Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mam się odchudzać???

Polecane posty

Gość gość

Cześć wam! Ja mam dopiero 15 lat (153cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się sporo schudnąć w krótkim czasie korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 połączonej z ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrze powiadasz jak bym nie wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukam żadnych diet za które trzeba płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki Slimunox dawały mi fajne efekty na początku... tak myślałam, bo później efekt się jeszce bardziej rozkrecił. Niby schudłam 12kg ale wydaje mi się ze z 50 tak teraz szczupło wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie do tej pory robi wrażenie to żę właśnie dzięki Slimunox udało mi się aż tyle schudnąć,chociaż wcześniej stosowałam różne diety.Kto by pomyślał że właśnie suplement diety mi pomoże schudnąć.Co ważne na Slimunox nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie co do dzisiaj procentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie dołączyć do dyskusji na bliski mi temat odchudzania. Na dobry początek warto pożegnać się z podjadaniem pomiędzy posiłkami. Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, liść hibiskusa, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu Slim Plus ogranicza wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań na temat herbat funkcjonalnych Big-Active. Z przyjemnością o nich opowiem i pomogę w doborze odpowiedniej. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich dziewczyn które są w trakcie odchudzania albo dopiero je zaczynają .Musicie wieżyć w siebie stosować się do zasad i brać regularnie Foreverslim i na pewno osiągniecie to o czym marzycie czyli spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trefta
Ja jestem przeciwniczką takich suplementów. Herbatki to rozumiem, mają przynajmniej naturalny skład i są bezpieczne. No i pewnie bez ryzyka efektu jojo po zakończonej diecie. Tych big-active ile dzienne trzeba pić dla najlepszych efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy w postaci jakichs tabletek czy saszetek do rozpuszczenia to tez zupełnie nie dla mnie. Preferuję raczej odżywki dla sportowców- http://www.elitesportfood.pl/ - które wspomagają treningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Foreverslim to naprawdę bardzo skuteczne tabletki.Po małych korektach mojego jadłospisu do tego wiadomo wspomaganie Foreverslimem i waga spada.Ja osobiście jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@trefta ale są na rynku preparaty, które w swoim składzie zawierają na przykład wyciąg z jakiegoś tam acai i do tego witamy które powodują lepsze wchłanianie się tego wyciągu, moja siostra takie stosowała właśnie, że 100% naturalne no i nie powiem bo na tym iqacai schudła rzeczywiście, wiadomo, że nie można siedzieć i gapić się w telewizor i czekać aż waga spadnie, tylko się trzeba ruszać stosując nawet jakieś dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskac po zastosowaniu Slimunox. 3 miesiace i praktycznie pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam żadnych problemów ze spadkiem wagi.W moim przypadku Foreverslim działa.Może dla niektórych spadek wagi o 4 kg w ciągu miesiąca to mało ale mnie nawet to cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swoim przykładzie wiem jak ciężko jest zgubić zbędne kilogramy.Mi się to udało dzięki ciężkiej pracy i Foreverslim.Polecam tabletki warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę pochwalić Foreverslim za jego skuteczność i szybkość działania.Wiem że same tabletki to nie wszystko ale w połączeniu z odrobiną ruchu efekty są naprawdę znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja efekty odchudzania widze dopiero od niedawna.Dzięki zastosowaniu Slimunoxu moje odchudzanie zaczyna nabierać tempa.Na chwilę obecną jestem lżejsza o 7 kg a to dopiero połowa kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×