Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nightmarrr

ile wazycie przy takim rozmiarze?

Polecane posty

Gość nightmarrr

Dziewczyny kochane, man do was pytanko. a wiec ile wg. was powinna ważyć kobieta wzrostu 165cm nosząca rozmiar 44-46. Jest to dla mnie ważne, ja mam właśnie takie wymiary i nikt mi nie chce uwierzyć że ważę tyle, ile ważę. Z góry dziękuję za odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightmarrr
???bardzo proszę o odp. to dla mnie wazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony lasek
Napisz w koncu ,ile wazysz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_00
ja mam 160 i r 38-40 i waże 73kg;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki teraz piszę
wyżej pisałam do młodej, teraz do ciebie wszystko zależy jakie masz kości i mięśnie, bywa, że waga nie odzwierciedla tego, jakim się jest; mięśnie ważą więcej jak tłuszcz, więc jak się intensywnie ćwiczy, to często ładnie rozwiniętych mięśni nie widać pod tłuszczykiem. Do sedna - zależy na ile się dobrze czujesz. Ja miałam podobne nieco gabaryty jeszcze w ub, roku w I kwartale i źle się czułam, byłam - co tu mówić - gruba. Przy twoim wzroście śmiało możesz dążyć do wagi w przedziale 60-65 kg, bo ktoś kto ma tyle wzrostu co ty i waży 55, czy 50 kilo to już może być nieapetyczne. Chudości nie są w modzie - już nie. Zdrowa sylwetka, nie wysuszony papieros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightmarrr
No właśnie, mi też nikt nie chce uwierzyć że przy moim wzroście i rozmiarze 44-46 ważę 102kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 168cm wzrostu i waze ok 88kg w tej chwili i kazda 16 czyli 44 jest dla mnie dobra;) w tamtym roku jak schudlam ze 110kg do 83kg to nawet 42 bylo dobre:)) ale 5kg wpadlo i 44 jak ulał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_00
jak sie odchudzasz powiesz mi w końcu????:D:D:D ja własnie chcem zrucic kilka kg:) a ja Ci wierze ze tyle ważysz bo to dużo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wierze
ja wierze że moze nosić taki rozmiar bo mam koleżanke ktora kiedys byla laska przytyla z 10kg lekko ale ciuchy dalej nosi z tamtego okresu - fakt że to oblesnie wygląda ale ona tak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_00
piszie kobietki jak udało wam sie schudnąć:* ja uciekam do pracy papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightmarrr
:)ale ja się nie wciskam w za małe ubrania. Tylko wkurza mnie - może niesłusznie - to, że znajome mojej postury, a nawet grubsze ważą 86-88kg. A ja 102.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightmarrr
ta liczba mnie przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lijaaaa
ja od czerwca : * poniedziełek/wtorek - rano rower od 7-8 * środa - fitness - zajęcia :płski brzuch * czwartek - fitness - zumba * piątek rano (też 7-8) basen. * sobota - słodkie lenistwo * niedziela rano - fitness - body step do tego dużo wody, ale ja zawsze duzo wody piłam więc nie uwazam tego za jakas zmianę + zmiana nawyków żywieniowych (4 posiłki, 5 nie wyrabiam :P) więcej warzyw, owoców, chude mięso, ryby. Rezygnacja z węglowodanów, ale nie zupełna. Czasami pozwalam sobie na razowy makaron. Pieczywa nigdy za duzo nie jadałam, wiec tu nie było problemow. Gubiły mnie slodycze :P wiec teraz regularnie przyjmuję magnez i raz w tyg, najczęściej w soboty właśnie - robię sobię dzień dziecka i dostarczam organizmowi cudownego smaku Raffaello czy innych rzeczy słodkich niedozwolonych :P od czerwca - 10 kg. 168 cm, 55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lijaaaa
w lipcu byłam na wakacjach - wtedy rower codziennie. Ale częściej grzeszyłam : grill, piwko, jakiś drink :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutella
Ja ma 170 cm wzrostu i ważę 60 kg. Noszę rozmiar 38, a kości mam drobne, wąskie biodra itd. Nie wiem jak wy się mieścicie w ciuchy rozmiaru 38 jak ważycie 85 kg, albo i więcej. Ubranie ma dobrze leżeć, a nie obciskać ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkitui
102 to faktycznie koszmarnie duzo jak na ten rozmiar.. jestes pewna ze nie wciskasz sie w zbyt waskie ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja... ....
noszę w zależności od rozmiarówki 38 lub 40 (40 zazwyczaj luźna) ważę 67kg przy 162cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightmarrr
Na pewno sie nie wciskam. Jak byłam nastolatką to nosiłam 36 góra i 36-38 dół, ważyłam wtedy 65-67 kg. Też wiecej niż koleżanki ale nie zwracałam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightmarrr
Chyba mam kości ze stali bo jeszcze nigdy nie miałam nic złamane ani pęknięte :). I te kości tyle ważą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doddiDorota
165 wzrostu najlepiej tak jak ja 52 kg;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightmarrr
A co to znaczy najlepiej? Jak ja ważyłam 60kg to mi kości biodrowe wystawały. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MULA
Ja mam 164cm i 63kg teraz roz M czasem L bo mam po ciążowy brzuszek wystający :( jakbym zrzuciła jeszcze 3kg to było by idealnie a te co ważą bo 50kg to chyba muszą być niezłe sztachety od płotu bo ja bym wyglądała jak anoreksja u mnie max 59kg bo potem wszystkie kości wystają pewnie zależy jaką kto ma figurę itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightmarrr
Ja właśnie zaczynam warz-owo. Dlatego,że nic na mnie nie działa. A marzy mi się rozmiar 40-42:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciecierecie
a ja mam 170wzrostu i waze ok 49 kg i nosze rozmiar 34/36. taki rozmiar przytakiej wadze? no al emoze faktycznie masz grube i solidne kosci a nie takie "pneumatyczne" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
172 cm, waga 72 moja rozmiarówka zależy od producenta ciuchów, waha się od 38 - spodnie bojówki, 42 - spódnica do 44 - eleganckie ;) spodnie z kantem :P gdy ważyłam 80 kg nosiłam 46 wówczas po Dukanie, spadłam parę kilo teraz optymalna i 2 kg w 5 dni spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksjsks
Ja mam 170 cm, ważę 61 kg i uważam, że nie mam ładnej figury i co najmniej 6 kg powinnam schudnąć żeby wyglądać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy jest inny, ja przy 70 kg na 168 nosiłam dół 40, góra 38 teraz ok 62-63 kg dół 38, góra 36, sukienki 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie koszmar. Noszę rozmiar 44 :/ Przy wzroście 178cm i wadze 85-88kg. Jestem mocnej budowy ciała, najlepsza waga wg mnie to 70-75kg.Wtedy wyglądałam super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
Ja ważę 57 kg przy wzroście 168, a przeważnie noszę rozmiar 38, rzadko kiedy 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruchała Sylwia
183cm 55 kg:) roz.36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×