Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość otyłość brzuszna

Jak leczyć otyłość brzuszną ? Jaką stosować dietę?

Polecane posty

Gość otyłość brzuszna

Pomocy !!! - mam 102 cm w talii i 107 cm w biodrach, waga 75kg przy wzroscie 162 cm. Jaką zastosować dietę przy otyłości brzusznej? Rozne diety stosowałam, ale nic nie działa. Jestem totalnie załamana ! Naprawde duzo nie jadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmj
"naprawde dużo nie jadam" - napisz co np. zjadłaś wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdcvbnjhbnjmnh
cos autorka dlugo nie pisze... lista jest ddługa? czy szkoda dwoch godxzin na opisanie co wczoraj jadla wiec poszla jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdhc
nieważne ile się zjada, ważne co się zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyłość brzuszna
Co jadlam wczoraj? Sniadanie: 1 jajko na miekko + duza kromka ciemnego pieczywa posmarowana cienko masłem + pomidor z cebula ( na kanapce) Obiad : sałatka z feta ( sałata, pomidor, cebula, oliwki, papryka, feta) spora porcja Kolacja: kurczak z grilla + sałata z feta Do picia : herbata zielona i woda. Staram sie jeśc dietetycznie i co z tego ? Nie wiem gdzie robie błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiilllok
i ladnie jesz tylko dodaj 2 śnaidanie i podwieczorek i troche ruchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyłość brzuszna
Na pewno brakuje mi ruchu, choć byłam dzisiaj na dłuzszym spacerze - stąd nie pisałam...ciągnie mnie do słodkiego i zgrzeszyłam - 4 kostki czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągnie mnie do słodkiego i zgrzeszyłam - 4 kostki czekolady od tego się nie tyje...to syf jest!!! żeby bieganiem stracić to byś musiała biegać jak maratończyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyłość brzuszna
to co robić? jak poprawić przemianę materii ? jem duzo białka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobnie
tylko jestem szczuplejsza przy tym samym wzroscie waze 57 kg obwód w biodrach 97 , obwód w talii 92 south beach me niestety nie pomogło , chudłam w biodrach , nie w talii do tego miałam po niej problem z wywarzaniem pewnych hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wannabe
to chyba kwestia figury bo ja tez tak mam. wzrost 162 i wazę ok 60 teraz- brzuch jak pilka. ale nawet jak wazylam ok 50 brzuch dalej mialam podobny. ramiona za to i nogi mam nawet szczuple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyłość brzuszna
Witaj " ja mam podobnie " Miło wiedziec , ze nie jestem osamotniona w tej materii. Tez masz 162 cm wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anileczka12
hej dziewczyny ja jestem w podobnej sytuacji jak wasza 106 w pasie 107biodra a wzrost 169 waga 79 od 8 dni jestem na diecie i powiem wam ze 2.5 kg zeszło haha woda bo nie tłuszcz a brzuch nic jakie diety stosujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a robilyscie sobie kiedys badania? jest takie schorzenie-zespol metaboliczny: "Kryteria według IDF z 2005 roku Otyłość brzuszna (centralna) otyłość brzuszna (obwód talii u pochodzących z Europy mężczyzn 94 cm, natomiast u kobiet 80 cm) i dodatkowo współistnienie co najmniej 2 z poniższych odchyleń: trójglicerydy 150 mg/dl lub leczenie dyslipidemii cholesterol HDL < 40 mg/dl u mężczyzn < 50 mg/dl u kobiet lub leczenie dyslipidemii ciśnienie tętnicze 130/85 mm Hg lub leczenie nadciśnienia tętniczego glikemia na czczo 100 mg/dl lub leczenie cukrzycy typu 2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam basen zaliczone 3 dni po 1H w tym bicze na czwartek zapisałam się na zbijanie tkanki tłuszczowej z brzucha w spa, na 1/2 H zobaczę jak to działa, podobno rezultaty są super NIBY JESTEM SZCZUPŁA, A TALII BRAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci podpowiem:
mozesz miec za wysoki poziom hormonu kortyzolu. powod tego moga byc rozne - poczytaj. mozesz byc wrazliwa na gluten - masz z tgo powodu objaw permanentnego wzdecia. nie zameczaj sie glodem, od tego nie schudniesz tylko jeszcze pogorszysz przemiane materii. zalatwiasz sie regularnie? hula hop ponoc dziala. taniec brzucha rowniez. ruch taki, zeby korpus sie wzmacnial miesniowo i spalal tluszczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo ruchu
ćwiczyć, chodzić na siłownie, basen i mniej jesć a zwłaszca na noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_OG
hej vanili ,z jakiego jestes miasta ? bo ja tez zaczynam chodzenie na basen a moze mieszkamy niedlaeko ?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę , kiedy mam czas; ostatnio sobota, niedziela i dzisiaj trudno mi się umawiać zresztą cały czas pływam i 20 min w jacuzi siedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpojkteyhiotyhetyjt
Podnoszę temat,ja co prawda po dwóch cc ale brzuch zawsze był. Jestem na diecie lekkostrawnej.Juz 2 na minusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgdz mm
a mozrsz podac przyklad menu lekkostrawnej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sobie z tym radzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi pomaga dieta dukana bialkowa ,brzuszek mam plaski jak taca i szczuplejsze biodra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choroby wątroby powodują powiększenie obwodu brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja am zdowa watrobe i wsystko inne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przed ta dieta Dunkana mialas duzy brzuch tylko czy cala bylas gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość100
Witam, ja też mam otyłość brzuszną, z której wychodzę - przez 6 tygodni straciła 10 cm, z czego dopiero 1,5 tygodnia ćwiczę. Dieta Ewy Dąbrowskiej, polecam wątek Rewelacyjna dieta, która odmieniła moje życie. Ja straciłam w 6 tyg 9 kg. Właśnie jestem już po 50 min. ćwiczeniach. Polecam, zobaczycie, że działa. Poza tym, dziewczyny, widzę, że niektóre z was są dość szczupłe, nie macie nadwagi. Zatem zejdzie wam tłuszcz trzewny, najgroźniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooonieee
a mozna kawe pic na tej diecie? slyszalam ze niezdrowo jesc ciagle surowe owoce i warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie na brzuch pomogła sb dieta mam plaski ale wszedzie schudlam przy okazji ( choc nie chcialam ) zalezalo mi tylko na brzuchu ale c hyba nie ma takiej diety zeby schudnac tylko z 1 miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×