Odpowiedz na ten temat

jak bezpiecznie schudnąć...

• skąplikowane 2017.09.01 [15:18]
    Hej odchudzałam się nie raz ale szybko odpuszczałam a w tymtym roku schudłam około 5 kilo tylko, że zatrzymał mi się okres jakbym dostała jakiejś anemi w tym roku to samo pomóżcie jak moge schudnać w miarę szybko a bez obaw o okres i wogóle zdrowo...
  • gość 2017.09.02 [08:19]
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź nawww.igortreneronline.pl !
  • gość 2017.09.02 [10:30]
    Nie da się bezpiecznie i szybko schudnąć bo co z tego że przez miesiąc będziesz się godzić i schudniesz 10 kg a w następnym rzucisz się na jedzenie.
    Zasady zdrowego odchudzania sa są powszechnie znane ale gorzej z samozaparciem.
    5 zblinansiwamych posiłków. Dużo wody i odrobiną ruchu a na pewno schudniesz. Postaw sobie cel długoterminowy i zmień myślenie ze to nie dieta tylko styl na całe życie.
    Rano na czczo szklanka ciepłej wody z cytryną. Obowiązków o śniadanie godz po wstanie. Nie zapominać o kolacji. Jeśli nie ćwiczysz to białko plus warzywa. Więcej ruchu chociażby spacery. Nie posiadać nie jeść żydów typu chipsy. Robić sobie cheat meale raz w tygodniu na co masz ochotę czy to hamburger czy kawałek ciasta i traktuj to jako posiłek.
  • gość 2017.09.02 [10:32]
    * nie podjadać i nie jeść syfów
  • gość 2017.09.03 [12:56]
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
  • gość 2017.09.03 [19:53]
    Ja schudłam 10 kg w krótkim czasie korzystając z tej diety połączonej z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535
  • gość 2017.09.03 [20:02]
  • gość 2017.09.03 [20:03]
    ładnie
  • gość 2017.09.06 [18:57]
  • Ollkaolka 2017.09.07 [07:32]
    A może catering dietetyczny? próbowała któras z Was takiej opcji?
  • skąplikowane 2017.09.07 [20:33]
    Ollkaolka dziś [07:32]
    A może catering dietetyczny? próbowała któras z Was takiej opcji?
    A co to?
  • szczypiornik 2017.09.09 [14:44]
    ja zamawiam taki catering z macro bios bar - zobacz sobie na ich stronę http://macrobiosbar.pl/menu/ mi szczególnie zależało na zdrowych, ale i smacznych daniach bo naprawde nie lubie sie meczyc z jałowym jedzeniem w trakcie diety. codziennie dostaję dania na cały dzień. dowożone są w termosach wiec zachowują swoją temperaturę. Sama mam dietę slim 1500 kcal bo chce zrzucic kg z wakacji, ale masz też do wyboru inne opcje
  • gość 2017.09.10 [20:10]
    Dla mnie najskuteczniejsze okazało się połączenie diety i Foreverslimu.jestem dużo lżejsza niż trzy miesiące temu.Robiłam ostatnio badania i poziom mojego złego cholesterolu znacznie się zmniejszył myślę że jest to związane z tym że schudłam.
  • gość 2017.09.12 [10:54]
    Jak dla mnie Slimunox top najlepsze tabletki na odchudzanie jakie można kupić. Stosowałąm je przez 3 miesiace i moja waga spadłą o 12 kilo
  • selenaaa12 2017.09.13 [13:23]
    Bezpiecznie to przede wszystkim stopniowo, powoli ale zdrowo, bez radykalnych zmian. Zacznij od diety. Pamiętaj, żeby zadbać o zdrowe jelita. Tu koniecznie musi wjechać błonnik. Ja przykładowo dodaję do diety suplement colon slim. Dzięki niemu przestałam podjadać, wyregulowałam sobie wypróżnienia i nie mam wrażenia, że mój brzuch to wielki balon...
  • ZOiOPL 2017.09.13 [14:07]
    Nie schudniesz bez chęci. Musisz chcieć i mieć samozaparcie. Dodatkowo odstaw cukier i licz kalorie. Wylicz sobie zapotrzebowanie i dawkuj wtedy moim zdaniem najlepiej, najszybciej najzdrowiej.
  • Pięściareczka 2017.09.13 [16:09]
    Sport. Kup sobie rower - ja mam Indianę, są m.in w Media Expert, a nie sa drogie. Kup sobie tez porzadne buty do biegania. I na przemian - raz rower (np. do pracy), raz bieganie (przed praca w inny dzien). Zadziała, przyrzekamoczko.gif
  • gość 2017.09.15 [06:54]
    Mało tego że Slimunox działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć.
  • gość 2017.09.19 [10:18]
    Też mialam problem z wahaniem wagi. Co schudlam, wracalo. Kilka miesiecy temu zaczelam kurację z piperyną. Znalazlam w necie taką w której co miesiąc zawartość piperyny sie zwieksza. Nazywa sie 3 steps jest dostepna na piperinemax.pl od początku kuracji schudlam 9kg.
  • gość 2017.09.20 [18:52]
    Dla mnie nie ma nic lepszego niż tabletki Foreverslim.To dzięki tym tabletką w końcu zaczęłam wyglądać jak człowiek.Pierwsze większe zmiany zauważyłam po miesiącu.A po trzech wchodziłam bez problemy w spodnie z liceum.Dla mnie Foreverslim to rewelka.
  • gość 2017.09.21 [13:19]
    Ja stosowałąm Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc. W końcu pełen sukces. 3 miesiące czasu i waga spadłą o 14 kilo.Więc jeżeli się chce to można
  • Pinka5 2017.09.22 [16:28]
    Ja jestem przeciwniczką wszelkich diet, bo dają efekt na chwilę, za to szkodzą zdrowiu. Lepiej zmienić tryb życia, więcej się ruszać i zastąpić niezdrowe jedzenie, czymś smacznym i korzystnym dla organizmu. Na stronie http://pokochajolejrzepakowy.eu/owoce-morza-p olskiej-kuchni/ znajdziesz przepisy na smaczne, pożywne i zdrowe dania. Na dodatek łatwo je przyrządzić.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...