Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile mozna schudnąć w miesiąc?

Polecane posty

Gość gość

Ważąc wyjściowo ok. 64 kg - ile można schudnąć w miesiąc w miarę zdrowo - mogę jeść mało, ale stricte głodówka nie wchodzi w grę. Wiem, trochę głupie pytanie, bo każdy jest inny i prowadzi inny tryb. Ale chciałam tak sobie dla porównania - ile udało się Wam schudnąc w miesiąc i jaka metodą? Acha, żadne tabletki, suplementy w grę nie wchodzą - więc raklamującym dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nic, ponieważ brak odpowiedzi, to chyba muszę po prostu przetestowac na sobie :-) Plan - dieta SB, ale bez nabiału. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tez walczyłam z kilogramami, ale spróbowałam suplementu leku Adi pex i pomogło 16 kilo w 3 miesiące, kilogramy nie wróciły. Jestem zadowolona nie musze się martwić że wyglądam jak wieloryb. Piszcie udziele informacji dag.2508@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam diete która zakładała rezygnowanie z weglowodanów po godzinie 16. Kolacja też bardzo skromna, same białka praktycznie. Zrezygnowałam z fast foodów. Chipsów itd. Do tego suplement Slimcea i ładnie schudłam. Bodajże 14kg w 12 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowo 0,5-1 kg na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22kilo
Ja schudłam 5 kg w pierwszym tygodniu - ale miałam ponad 20 kg do zrzucenia, więc te pierwsze kg spadły bardzo łatwo, w większości to była nagromadzona woda. Potem przez kolejne 3 tygodnie nie schudłam zbyt wiele - z tego co pamiętam jakieś 2 - 3 kg. Ale jak sama piszesz, wszystko zależy od osoby. Odchudzałam się dietą 17-dniową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdoma
ja tak optymalnie to chudłam bez niczego 4 kg na miesiąc ale chciałam szybciej no i szukałam jakiegoś podkręcacza metabolizmu;) znalazłam wtedy tabletki iqgreen i z 4 kg zrzucałam 6 więc różnica była zauważalan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, jak mnei ten szeptany marketing denerwuje. Na pewno nie kupię niczego co ktoś "reklamuje" na forum, zero wiarygodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka diete polecicie na brzuch ? mzoe sb? a jeszcze jaka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz regularnie ćwiczyć to 1 kg lub dwa na pewno zrzucić powinnaś. Oczywiście jak nie będziesz się objadać. Polecam bieganie i ćwiczenia na przykład z piłką do ćwiczeń Fitspire http://www.actimed.pl/pilka-do-cwiczen-fitspire.html Dają dobre efekty na nogi, uda i pośladki. Tak myślę, że tu nie chodzi o schudnięcie, bo możesz ważyć tyle samo ale o poprawie wyglądu ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina182
Ja w miesiąc schudłam 8kg;) ale to tylko dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl wcześniej ciągle jadłam czułam się ciągle głodna,dzięki niemu mój apetyt się zmniejszył,dzięki czemu chudnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×