Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Natalia M

Jagoda Acai

Polecane posty

Gość gość Natalia M

Wiele czytałam o właściwościach jakie ma jagoda acai jeżeli chodzi o odchudzanie. Jednak jest kilka preparatów tego rodzaju bazujących na tym składniku. Możecie mi poradzić jaki wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są boskie owoce, wybieraj środki które mają największą zawartość proszku z acai w jednej tabletce tylko takie przynoszą oczekiwane skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosława B
Ja stosowałam IQacai i w moim przypadku te tabletki spisały się znakomicie. Jak dla mnie to jeden z lepszych tego rodzaju środkóq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka 32
Jedynymi dobrze działającymi na metabolizm i nie dającymi skutków ubocznych suplami są spalacze. U mnie świetnie się sprawdza Thermo speed hardcore - blisko 2 kg na tydzień przez pierwszy miesiąc udało mi się zrzucać i do tego przy zaledwie 2 treningach zumby i normalnej aktywności w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WesołaAnia
Z Olką się zgodzę, Thermo speed jest sprawdzonym produktem, a tego o suplach z jagodami acai powiedzieć nie można. Ja dużo już tabletek na odchudzanie sprawdziłam i niektóre, jak np liporedium nie dość, że nie dają efektów pozytywnych - to dają uboczne - bóle brzucha, zaparcia, biegunki... Warto używać tych sprawdzonych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasandra
Ja też stosowałam IQacai i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam. 3 miesiące czasu i waga spadłą o 14 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem te wszelkie suplementy oraz leki na odchudzanie są skuteczne jeśli połączymy je z ćwiczeniami oraz dietą bo raczej same w sobie nie będą w 100% konieczne. Osobiście polecam stronkę http://vitaman.pl/ gdzie można zamówić naturalne leki oraz suplementy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×