Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilianoecchi

jak najwięcej kilo w 2 tygodnie

Polecane posty

Gość lilianoecchi

Chcę jechać do Energylandii. Jak to mówią cel uświęca środki. Jakie diety stosowałyście, aby schudnąć jak najwięcej w jak najszybszym czasie? Nie jedzenie niczego nie wchodzi w grę. Muszę schudnąć, ale bez przesady. Lata tyłam, wiem, przez lata będę chudnąć. Dwa tygodnie katowaniaa się są jednak niczym żeby odpokutować za własne grzechy. Jak sądzicie? Dieta baletnicy zda swój egzamin? Pytanie: czym mogę zastąpić ziemniaki w tej diecie? Dodam, że ważę 100 kg przy 176 cm wzrostu, nogi i rączki mam szczupłe, jestem całkiem umięśniona, więc myślę, że szybkę zrzucę w obwodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianoecchi
szybko*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dieta to goowno. Lepsza kopenhaska, bo jest mięso, warzywa, nabiał, a nie ziemniaki, od których właśnie się tyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy,przede wszystkim dieta jest tania i posiłki są zdrowe i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka2232
Hej napisz do mnie na maila kaska2142@wp.pl zajmuje się dietami jestem trenerem personalnym online zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Slimunox pomógł pozbyć się sporej nadwagi.Dzięki dobrze skomponowanemu składowi tych tabletek w trakcie brania nie ma napadów głodu ,nie miałam chęci sięgania po słodycze.Mam nadzieję że już więcej nie przytyję ale jakby coś takiego się zdarzyło to bez wahania sięgnę po te tabletki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×