Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PATRA

Idealna dieta

Polecane posty

Cześć! Czytam i zastanawia mnie czy jak stosujecie dietę to dokładnie zapoznajecie się z opisami, zasadami stosowania, konsekwencjami etc. Chyba nie zawsze, ale ja też tak robiłam... Ale w końcu po (Dukan, kopenhaska, Cambridge, u dietetyków też się radziłam) pewnych doświadczeniach :-( trafiłam na coś co zadziałało :-)))). Mianowicie znajomy polecił mi krople homeopatyczne w połączeniu z dietą 500kcal (hit w USA), zaryzykowałam i ZADZIAŁAŁO!!!! Schudłam z 74 kg na 64kg, a mam 172cm wzrostu i mój wskaźnik BMI jest prawidłowy. (weszłam w swoje ulubione dżinsy :-)) w 3 tygodnie i co najważniejsze teraz jem normalnie i nie tyję!!!!! Minęło już pół roku. Moje dwie przyjaciółki też się zastosowały i także zadziałało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariotka
a jak nazywaja sie te krople ? jaki jest ich nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
500 kcal? A mózgu to tobie te diety nie wyżarły? bo coś mi się wydaje, że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie masz te krople, bo ja mam takie ziołowe z herbapolu na odchudzanie, dodaję je do wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juwentussssssssssss
no tak... bo wy nie wiecie... ze gdyby jadla 500kcal bez kropli, to nie schudlaby nic a nic... :D reklama dzwignia handlu... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składników jest kilka: HCG (Human Chorionic Gonadotropin) 6x,12x,30x,60x Arginina 3x, 12x, 30x Ornityna 3x, 12x, 30x L-karnityna 3x, 12x, 30x. Nie wiem czy coś Ci to powie, ale taki jest skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juwentussssssssssss
a nie chcesz jeszcze chudnac? prawda taka, ze malo nie wazysz... a co do BMI to przy wadze 70kg tez wynik by byl dobry ... bmi to jakas farsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam inne, moje taki skład: alkohol etylowy( 96%) 65% olejek z mięty pieprzowej 10% olejek z kopru włoskiego 10 % olejek z melisy 10% olejek z kminku 5% Na litr wody dodaje się 3 do 5 kropli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przykładowy dzienny jadłospis na 500 kcal: ŚNIADANIE I: 60 kcal 1 Chlebek chrupki 1 plasterek szynki wiejskiej bez tłuszczu 1 mały pomidor ŚNIADANIE II: 60 kcal 1 jabłko OBIAD: 230 kcal 100 g Łososia wędzonego, 200 g sałaty, 1/3 papryki, PODWIECZOREK: 60 kcal 1/2 grejpfruta KOLACJA: 90 kcal 1 jajko na twardo, 20 plasterków ogórka Przy tym dużo wody z cytryną i zielonej herbaty. Spacer z córką. I oczywiście krople HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditttkowa
Warto jest moze przed decyzja o odpowiedniej diecie pomysleć po prostu o tym na która z nich sie zdecydowac zeby były widoczne efekty. Tu macie mała podpowiedz jak to zrobic. http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/739,schudnij-na-zawsze-zapisz-sie-na-bezplatne-porady-dietetyka-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gapa
Autorko Ty lepiej napisz co to jest to HCG-przeciez to zakazane. Moze lepiej zachodź w ciążę a potem usuwaj? Głupota ludzka nie zna granic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egrfsvdz
Ja schudłam dzięki Yerba Mate ( i chudnę dalej;) ). Polecam szczególnie tą z dodatkiem ziół, fajnie działa na trawienie i dzięki temu brzuszek robi się płaski;) Yerba pomogła mi w walce z kompulsywnym jedzeniem i podjadaniem ;) W zasadzie pozbyłam się obu problemów, jem regularnie, między posiłkami popijam Yerbę, żeby dostarczyć energii, witamin. Super rzecz, Yerba sprawia, że jedzenia już nas tak nie interesuje jak wcześniej ;) No i do tego mnóstwo witamin! To jedyna rzecz, jaką moge polecić jako wspomagacz odchudzania (wszelkie tabletki, diety cud, herbatki i toniki oczyszczające za mną-szkoda kasy). A Yerba jest tania i wydajna ;) Paczka 500g już za 15 zł ;) Jak jeszcze ktoś porzuci kawę na rzecz Yerby, to w zasadzie wyjdzie mu taniej w miesiecznych wydatkach ;) Tu macie odchudzający skład Yerby: http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietę HCG
opisał angielski endokrynolog, to jedyna droga do schudnięcia bez jo-jo przy 100% dokładnym stosowaniu.Działa , pozostałe kalorie do tych 500 organizm "zabiera" z tłuszczu strukturalnego. Efekty murowane, ale dieta z HCG plus stabilizacja to okres 47 dni.Ten kto wytrzyma taki reżim ( stabilizacja zer cukru, mąki i skrobii) ma pewny sukces. Najlepsze jest to ,że ten kto nie ma z czego schudnąć, nie schudnie.To jest dieta dla tych ,którzy NAPRAWDĘ mają nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12Edyta
Dla mnie dieta ułożona przez dietetyczkę okazała się dobra, no i efektywna. Na niej schudłam 8 kilo, ale nie tak dawno musiałam się wspomóc tabletkami odchudzającymi, bo potrzebowałam zrzucić jeszcze 7 kilo w kilka tygodni. Brałam dokładnie takie kapsułki http://nutrina.pl/1,hoodia-gordonii-plus.html i do tego intensywniej ćwiczyłam. Pozbyłam się tej nadwagi i teraz czuję się sporo lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmska8
A my niestety pomimo tego ze to wszystko jemy to nie potrafimy zadbać o nasza figure. Ja polecam wzmozoną aktywnośc fizyczna. I dlatego zapisałam sie na zajecia z aqua aerobiku aqua-aerobik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do suplementu NH to przez jaki okres czasu go przyjmowałas ? Czy potem jeszcze sie wraca do tej kuracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 20 lat jestem konsultantem Diety Cambridge. Nie znam osoby która nie zna tej diety. Udzielam konsultacji na terenie Ślaska . kontakt 602585392 oraz na FB "Dieta Cambridge Woj Śląskie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasiuliina
Ja od kilki już miesięcy zamawiam sobie dietę na Oryginalnych Przepisach i dla mnie ta właśnie dieta jest idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnkaa
Moja idealna dieta to Fit Diet i bardzo się cieszę że się na nią zdecydowałam, bo nie liczyłam że w Katowicach może być tak dobry catering dietetyczny, tyle się przejechałam, aż w końcu trafiłam na ten:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma idealnej diety!! kazda osoba ma inne potrzeby! watro dostosowac ja tylko i wylacznie do siebie a nie katowac sie jakimis wymyslonymi dietkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzka84
Zgadzam się w 100% że każdy jest inny i każdy wymaga odpowiednio dobranej diety. Ale mi jest bardzo dobrze na gotowej diecie z EatZone. Posiłki są super, zmieniłam dzięki nim nawyki żywieniowe i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×