Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1414

Jak schudnąć 20 kg w dwa miesiące?

Polecane posty

Gość 1414

Jak schudnąć 20 lub 15kg w dwa miesiące? Mam 14 lat, Wzrost: 165 Waga:70 Chce schudnąć tak szybko ponieważ po prostu mi ciężko. Szybko się poce i męczę. Na w-F też mi ciężej idzie. W sklepie gdy coś wybieram to bluzki i spodnie w rozmiarze XL. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestać zrec jak świnia i się ruszac. A tak poważnie przy jakiejś rozsądnej diecie która ci nie zaszkodzi i dużej ilości ruchu to za mało czasu na tak dużą zmianę wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku żadnych restrykcyjnych diet a już zwłaszcza monotematycznych jak owsiana itp.. bo sobie zaszkodziła. Dużo ruchu owoców a zwłaszcza warzyw na które jest sezon akurat. Do tego woda zamiast słodkich swinstw do picia i chude mieso. A tłuszcze tylko zdrowe np. oliwa z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze względu na wiek idz do dietetyczki.Jesteś młodą dziewczyną jak posłuchasz i będziesz pod kontrolą to stracisz nadmiar kg bezpowrotnie.Może nie w takim tempie jakbyś chciała.Ale do odchudzania potrzebny jest czas.Jak zaczniesz na własną rękę to rozstroisz organizm,popieprzy Ci się metabolizm i zamiast chudnąć będziesz coraz tęższa.Rozsądnie pomału i z dobrym efektem - na pewno potrzebny jest specjalista.Poszukaj go w swojej miejscowości.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscioweczka89
Uważaj na specjalistów. Ja w wieku 15 lat chciałam się odchudzać bo przy wadze 67kg czułam się bardzo źle, szczególnie, że większość dziewczyn w szkole było szczupłych. Moja mama potraktowała mnie poważanie i zabrała do dietetyka. Wtedy była modna dieta 1000 kcal i owszem schudłam w dwa miesiące 15 kg, ale przez kolejne trzy miesiące nie miałam okresu, a waga wróciła do pierwotnej. Proponuję żebyś jadła 5 małych porcji co trzy godziny i wybierała zdrowe produkty jak warzywa i owoce. Chleb razowy albo żytni - max 2 kromki dziennie. Jeśli musisz cukrować to max 2 łyżeczki dziennie i wybierz cukier trzcinowy - przynajmniej ma jakieś mikroelementy. Z mięsa jedz najlepiej drób i to bez tłustych sosów, panierek. Jak jesz mięso to łącz go z warzywami, a jak jesz ryż / makaron/ kaszę to też łącz z warzywami zamiast z mięsem. Jak sos to czosnkowy : jogurt naturalny + czosnek + sól / pieprz + np. zioła. Pij dużo wody unikając słodkich napojów. Do tego unikaj smażonego czy tłustego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Foreverslimu.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy który wie jak działają tabletki może pod tym kątem wybrać coś najlepszego dla siebie. Z suplementów dla mnie okazały się najlepsze tabletki slimcea. Stosowałam 3 miesiące chudnąć ponad 10kg. Efekt bez tabletek na pewno by taki nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnych specjalistów i żadnych never Moja córka w Twoim wieku schudła 10 kg ćwicząc codziennie i jedząc zamiast kolacji sałatkę owocową, śniadanie i obiad normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to nie musiała się odchudzać, bo teraz waży 53 kg przy 175 cm i jak dla mnie jest za chuda, wage tę utrzymuje drugi rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w nawiązaniu do hasła "idź do dietetyczki", widziałam dietę sprzed 4 m-cy , jak dla mnie to temu dietetykowi powinno się zakazać wykonywania zawodu, nie dość, że na 3 posiłki chleb, to jeszcze chleb z margaryną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie trafila na kiepskiego specjaliste. Ja osobiście korzystalam z pomocy dietetyka z http://gzmedica.pl/ dzieki któremu udalo mi się w zdrowy sposób zrzucic 10 kilo w niecale 3 miesiace. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania902
Ja w 2 miesiące schudłam 16kg jeszcze czeka mnie drugie tyle;) ale nie zniechęcam się;) chudnę widzę efekty ale to tylko dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl nigdy wcześnie nie udało mi się tak efektownie chudnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×