Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieuswiadomiona

herbatki odchudzające???

Polecane posty

Gość Nieuswiadomiona

mam pytanie czy dzialaja ? jak dzialaja ? i jakie kupowac bo w sklepach jest tego pelno, najlepiej takie "poprawiajace przemiane materii", jakie daja efekty?? z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W samo w sobie heratki te nie odchudzają. Trzeba też prowadzić zdrową i racjonalną dietę :) Ja mogę Ci z czystym sumieniem polecić czerwoną herbatę. Jeśli masz dużo tłuszczyku to jest ona dla Ciebie. Piłam ją przed 2 miesiące i schudłam 10 kilogramów:) Teraz jej nie piję bo już na mnie nie działa;( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko od picia czerwonej herbaty schudłaś 10 kilo ?? To chyba zbyt piękne żeby było prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może i dziwne, ale nigdy wcześniej jej nie piłam. Moja dietetyczka mi ją poleciła ... i łup w pierwszym tygodniu poleciało 5 kilogramów. Oczywiście nie obżerałam się, jadłam wszystko gotowane i w rozsądnych ilościach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pije
teraz te z herbapolu slim figura! jestem na 1 etapie ( czzyli czerona herbata) jakos spadku wagi nie widze :( ale psychicznie lepiej sie czuje! a generalnie staram sie nie jesc i ruszac sie! z 8 kg jst do zrzucenia na poczatek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popaprana
dzisiaj kupiłam czerwona herbatke ..z wielka nadzieja ze mi pomoze:) mam pytanie ile tych herbat trzeba dziennie w siebie wlac zeby b yły efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajna jest herbatka slim figura która składa sie z 3 etapów, ja piję jedynkę- spalanie. Świetnie sie po niej czuje, oczyszcza organizm i wypłuikuje toksyny. Pije sie ją 3 razy dziennie.Jest smaczna i naprawde pomaga.Jest troszkę moczopędna, przyspiesza przemianę materii:-) pomogła mi w trakcie odchudzania i to bardzo. Polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popaprana
a i jeszcze jedno pytanko... czy mozna zalewac po raz kolejny te mame fusy? i czy taka powtórna zalewajka tez działa? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka dolly
nie sądzę, tak można zalewać jedynie zieloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim..:-) ja kiedyś pilam czerwoną herbatke Pu -Erh..przez miesiąc czasu9ale innej nie pilam w ogole chyba,że zielona) nie slodzę herbaty ani kawy już od prawie 2 lat (przy pierwszej probie odchudzania..udalo mi się to nauczyć i do dziś nie nawidzę slodzonej herbaty czy kawy..ale do czego zmierzam--pijąc tą herbatkę z 3 razy dziennie przez okolo miesiąca--ćwicząc też chociaż te 20 minut dzienne--schudlam około 5 kg..więc jak widąc coś w tym jest;-) teraz od paru dni piję Bio Avtiw..\'La-Karnityna\' więc z tego samego co ta Pu -Erh..tlyko jak pisze..chyba też bardzo skuteczna jest i wspomaga w nadwadze..mysle ,że nie kazdemu te herbatki pomagają chudnać..ale na pewno p[ozwalają utrzymać stalą wagę a to też jest bardzo ważnę..:)najlepiej więc polubić ziolowe herbatki i pić..na pewno nam nie zaszkodzą a pomoc moga..;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy herbatki odchudzające można słodzić słodzikiem? czy nie stracą wtedy swoich właściwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlakarlo
tylko nie przesadzajcie z Pu ErH bo mi rozwlaiła watrobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie kupilam sobie herbatki z tej fizmy la karnityna dopiero zaczne pic i poczekam na efaekt:) mam nadzieje ze cos pomoze a jak nie to kupie sobie pu erha i zobacztymy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez jestem
zywym przykladem na dzialanie czerwonej herbaty, pije ja od kilku lat...najgorsze jest to ze moja psychika sie od niej uzaleznila i nie umiem przestac jej pic :( Jest prawdziwym zabojca tluszczu i pomaga schudnac bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz koniecznie
jakiej firmy herbatke pijesz bo słyszałam ze t np liptona to g... warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez jestem
PU-ERH firmy BIO ACTIVE :) rewelacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Citri
Cześć,wszystkim :) Ja mam wzrostu 164 i waże 63 kg chce schudnąć.Może mi ktoś polecić dobrą herbatke na odchudzanie ? Była bym wdzęczna.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariiiiiaaaaaaa03
Mam pytanko chodzi o herbatki PU-ERH firmy BIO ACTIVE. Jaki kolor kupujecie i pijecie? Bo w sklepie znalazłam dwa rodzaje: jednej opakowanie było brązowe a drugiej siwe. Które pijecie? Ja sobie kupiłam to brązowe, tylko nie wiem czy to jest na 100% to. Pomóżcie. Z góry dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaaaaaalaaaaaaaaaa
dziewczyny ja biorę tabletki antykoncepcyjne i odkąd zaczęłam je brać to tyje i chce mi sie jeść jak myślicie czy jakaś herbata pomoże np. ta czerwona???? odpiszcie proszę:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazywjajamniepedale m
:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wissienka=
Ja piłam herbatki Vitaxu. Są bardzo skuteczne. Polecam i pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka_na_sośnie
Piłam herbatkę firmy Vitax. Dodatkowo dużo zielonej herbaty i herbatki z dziurawca i rumianku.Jak już wcześniej ktoś wspomniał takie ziólka pomagają psychicznie ;p. Nie słodzę ani herbaty ani kawy. Kwestia przyzwyczajenia.;) Codziennie ćwiczę po 30 min i wykonuję "aerobiczną 6 weidera". Efekty jak na razie widać. Czuję się lepiej ;p!!! Powoli pozbywam się tego co zbędne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trfgdsv
Ja nie polecam herbat odchudzających, w zasadzie nic nie dają. Wiem co mówię, bo wypiłam ich w życiu chyba cysternę. Teraz piję Yerba MAte, i ona działa. JAk? Hamuje apetyt. Więc chudnę, bo mniej jem, ale jem mniej właśnie przez to, że piję Yerbę. Nie ma cudownych środków, które nas odchudzą, trzeba mniej jeść i tyle. Co Wam da herbata? Nic. Jak ktos kocha jedzenie, to musi się wspomóc czymś, co mu to jedzenie zastąpi bądź tak jak MAte, zahamuje łaknienie. Gorąco polecam, wreszcie kontroluję to co jem ;) Tu macie info o Yerbie: http://yerbomaniaczka.blog.pl/2012/11/19/yerba-mate-wlasciwosci-odchudzajace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbatki są dobre, ale wyłącznie jako dodatek. nie zabewnią Ci nienagannej sylwetki. Proponuje pójście do dietetyka (moja mam chodzila do medicoveru w Warszawie http://www.odchudzanie.medicover.pl/nasza-oferta/ i schudła 12 kg). A do diety zawsze mozesz dolaczyc zestaw cwiczen, wizyty na silowni albo zielona herbate/herbatke wspomagajaca metabolizm. Powodznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dieta to podstawa. ale nie każdemu pomoże. jeśli ktoś jest mega zaniedbany, to konieczna może się okazać jakaś operacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, przy BMI powyżej 30 to już konieczna jest wizyta u dietetyka i nie wiadomo czy nie warto podjąć jakiś bardziej drastycznych kroków. a herbatki odchudzające odradzam, bo tylko rozregulują pracę jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzagaho34
Wiele jest środków na odchudzanie, ale które są coś warte? Nieliczne z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam kilka różnych internetowych cudów i żaden nie działał. Dopiero koleżanka poleciła mi naturalne produkty z tego sklepu: http://suplima.pl/97-otylosc Dobra cena i profesjonalna obsługa to dodatkowe plusy ale najważniejsze, że dzięki nim schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati0012
Witam Dziewczyny :) czy herbatki odchudzające pomagają także na zgubienie fałdek z brzucha ? Z góry dziękuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×