Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna na diecie

Ile to wszystko ma kalorii!!!!

Polecane posty

Gość panna na diecie

Jestem w szoku zaczelam od dzis liczyc kalorie wyznaczylam sobie limit 1500 zjadlam kilka rzeczy z rana, teraz siedze, licze i wyszlo ze zjadlam juz 1538!!! aaaaaaaaaaa to znaczy ze juz mam nic nie zjesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn że musisz zacząć jeść mniej kaloryczne posiłki i rozplanować je na cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na diecie
musze ale dopiero sie ucze nie mialam pojecia ze pieczywo i ser zolty maja tyle kalorii! musze kupic wiecej warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuujuuuuu
a co jadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrezygnuj z jak największej części węglowodanów, dużo zdrowych serków, warzyw, wody, nie jeść po 18 i powolutku, nigdzie się nie spiesz bo będzie lipa z odchudzania tylko późniejszy płacz że jest gorzej jak było przed odchudzaniem (wiem z autopsji) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na diecie
powiem ale nie smiejcie sie na sniadanie paczek (wiem wiem, ale maz mi go zostawil wiec by sie zsechł, ale juz wiecej tego nie zrobie) 353 kcal 2 sniadanie sok ananasowy 125 kcal pozniej zjadlam kajzerke z zoltym serem, maslem i ogorkiem - to nie byl dobry pomysl - 317 kcal troche oscypka - 443 kcal (nie mialam pojecia ze znowu tyle kalorii) pozniej troche platkow sniadaniowych 300 kcal tragedia! nie dziwie sie ze jestem gruba bo normalnie jem wiecej mysle ze w ciagu calego dnia zjadam okolo 3500 kcal!!! o matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hafgfs
tez jem kolo 3000 i jestem szczupla, chrzanic diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Też lubię oscypki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na diecie
jakbym jadla 3000 to moze bym nie utyla a te 500 kcal dziennie to w 2 tygodnie dodatkowy kilogram takze teraz musze schudnac i nie zreobie tego jedzac 3000 :( a oscypkow od dzis nie lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Na każdej diecie można sobie pozwolić na ulubione frykasy. Ja kiedyś schudłam 30 kilo jedząc słodycze, oscypki, bakalie, miód i żółty ser. Nie tylko to, rzecz jasna, ale to są moje ulubione smakołyki, na które znalazłam miejsce w tygodniowym jadłospisie. Wagę trzymam od lat i nadal to wszystko wcinam ;) Musisz sobie po prostu ustalić jakieś limity i kontrolować dziennego bilansu energetycznego, oraz stosunku b/w/t 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Po pierwsze, 1500 kcal moze byc malym limitem dla Ciebie - zwlascza, jesli jestes wysoka, aktywna fizycznie czy nawet gruba ;) - wszystkie te sprawy podnosza ilosc kalorii, ktorych Twoj ogranizm potrzebuje. Po drugie - nie glodz sie! Jesli dzis zjesz 2000 kcal, ani nie przytyjesz, ani nie zrujnujesz odchudzania. Zjedz jeszcze ze 2-3 posilki dzisiaj, tylko nie takie, jak do tej pory. Warzywa, chude mieso, nawet jakas kasze. Po trzecie - liczy sie nie tylko ile jesz, ale i co jesz. Ze paczek jest 'be' to wiesz, brawo. To samo jednak niestety tyczy sie kajzerki. Przestaw sie na ciemny chleb, choc kalorycznie to to samo, jednak duzo zdrowsze. I mowa o prawdziwym ciemnym, nie barwionym karmelem, ktory smakiem nie rozni sie od bialego. Polecam na przyklad zytni. Ser i maslo to nie tylko kalorie, ale i tluscze, i to niezdrowe, nasycone tluszcze. Ograniczamy do minimum. 400 kcal z oscypka to musi byc ponad 100 gram, a to duzo, zwlaszcza jak na jeden raz. I chyba soli tez w oscypku mnostwo? Sol tez nalezy ograniczyc. I ostatnia sprawa - sniadanie ma byc pozywne i zdrowe. Bo, jak widzisz, po tym niezeschnietym paczku najwidoczniej chcialo Ci sie jesc, skoro do tak wczesnej godziny tyle juz zjadlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na diecie
dzieki za wszystkie rady ciemne pieczywo kupione warzywa i owoce tez jutro sie nie dam ;) a oscypka zjadlam 70 g bylo napisane ze ma 591 kalorii w stu gramach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na diecie
dzis mi chyba lepiej idzie bo do tej pory zjadlam 620 kcal i nie jestem glodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na diecie
dzis mi chyba lepiej idzie bo do tej pory zjadlam 620 kcal i nie jestem glodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na diecie
dzis mi chyba lepiej idzie bo do tej pory zjadlam 620 kcal i nie jestem glodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na diecie
dzis mi chyba lepiej idzie bo do tej pory zjadlam 620 kcal i nie jestem glodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi już wyszło 900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×