Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

Jak nie przytyć po kopenhadzkiej?????PORADY

Polecane posty

Dziewczyny Zostało mi jeszcze 2 dni kopenhadzkiej i bede ważyła 50 kilo Prosz eWas o rady co mam zrobic żeby nie przytyć po tej męczarni:( Czekam na Wasze propozycje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam może o 2 fazie sb żeby oragnizm nie doznał szoku:D albo nawet o 3 fazie, ale może któras z Was ma ju zpod tym względem jakieś doświadczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka-milion
jak przetrwalas na tej diecie? ja juz probowalam miliardy razy i niestey nigdy nie udaje mi sie dotrwac do konca. powiedz jak sobie radizlas? ile schudlas? i czy duzo ci cm ubylo? (najbardziej chodzi mi o 1 tydzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na kopenhaskiej 2 razy w odstepie 2 lat, za kazdym razem ubylo mnie ok. 4-5 kg. Latwo nie bylo, ale mimo wszystko ja ta diete ubostwiam, ten stan lekkosci po niej. Co do trzymania wagi juz po...ja tego problemu w zasadzie nie mialam, prezz conajmniej 2-3 miesiace w ogole nie mialam ochoty na zadne niezdrowe zarcie, pozniej musialam sie kontrolowac, ale przychodzilo mi to bez wiekszego wysilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie jak przedmowczyni.Po tej diecie\" nic juz nie jest takie samo ;D\" tzn nie ma sie wilczego apetytu.Po rezultatach dzieki niej osiagnietych czlowiek az boi sie jesc;).Powolutku trzeba , w malych porcjach ale jesc wszystko.Zoladek bardzo sie kurczy wiec szybko sie najada.naprawde nie jest trudno tylko trzeba uwazac.Ja ja robilam juz 3razy.Po 1 razie wszysrtko wrocilo(ale prze glupote, po skonczeniu diety jadlam normalnie...kiczac nie wiem na co).A po kolejnych 2wage utrzymuje do tej pory.Mimo za drugim i trzecim razem dieta trwala tylko 7 dni. A od niedzieli znowu robie sibie tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez zaczne
wiecie co zmotywowalyscie mnie ... za 4 tyg mam 100-stniowke ... mzoe uda mi sie i pozbede sie niepotrzebnego tluszczyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutka-- ja mam bardzo silna wolę:D jak sobie cos powiem to tak ma być:D ja schudłam z 68 prawie do 50,5 bo dzis mój ostatni dzien z tego wzgledu ze nie chce wazyc mniej niz 50 kilo:P kazdy da rade trzeba tylko chcieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi a jak skora? bo to bardzo drastyczny spadek wagi... kiedys czytalam, ze trzeba zwiekszac co tydzien liczbe zjadanych kcal o 200 wychodzac z tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi, uprawiasz jakis sport?Bo ja wlasnie po pierwszej kopenhaskiej zaczelam sie wiecej ruszac z racji tego, ze czulam sie po prostu super witalnie, mialam bardzo duzo energii. Mysle, ze jesli dolozysz jakis wysilek fizyczny to juz w ogole nie ma sie co obawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skóra wyglada swietnie i dużo lepiej niz przed dieta:D zero jakichs rozstepów czy czegoś podobnego:D a jesli chodzi o sport to przed dieta chodziłam przez 2 miesiace na siłownię i na czas diety zaprzestałam bo mam wyczerpującą prace i nie dałabym rady pracować jakbym jeszcze ćwiczyła:P kurcze//....nie wiem co robić....zobacze jak bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonemi to moze
zamiast zastanawiania sie nad kaloriami, zajrzyj do slownika? Nawet nie wiesz jak poprawnie napisac nazwe swojej diety :/ A teraz przeczytaj powoli i zapamietaj: KOPENHASKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurwik-w-oczach
a bo pewnie masz 13 lat? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniewiem
zazdroscisz noemi ze tyle wytrzymala? a nawet jakby miala 13 lat to nie widze nic w tym zlego, Ty odrazu starsza/y nie bylas/es, wiec japa w bloto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój ósmy dzień i też zaczynam się zastanawiać co później. Myślę, że na początku dodam jakieś śniadanie (owsianka, kanapka z razowego pieczywa) a na lunch i obiad dalej białko i warzywa. Następnie będę się starała kontrolując wagę dodawać nowe produkty aż dojdę do w miarę zdrowego, odchudzającego menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś Gruba Pani ;)
Powiem wam, że jak wrócicie od razu do starego sposobu jedzenia to gwarantowane jojo. Po kopenhaskiej trzeba powoli przyzwyczajać się do innego trybu życia, a nie 14 dnia na lody...:P Wrzucam wam tutaj artykuł co i jak robić, żeby nie wrócić do dawnej wagi po kopenhaskiej i innych dietach odchudzających. Prosto, łatwo i przyjemnie ;) http://www.kopenhaska.info.pl/jaknieprzytyc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skonczyłam dk jak w stopce , jak na razie jem wszystko tylko w mniejszych ilosciach , ( zoladek sie skurczyl) ale nie jem malo. po dk schudłam jeszcze 1,5 kg, niczego sobie nie odmawiam , jutro sie zwaze ale na pewno nie przytylam bo widze po ubraniach , no i mierzyłam sie dzisiaj w cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w trenera personalnego, który dobierze odpowiedni trening wraz z suplementacją. Warto zainwestować również w specyfik largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mowiac slaby pomysl z ta dieta kopenhaska. moze Cie za chwile zlapac jojo i przytyjesz z powrotem. Zamow sobie catering dietetyczny najlepiej z www.fitandeat.pl od brzezinskich i zacznij jesc zdrowo ! tylkoo w ten sposob nie przytyjesz z powrotem ! Odpowiednia i zdrowa dieta, a nie odchudzaniem sie na szybko bo takie cos zawsze prowadzi do jojo ;/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×