Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość floo666

Jak schudnąć 18 kg

Polecane posty

Gość floo666

do 20 czerwca 2013??? mam wtedy bal .... tak bardzo mi zalezy i jeszcze te wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga utrzymana
teraz sie obudzilas? nie schudniesz tyle max 6-8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Do 20 czerwca mało czasu jak chcesz szybko schudnąć to tylko z tabletkami odchudzającymi. Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Do 20 czerwca już niewiele czasu zostało, jeśli chcesz szybko schudnąć to tylko z tabletkami. Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam 18kg, zawdzieczam to przede wszystkim tabletkom be slim 3, diecie dołączonej do nich i cwiczeniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na slimcea. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska :) widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego warto skorzystać z suplementu slimcea. Ja miałam problem z oponką mimo fajnych diet które stosowałam. Zawsze oponka zostawała. Odkąd stosuje slimcea mam inna przemianę materii i problem oponki zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta .. od tego zacznijmy. Do diety w celu poprawy przemiany materii czy pomocy w blokowaniu głodu warto zastosować suplement. Suplementy oczywiście są takie które działają i nie... warto wtedy wybrać Slimcea bo jest sprawdzony i bardzo dużo ludzi go poleca. Sama stosuje i chudne znacznie wiecej niż bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym sugerowała dużo ruchu. u mnie sprawdza sę bieganie , 4-5 razy w tygodniu. oczywiście mozna spokojnie, ja po prostu przygotowuje sie do pko poznan maraton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super promocja na koktajle redukcyjne www.sklep.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletką Foreverslim.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 kg to schudłam w 4 miesiące stosując tabletki Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się zrzucić 24 kilogramy i zajęło mi to 6 miesięcy. Jestem świadoma, że zrobiłam, to w sposób zdrowy . Zmieniłam totalnie sposób jedzenia, zaczęłam ćwiczyć 4 razy w tygodniu i nie ma jojo. Moim pierwszym krokiem, który zmienił wszystko, było udanie się do poradni COiO. Wiele rzeczy odnośnie jedzenia zrozumiałam , nauczyłam się przygotowywać posiłki, a przecież dieta, to 70% sukcesu. Otrzymałam wiele wsparcia i wiedzy i jestem teraz inną osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLudka
Dzięki Foreverslimowi naprawdę można schudnąć tylko trzeba sobie wiele rzeczy poukładać w głowie.Zmienić wiele w dotychczasowym jedzeniu i ruszyć się z kanapy.Nie użalać się nad sobą tylko wziąć się do roboty.A osiągniecie sukces w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam panią Ewę z dietaslask.pl Profesjonalna i konkretna. Naprawdę potrafi zmotywować i nie chodzę głodna dzięki Jej przepisom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara293
Nie wiem jak przy innych suplementach się chudnie ale ja przyjmowałam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem bardzo zadowolona do dnia dzisiejszego;) ponieważ efketu jojo nie ma a ja mogę cieszyć się ciągle moją wagą;) i nie martwię się,że znowu będę wyglądała jak wieloryb;) 3 miesiące 24kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×