Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kapustka94

intermittent fasting

Polecane posty

Zaczęłam dzisiaj intermittent fasting, nasłuchałam się dobrych opinii i widziałam zdjęcia przemian. Co o tym myślicie ? Może ktoś chce się przyłączyć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dlugo zamierzasz poscic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobry pomysl U mnie to jednak by nie zadzialalo to znaczy znikomy efekt . Przymierzam sie do jedzenia raz dziennie kolo 17 to wtedy bedzie 24 godziny a pracuje na popoludnia i w pracy ciezko poscic jak wszyscy jedza. Moze kiedys uda mi sie pociagnac 36 h postu , musze sie zaczac wprawiac .Mnie ta metoda pasuje bo lubie sie choc raz dziennie najesc do syta a potem zapomniec o jedzeniu .Nie daje rady jesc malo i czesto . Glodowka przerywana jest najlepszym sposobem na zmuszenie organizmu do czerpania z zapasow ale tez ma pozytywne efekty dla zdrowia. Do 36 h postu metabolizm przyspiesza , potem troche zwalnia wiec nie warto robic dluzszych glodowek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sporo nadwagi i bardzo lubię jeść, szczególnie wieczorami, więc teraz kiedy wiem, że 16 i koniec i na dodatek widziałam te wszystkie efekty to się nie poddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja waze 107,5 kg. Ja tez sie nie poddam , musze schudnac dla chlopaka ktory mnie pokochal taka gruba , zasluguje na to . Moj sposob to nie jesc weglowodanow wtedy po 3 dniach poziom insuliny sie normuje i nie ma napadow glodu , spokojnie moge wytrzymac 8 godzin do 10 , potem spac i jakos zleci .W odchudzaniu nie tyle chodzi o same kalorie co wlasnie o dluzsze odstepy miedzy posilkami a niektorzy potrzebuja extra dlugich przerw.Niestety media ciagle robia nam wode z mozgu ze trzeba jesc co trzy godziny dlatego organizm nie nadaza spalac zapasow bo nie kazdy potrafi jesc malo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W odchudzaniu nie tyle chodzi o same kalorie co wlasnie o dluzsze odstepy miedzy posilkami" Nie, chodzi przede wszystkim o kalorie. Przerwy między posiłkami mają mieć nie tyle działanie odchudzające, co korzystne dla zdrowia (prewencja różnych chorób). Z Twoją wagą masz już otyłość, samo IF Cię z tego nie wyleczy. Radzę przemyśleć dobór produktów żywnościowych i zacząć liczyć kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie , zle sie wyrazilam .Chodzi nie TYLKO o kalorie ale wlasnie o te odstepy najbardziej .Kalorie licze i udaje mi sie schudnac ale tak sie krece -trzy kilo w dol i spowrotem nie umie sie zawziasc.IF jest dla mnie najlepszym rozwiazaniem i musze w koncu cos postanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×