Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie o ćwiczonka

ile dziennie ćwiczycie?

Polecane posty

Gość pytanie o ćwiczonka

ja jezdze na rowerku. zalożylam sobie 100 km dziennie - ale robie to na 4 raty po 25 km i zajmuje mi taka 25 okolo 30 minut. Nie wiem czy odpowiednio ćwicze? Narazie tylko rowerek bo kondycja u mnie straszna a jak troche nabiore koncycji to dolącze brzuszki (100 dziennie), przysiady- 100 dziennie i skakaneke- 100 skoków dziennie. Myślicie ze to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chubby
pewnie nikt nie odpisuje, bo tak jak w moim przypadku nie ma sie czym chwalić. Chodze do szkoły 30 minut w jedna stronę. po za tym areobik dwa razy w tygodniu po godzinie. Mało, ale nie nawidze cwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze, wy mówicie ze mało cwiczycie.... to ja powinnam sie raczej schowac cwicze srednio jakies 20 minut dziennie na stepperku przed tv i to tyle... raz na jakis czas wyskocze na orbitreku...a le tak naprawde to nie pamiętam kiedy ostatnio ... tragedia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja glownie skacze na skakance - srednio ok. 1000 skokow (kiedys bylo nawet do 2000 , ale juz mi sie tyle nie chce ;) :P ) , pozniej cwiczenia typu brzuszki, przysiady, rowerek w powietrzu ,czy nozyce . Czasowo roznie wychodzi, staram sie to robic codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwicze w fitness clubie. Nie lubie cwiczen silowych, wiec postawilam na cardio. Od poniedzialku do piatku. zaprowadzam syna do szkoly, potem cwicze przed praca jeszcze. :) Godzinka na cardio w zupelnoci wystarczy. Pol godziny biegania na biezni i pol godziny na staperze i w miesiac ubylam o jeden rozmiar. Waga stoi w miejscu, ale po ubraniach widze. Teraz zbytnio nie mam czasu na to zeby godzine tam siedziec, wiec postawilam na bieganie codziennie na biezni pol godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko, moglabys mi powiedziac w jaki sposob schudlas tak duzo w tak krotkim czasie nie cwiczac za wiele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwicze codziennie kolo godziny i to nie jest za wiele ? :D ciekawe ... ale widocznie w moim przypadku poskutkowala ta niewielka ilosc cwiczen :D :P schudlam stosujac diete MZ :) i WR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3845587&start=2370 TU JEST WSZYSTKO OPISANE ;) a to w skrocie : Po prostu zmienilam o 180 st. sposob zywienia . Smazone, slodkie, slone - 3 x NIE . No chyba ze na patelni teflonowej bez tluszczu. Wiecej warzyw, owocow ,nabialu, drobiu . Nie jem 5 posilkow dziennie , bo tryb zycia mi na to nie pozwala, ale staram sie jesc codziennie sniadanie , w pracy jakas przekaske, a po pracy obiadokolacje. Czasami roznie to wychodzi . Jak mam jakas impreze i co za tym idzie wiecej zjem - nastepnego dnia robie sobie dzien owocowo- warzywny i wszystko gra. Oczywiscie wiem ,ze nie tak do konca jest to prawidlowe, ale ja naprawde nie schudlabym tyle , jakbym jadla 5 posilkow dziennie. 3 - gora 4 (w tym 2 posilki i 2 przekaski) to dla mnie max . Nie mam scisle ulozonej diety - czasami sobie "luzuje" np. placki ziemniaczane (uwielbiam) raz na pare tygodni, czy kawalek tortu/ciasta jak jest jakas impreza (ale tylko JEDEN kawalek - mam silna wole, wiec zazwyczaj tak jak sobie postanowie, to tak jest) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki skończcie ze smażonym odstawcie słodkie, jak koleżanka godzinka cardio dziennie albo co 2 dzień i lecicie w dół :) nie sama dieta! Treningi też bo inaczej zanim wam się skórka ściągnie to… :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah te Kobiety - no wlasnie tak napisalam - wykluczylam 3 x S (smazone, slodkie, slone) , chyba ze jajecznica na teflonie lub ryba na lyzce oliwy :) cwicze, smaruje sie balsamami ,zelami i skora bardzo ladnie wyglada po tym jak zrzucilam 16 kg :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cwicze codziennie pol godziny( czasami godzinne) od okolo 4 tygodni. Od tygodnia codziennie na orbitreku walcze a waga sie nie rusza. Poza tym nie jem duzo smazonego ani slodyczy.Staram sie jesc zdrowo. Nie wiem w czym lezy moj problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibka899
Odświeżając temat, chciałam sie zapytać, na ile zajęć tygodniowo dla początkującej osoby na siłowni kupić karnet ? Mam możliwość raz w tygodniu, dwa, albo trzy. Czy na początku chodzić częsciej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_jach8
To co teraz przychodzi mi to głowy to taki karnet http://www.oksystem.pl/ Mozesz kupić go sobie indywidualnie, ale też sa firmy, które daja takie karnety swoim pracownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie ćwiczę, nie chce mi
się jedynie jem mniej, chociaż się nie głodzę, przestałam jeść świństwa typu chipsy, hamburgery, zapiekanki (Jedynie raz w miesiącu się skuszę), nie jem ziemniaków tak często, piję dużo wody i w miesiąc 5kg schudłam ;) a pracę mam można powiedzieć fizyczną (jestem fryzjerką) i po całym dniu na nogach nie mam sił żeby jeszcze katować się ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klara_jach8
Czy Ty korzystasz z takiego karnetu ? ja jestem ciekawa własnie jak sie to sprawdza kiedy wykupujesz go do wykorzystania 3 razy w tygodniu i kazdego dnia korzystasz z czegoś innego. Mozna tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_jach8
Tak korzystam już od 3 miesięcy. Teraz chyba kupie na rok, bo jednak bardziej sie bedzie opłacać. 3 razy w tygodniu jak na poczatek to moze byc dla Ciebie za duzo, no mozesz mieć zastane mięsnie. Ale to tez wszystko zalezy od tego jakie ćwiczenia wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beasty
ja rozgrzewam się 20 min (taniec, mniej więcej 4 układy taneczne), potem 30min do 1h (to zależy od intensywności ćwiczeń, bo czasem bardzo przykładam się do ćwiczeń i padam po 40 minutach, czasem mam jeszcze siłę na następne pół godziny). Robię 400 pół brzuszków (rozłożone na raty), leżenie na boku i podnoszenie nogi (100 razy na jedną nogę), przysiady, 2 ćwiczenia na ramiona, Skip B (8 minuty, również na raty, czyli 4 minuty - inne ćwiczenie - 4 minuty), skłony na boki. Jem 3 posiłki dziennie, duże śniadanie, 2 kolejne posiłki są małe, ostatni posiłek o 18. Nie jem białego pieczywa, tłustych rzeczy, słodyczy, piję dużo wody niegazowanej i zielonej herbaty, jak chcę coś słodkiego, piję sok aloesowy albo danio. Dzięki tej diecie zeszłam z 72 kg do 61 kg (mam 1,64cm wzrostu) i choć nadal mam tłuszczyk na brzuchu, zwłaszcza w boku, to widać, że mam wyrobione mięśnie brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jak cyztam co tu piszecie to mi wstyd za nasza polska edukacje wiedzy brak na temat dietetyki i treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsyztskie cw silowe czyli brzuszki itp oczywsicie nie spalają tluszczu jak ktoras mysli ze jak robi brzuszki to schudnie na brzuchu to przykro mi ale to tak nie dziala:) ograniczenie kalorii do ponizej 1700 obniza metabolizm ,jakies aloesy rozwalaja nam uklad hormonalny soja tez boze ludzie myslcie!! jak mozecie robic taki syf z wlasnym cialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwicze codziennie (oprocz soboty) od 30 minut do godziny krotka rozgrzewka, jakies 20 minut cardio i cwiczenia na brzuch, powolne, napinajace typu Tiffany lower abs itd jem ok 1800kcal dziennie 5 albo i 6 posilkow czasem sobie pohulam kolkiem ;) czasem wskocze na rowerek albo wyskocze na biegi.. 2x w tygodniu smigam ciezarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikata
adziam mam podobny wzorst 172 przy 62 kg etz nei bedziesz zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikata
i mam 90/70/94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikata
A no to fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×