Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jelona83

idealne tempo chudnięcia

Polecane posty

Cześć. Przeczytałam gdzieś kiedyś, że nie powinniśmy się przejmować, że osiągnięcie jakiegoś celu wymaga czasu, bo... czas i tak upłynie. Mimo to same wiecie, że długie oczekiwania potrafią być demotywujące. Jakie waszym zdaniem tempo utraty wagi jest dla was na tyle długie, żeby nie bać się o zdrowie, ale na tyle szybkie, żeby dodawało Wam motywacji do dalszego działania? Jak na razie u mnie 4kg w miesiąc i sama nie wiem. Cieszę się z tego spadku, bo nie mam specjalnej nadwagi, ale czytam na forum, że dziewczyny mają bardziej spektakularne postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie masz ndwagi to chudniesz wolniej...na początku odchudzania waga spada szybciej, potem organizm się broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś czytałam ze 1 kg na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0,5kg na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój wybór padła na Slimunox ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat pół roku temu stosowałam Slimunox. Tabletki obok diety i ćwiczęń brasłam przez 3 miesiace i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. W tym czasie schudłąm 14 kilo i co najważniejsze, po zakończeniu odchudzania waga nie wzrosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie że tyle osób zachwala Slimunox, to mnie przekonało do zakupu i jestem jak na razie bardzo zadowolona z tej decyzji, na dzień dobry po tygodniu stosowania schudłam 1,5 kg - tylko tak dalej... Zobaczę jak będzie na mnie działał w dalszych etapach mojej kuracji. Mam 3 opakowania liczę że uda się schudnąć w sumie kilkanaście kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×