Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Herbata wspomagajaca odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Błagam Was podajcie mi nazwę jakiś herbatki ale sprawdzonej , która pomoże mi mieć płaski brzuch. Nie jem słodyczy codziennie ćwiczę, biegam ale w ogóle nie chudnę, a co najgorsze mój brzuch robi się coraz grubszy. Dajcie nazwę sprawdzonej herbetki proszę, mam już dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie jesz słodyczy, to pewnie spożywasz więcej posiłków - organizmowi odpowiednie ilość cukru jest potrzebna - dlatego tyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy widzieliście już najnowsze wyniki głosowania internautów na najlepsze tabletki na odchudzanie? wyniki dostępne na stronie rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelkka
Staraj się jeść o regularnych porach. To bardzo ważne przy odchudzaniu! Pomocne na pewno będą koktajle herbalife(kupuje przez internet www.sklepdiety.pl). Pozwalają zaplanować jadłospis na każdy dzień, bo dwa posiłki zastępują gotowe koktajle. Dobra metoda na skuteczne odchudzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmega
Jeśli nie chudniesz coś jest nie tak, najpierw zrób badania a potem możesz spróbować coś z gamy herbatek bioactive, na mnie działały super, bez przeczyszczającego efektu, podobnie jak acetomale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×