Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola12ola13

ile schudnę?

Polecane posty

Gość ola12ola13

za miesiąc mam ważny wyjazd, mam 30 dni na schudnięcie. ważę 71 kg a mam 176 cm wzrostu. mój plan to dieta 1000 kcal, codziennie rano godzina ćwiczeń siłowych a w ciągu dnia rower i/lub rolki. jak myślicie ile mogę schudnąć? tylko bez krytyki tej diety bo ja pytam o to ile moge schudnąć a nie czy będę mieć jojo czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do wróżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżenie z fusów, każdy organizm reaguje inaczej, jeden schudnie 3kg a drugi wogóle. Każdy kto profesjonalnie podchodzi do diety powie Ci to samo. Moje rady; codziennie przed śniadaniem minimum 40 minut aerobów, rowerek, bieganie, skakanka, do wyboru, poza tym 3-4 razy w tygodniu porządny trening na siłowni lub basenie. Poszukaj sobie na necie jakieś ćwiczenia możesz wykonywać w domu, bez specjalnego sprzętu, jeżeli nie masz dostępu do siłowni. Wykonuj wszystkie ćwiczenia tak, żeby się solidnie spocić. Do diety dorzuć jakiś spalacz tłuszczu np. z tego sklepu: http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=20 - kategoria; Odchudzanie/Spalacze tłuszczu - ze swojej strony mogę polecić animal cuts, bardzo dobre podczas redukcji. mój blog kulturystyczny: http://twojakulturystyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby można było sobie tak szybko schudnąć to 3/4 grubasów jakoś by sie przemęczyło i schudło ale tak nie jest, szybko to można dostać w ryj. Nawet jak wytrwasz to przytyjesz drugie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licz ok 1 kg tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze kilkudniowy detoks? ja bym zaczelam od pobudzenia metabolizmu bo jesli zacznies restryksyjna diete to Twoja przemiana materii troszeczke zwariuje :) u mnie detoks byl ostatnio oparty na koktajlach warzywnych co dodatkowo wsparlam kuracja dicopeg 10g poszlo super. bylo pysznie a jednoczesnie lekko i bez wiekszych wyzeczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy od organizmu,moze 2 kg a moze i 10,nie da sie przewidziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Malwina
Idz do wróżki... może ona prawdę ci powie... Sama też się odchudzałam, stosowałam Foreverslim i schudłam. Ale na samym początku jedynie co mogłam powiedzieć o spadku wagi, to w kategorii planów i marzeń, że chciałabym zrzucić z siebie 13 kilo. Zresztą, to o ile zmniejszy się nasza waga nie zależy tylko od samego suplementu, ale i dioety, ćwiczęń, stanu zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena39
1000 kcal to zdecydowanie za mało.. To może być nawet szkodliwe. Ja na samym delikatnie ujemnym (300-400 kcal) bilansie schudłam 4 kg. Niestety sama dieta więcej nie dała. Próbowałam jeszcze z Liporedium przez 2 miesiące, ale nawet kilogram nie poszedł w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicia21
Z suplementem zbyt dobrze nie trafiłaś Irenko, ale i tak miałaś sporo szczęścia. Ja też liporedium brałam, ale oprócz braku skuteczności u mnie okazał się szkodliwy - tak mnie po nim brzuch bolał, że mi się odechciewało biegać nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena39
Wiciu, mnie w trakcie suplementacji też bolał brzuch, ale w sumie nie domyśliłam się, że to przez Liporedium.. Tak czy inaczej więcej mu nie zaufam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaP2
Dziewczyny - dużo lepiej jest poczytać w necie opinie przed zakupami, szczególnie w przypadku supli. O liporedium masa kobiet pisze, w całkowitej większości negatywnie. Wspominają też o takich jak wasze skutkach ubocznych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irena i Wicia :D :D :D baaaardzo wiarygodne nicki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąć dzięki Foreverslim.Nie wiem co wcześniej źle robiłam że nie udawało mi się zgubić niechcianych kilogramów.Po wprowadzeniu tabletek waga w trzy miesiące spadła o 11 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy suplementami ale ja na przykład odchudzałam się z dietetykiem. Miałam zestaw 5 posiłków, które sama robiłam. Dietę ustalił mi dietetyka z med - expertu na Łukowska 27 w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie udalo schudnac 5 kg jak na razie a biore B Shape dopiero 1,5 miesiaca do tego cwicze 3 razy w tygodniu, apetyt mam troche mniejszy mimo cwiczen bo b shape zawiera beanblock ekstrakt z nasion fasoli no i efekty sa bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
A zastanawiałaś się nad trampolinami? Z tego, co widzę po portalach społecznościowych, to coraz większa ilość kobiet chudnie w ten sposób i przy okazji świetnie się przy tym bawi. Zresztą taką trampolinę można nawet kupić sobie samemu. Pamiętajcie tylko o odpowiedniej jej konserwacji, ale tego już dowiecie się z http://sportzilla.pl/trampolina-najlepsza-konserwacja/ Moim zdaniem to świetny sposób na zdrowe spędzenie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo ograniczenie jedzenia nie każdemu służy, czasami trzeba zdecydować się na tabletki, które jednak wspomagają odchudzanie. Sama wiem po sobie, żeby nie Foreverslim to nie schudłabym ani grama, chociaż na brak ruchu nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że miałam bardzo dużo szczęścia trafiając na Foreverslim.Pierwsze podejście do odchudzania z pomocą tabletek i od razu bingo.Systematyczne branie tych tabletek pozwoliło mi na dużo większy spadek wagi niż kiedy tylko byłam na samej diecie.W efekcie całej kuracji schudłam 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego taka ważna? Ważna z tego powodu, że są jednak ograniczenia co do osób, które mogą z tej diety skorzystać. Jeżeli skorzystają to mogą spotkać się ze złymi skutkami zastosowania tej diety. Nie możesz przejść obok tego obojętnie. Przede wszystkim nie możesz być uczulony na produkty, z których będą przyrządzane posiłki. Może to prowadzić do bardzo złych skutków ubocznych, których na pewno nie chcesz. Po drugie nie jest ona zalecana kobietom w ciąży i to jest niepodważalne jak również wszystkie punkty, które zostaną tutaj zamieszczone. Diety tej nie powinny podejmować się dzieci, a także nastolatkowie. Wynika to ze złego zbilansowania minerałów i to mogłoby zaburzyć ich prawidłowy rozwój. Z uwagi na to, że dieta jest bardzo ograniczona w spożywane kalorie nie jest przeznaczona również dla osób, które wykonują pracę fizyczną na co dzień. Dieta ta również nie jest przeznaczona dla osób, które są chore bądź nie cieszą się pełnym zdrowiem. Musisz być w idealnym stanie, aby móc z niej skorzystać. Miej na uwadze to, że zdrowie masz tylko jedno i jeżeli jesteś jedną z tych osób wymienionych wyżej to lepiej nie brać się za tą dietę i poszukać sobie innej. Bądź odpowiedzialny i skonsultuj się z lekarzem zanim podejmiesz jakąkolwiek dietę. Jeżeli jednak spełniasz wszystkie te kryteria, a Twój lekarz dał Ci zielone światło to czym prędzej przygotuj się na niesamowitą transformację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Foreverslim.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaufałam tabletką Foreverslim i te tabletki nie zawiodły mojego zaufania.Schudłam 13 kg dla mnie to bardzo dużo.Najbardziej cieszy mnie to że odchudzanie okazało się skuteczne bez efektu jo-jo i było bezpieczne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×