) , ale apetyt ZDECYDOWANIE się zmniejszył już w pierwszym dniu i ...NIE MAM ZACHCIANEK:) Jem kiedy czuję głód a nie rzucam sie jak wczesniej na jedzenie:)Zobaczymy co będzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikacz123
WITAM WSZYSTKIE PANIE mam 170 waże 70 pragne zrzucić 5 kg tez uzywam kropli od tygdznia i hmm rezultaty są widoczne. Przed zastosowaniem miałąm problemy z wydalaniem zbędnego pokarmu a teraz nie moge narzekac. Hmm od 3 dni zaczęłam jeść LINEA i Herbatki 1. SPALANIE i nawet dobrze się czuje i myśle że bedzie dobrze.. pzdr AHA zapomniałam PAMIĘTAJ|CI|E czy tak na prawde waga jest najważniejsza w twoim zyciu czy warto się głodzić by być piękną? KAżda z Was jest PIękna sama w sobe ale to że kochanego ciałka nigdy nie za wiele to jest głupota. Bo tak mówi kobieta która jest " SŁABA" POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam tylko
Czy ktoś jeszcze stosował te krople ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka nazwa tych kropli
i ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaza1
WITAM!WLASNIE KUPILAM TE KROPLE I MAM NADZIEJE ZE POMOGA BO JUZ WSZYSTKO ZAWIODLO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arj
Cześć ja mam zamiar kupić dziś te krople i mam nadzieje,że mi pomogą ,bo wszystko zawodzi,największy problem tkwi w tym ,ze nie mam silnej woli.Do stracenia dużo kilogramów,( 170 cm,84 kg)jestem po drugiej ciązy,ale od dziś próbuje znowu.:)mam nadzieje,ze te kropelki mi troche pomogą,napiszcie mi proszę wasze rekordy w odchudzaniu z tymi kropelkami.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tabaza1
Bez ruchu i zmniejszenia ilości zjadanych produktów same krople nie wiele pomogą .Ja schudłam 23 kilogramy ale stosowałam oprócz kropli także zieloną herbatę i błonniki a przed wysiłkiem L- karnitynę oraz do podjadania kiwi . Na kolację jadłam surówki warzywne lub warzywa lub 2-3 jabłka . Udział tych kropli w moim odchudzaniu był znaczny . A stwierdziłam to gdy do mało efektywnej kuracji odchudzającej - dołączyłam właśnie te krople które są tematem tego forum i ruszyło odchudzanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dako32
właśnie czytam o tych kroplach i się zastanawiam czy warto je kupić. Próbowałam już wszystkiego, jestem jak królik doświadczalny i nic, waga nawet nie drgnie. Nie ćwiczę, bo nie mam silnej woli ani szczerze powiedziawszy czasu. Przed trzydziestką nie było problemu 5 kg w te czy wewtę i po kłopocie a teraz 1 kg zgubić to męki. Doradzcie co mozna kupić skutecznego nie wyrzucając kasy w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti28
ja na kroplach z Herbapolu jestem 10 dni. wyszczuplałam 4cm w biodrach i 3 w talii, zero ćwiczeń, ograniczone jedzenie, zero smażonego i pieczywa, 3litry wody dziennie, zielona i czerwona herbatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
dałam się skusić na te krople...pij i piję, już ponadmiesiąc i nic, dodatkowo popijam herbatkami Regulavit, herbatą czerwoną i zieloną, "jeżdżę" na rowerku stacjonarnym, teraz zaczęłam spacerować z pieskiem marszobieg 5 km i NIC.....wga stoi w miejscu, a nawet przybywa, prawie nie jem, dostaję obłędu..... porozmawiałabym z kimś na ten temat bardzo chętnie, proszę pisać na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawtarzyna
zamierzam zacząć brać krople . mam pytanie czy one naprawdę działają . i czy jak je się odstawi później nie wróci sie do tej wagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula08
hej dziewczyny. też mam problem z wagą. piję te krople od 2 dni ale tylko 0,5l wody wraz z nimi bo ledwo przechodzą mi przez gardło. strasznie mnie po nich wzdyma a rano to nie mogę wyjść z toalety. czy to normalne? spróbuję się przemóc jeszcze trochę i poczekać na efekty i chyba jeszcze bardziej zmniejszyć porcje żywieniowe. piję dużo wody i zielonej herbaty. mam nadzieję że coś ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
niestety te krople piję ponad rok razemz herbatkami i niestety nic, waga ani drgnie.... czyli to tylko sugestia te krople.......kto chudnie to z czego innego, ale nie przez stosowanie kropli, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję krople odchudzające Herbapol od kilku dni. Działają na mnie silnie moczopędnie, co bardzo mnie cieszy, bo od jakiegoś czasu mam problemy z nadmiernym zatrzymywaniem wody w organizmie. Poza tym zauważyłam również lepsze trawienie i częstsze wypróżnianie. Na większe efekty, w postaci spadku wagi pewnie trzeba jeszcze poczekać. Staram się również ograniczać jedzenie, mam nadzieję, że będą efekty. Póki co jestem z nich zadowolona, od razu poczułam ich pozytywny wpływ na oczyszczanie organizmu i poprawę perystaltyki jelit. Będę informować o dalszych efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
niestety, piję drugą flaszkę i nic się nie dzieje z waga......fakt przemiana materii działa...........w nocy dwa albo trzy razy udaję się do toalety.......ale....chyba tylko sugestia tych kropli, podyskutowałabym z kimś na ten temat, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
a gdzie ta nowa wypowiedź?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
kolejny raz pusta poczta.......to co wypowiedzi lecą w kosmoś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
wygląda jakbym sama z sobą pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anjar chodzi Ci o poprzedni post? Jest na 1 stronie. Mnie na razie trudno wziąć udział w dyskusji, bo stosuję dopiero kilka dni, tyle, że zamiast litra wody piję 1,5 i dodaję około 7 kropli. Poza tym codziennie piję czerwoną herbatę, zielonej niestety nie lubię. Myślę, że krople w połączeniu z ograniczeniem jedzenia i ruchem powinny dać efekty. Anjar a jak to u Ciebie wygląda? Z doświadczenia wiem, że z suplementami jest tak, że jednym pomagają, innym nie. Wszystko zależy od organizmu. No zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
życzę aby Tobie pomogły te krople, ja niestety mam mieszane uczucia, a raczej uważam,że to ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
życzę powodzenia i czekam na wieści :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×